معیارهای واجد شرایط بودن آزمون Jee 2021 معیارهای پذیرش IIT توسط وزیر آموزش و پرورش نیشانک اعلام شد – Jee Advanced 2021: آزمون تمدید شده JEE در تاریخ 3 جولای برگزار می شود ، وزیر آموزش اتحادیه اعلام کرد که از صلاحیت پذیرفته شده است

[ad_1]

2021 Jee Advanced: وزیر آموزش و پرورش اتحادیه Ramesh Pohrial Nishank تاریخ های آزمون پیشرفته JEE را اعلام کرد
– عکس: عمار یولا

کتاب الکترونیکی عمار اوجالا را بخوانید
هر کجا و هر زمان

* اشتراک سالانه فقط 299 پیشنهاد with با مدت زمان محدود. عجله کن!

اخبار را بشنوید

وزیر آموزش و پرورش ، پروفسور دکتر رامش پهریال نیشانک ، روز پنجشنبه معیارها و تاریخهای صلاحیت آزمون JEE Advanced را برای پذیرش در IIT اعلام کرد. وزیر آموزش و پرورش اتحادیه پوهریال که به صورت زنده در توییتر صحبت می کرد ، گفت که آزمون JEE Advanced 2021 در 3 ژوئیه 2021 برگزار می شود. این بار آزمون توسط IIT Kharagpur انجام خواهد شد.

علاوه بر این ، وی همچنین اعلام كرد كه به دانشجویان واجد شرایط امتحان پیشرفته و اپیدمی عروق كرونر فرصت ویژه ای به دانشجویان خواهد داد. وزیر آموزش اتحادیه ضمن اعلام تاریخ آزمون پیشرفته JEE ، آرزوی بهترین ها را دارد. وی گفت: بهترین آرزو را برای همه دانش آموزان دارم. همه داوطلبان وقت کافی برای آماده شدن برای آزمون دارند.

در همان زمان ، وزیر آموزش اتحادیه رامش پهریال نیشانک گفت که دولت مرکزی تصمیم گرفته است با توجه به اپیدمی COVID-19 معیارها را حداقل 75 درصد کاهش دهد. وزیر گفت که معیارهای واجد شرایط بودن برای رساندن حداقل نمرات به حداقل 75٪ در یک آزمون کلاس 12 در سال جاری اعمال نمی شود. وی این پیام ها را در یک پیام زنده در حساب توییتر خود قرار داده است.

در همان زمان ، به عنوان یک قاعده ، دانش آموزان باید هر ساله JEE Main را قبول کنند تا در آزمون پیشرفته شرکت کنند ، اما به دلیل همه گیری ، دانش آموزانی که JEE Main 2020 را پاکسازی کرده اند اما در JEE Advanced 2020 شرکت نکرده اند اگر بود ، مجاز به نمایش در JEE Advanced 2021 است. این گزینه یک بار ارائه شده است.

JEE Advanced تنها پس از اعلام نتایج آخرین جلسه آزمون اصلی JEE برگزار می شود. شایان ذکر است که بهترین تقریباً 2.50،000 دانشجوی واجد شرایط از JEE Main واجد شرایط شرکت در JEE Advanced هستند.

JEE Advanced یک آزمون است که برای پذیرش در 23 موسسه فناوری هند انجام می شود ، یعنی IIT ها دانشجویانی که واجد شرایط JEE Advanced هستند از طریق مشاوره JoSAA بر اساس رتبه خود در IITs پذیرفته می شوند.

ماه گذشته ، وزیر آموزش و پرورش همچنین اعلام کرد که از سال 2021 ، آزمون اصلی JEE چهار بار در سال برگزار می شود. چهار جلسه در فوریه ، مارس ، آوریل و مه برگزار می شود. اولین جلسه آزمون اصلی JEE از 23 فوریه تا 26 فوریه 2021 برگزار می شود.

به ما اطلاع دهید که وزیر آموزش و پرورش اتحادیه اخیراً تاریخ امتحانات پایه 10 و 12 را در CBSE اعلام کرده است که از 4 مه آغاز می شود و در 10 ژوئن پایان می یابد. نتایج آزمون در تاریخ 15 جولای اعلام می شود.

به طور انتزاعی

  • آزمون JEE Advanced در 3 جولای 2021 برگزار می شود.
  • این امتحان توسط IIT Kharagpur انجام خواهد شد

با جزئیات

وزیر آموزش و پرورش ، پروفسور دکتر رامش پهریال نیشانک ، روز پنجشنبه معیارها و تاریخ های صلاحیت آزمون JEE Advanced را برای پذیرش در IIT اعلام کرد. وزیر آموزش و پرورش اتحادیه پوهریال که به صورت زنده در توییتر صحبت می کرد ، گفت که آزمون JEE Advanced 2021 در 3 ژوئیه 2021 برگزار می شود. این بار آزمون توسط IIT Kharagpur انجام خواهد شد.

علاوه بر این ، او همچنین اعلام کرد که به دانشجویان واجد شرایط در آزمون پیشرفته و اپیدمی کرونر فرصت ویژه ای را به دانشجویانی که آزمون پیشرفته سال 2020 را از دست داده اند ، می دهد. وزیر آموزش اتحادیه ضمن اعلام تاریخ آزمون پیشرفته JEE ، آرزوی بهترین ها را دارد. وی گفت: بهترین آرزو را برای همه دانش آموزان دارم. همه داوطلبان وقت کافی برای آماده شدن برای آزمون دارند.


علاوه بر این ، رامش پهریال نیشانک ، وزیر آموزش اتحادیه گفت كه دولت مركزی تصمیم گرفته است با توجه به بیماری همه گیر COVID-19 حداقل 75 درصد از معیارها را كاهش دهد. وزیر گفت که معیارهای واجد شرایط بودن برای آوردن حداقل 75 درصد از نمرات کلی در امتحان پایه دوازدهم امسال قابل اجرا نیست. وی این پیام ها را در یک پیام زنده در حساب توییتر خود قرار داده است.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید