ممنوعیت گوشت گاو در آسام: لایحه حمایت از گاو 2021 تصویب شد

[ad_1]

ANI ، گواهاتی

ارسال شده توسط: سورندرا جوشی
به روز شده در جمعه ، 13 اوت 2021 19:56 IST

خلاصه

مجمع آسام روز جمعه قانون رفاه حیوانات را در سال 2021 تصویب کرد. فروش گوشت گاو در این ایالت تا حدودی ممنوع خواهد شد.

himanta bisva sarma

himanta bisva sarma
– عکس: فیس بوک / himanta biswa sarma

به اخبار گوش کن

بسط

دولت آسام روز جمعه گام بزرگی در حفاظت از گاوها برداشت. مجلس شورای ملی در سال 2021 قانون حمایت از حیوانات را تصویب کرد که بر اساس آن فروش و خرید گوشت گاو در منطقه ای به طول 5 کیلومتر در اطراف هر معبد ممنوع است.

هیچ نیت بدی در پشت این لایحه وجود ندارد

هیمانتا بیسوا سرما ، وزیر ارشد آسام ، پس از تصویب لایحه گفت که ما آماده تغییر این لایحه هستیم ، اما مخالفان حقایق مناسبی را ارائه نکردند. لایحه ای که امروز تصویب شد چیزی بیشتر از بهبود لایحه ای است که توسط کنگره در سال 1950 ارائه شده است. در پشت این لایحه هیچ سوء قصدی وجود ندارد و گفته می شود که این هماهنگی را در جامعه تقویت می کند.

این قانون هیچ کس را از خوردن گوشت گاو منع نمی کند

وزیر امور خارجه گفت که این قانون برای جلوگیری از خوردن گوشت گاو به هیچ وجه در نظر گرفته نشده است ، اما هر کسی که آن را مصرف می کند باید به احساسات مذهبی دیگران نیز احترام بگذارد. این اتفاق نمی افتد که فقط هندوها مسئول حفظ هماهنگی جامعه باشند ، مسلمانان نیز باید در این زمینه همکاری کنند.

در اینجا مفاد اصلی این لایحه آمده است

پس از تصویب قانون جدید ، ذبح احشام توسط هر کسی ممنوع می شود. مگر اینکه وی گواهی لازم را که توسط افسر ثبت شده دامپزشکی در یک منطقه خاص صادر شده است دریافت کرده باشد. بر اساس قانون جدید ، در صورت عدم ارائه مدارک معتبر به مقامات ، در مورد حمل و نقل فرزندان گاو در داخل یا خارج از کشور تحقیقات انجام می شود. هیچ گونه محدودیتی در حمل و نقل دام برای مقاصد کشاورزی در منطقه وجود نخواهد داشت. کلیه جرایم بر اساس این قانون جدید قابل تشخیص بوده و مشمول رسیدگی قضایی نمی شوند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید