مصونیت گله جمعیت جوان به دلیل کاهش موارد Covid19 در هند است – مصونیت گله و جمعیت جوانان باعث کاهش موارد Covid-19 در هند می شود

[ad_1]

تعداد معینی از افراد آلوده به Kovid-19 ممکن است هرگز در هند شناخته نشود ، اما جامعه علمی موافق است که کاهش تعداد موارد یک واقعیت است. شاید بتوان مصونیت محلی گله را ناشی از مقاومت جمعی در برابر بیماری و جمعیت جوان دانست.

دانشمندان سعی کرده اند نوسانات تعداد موارد Kovid-19 در هند را درک کنند. روز دوشنبه 16504 مورد جدید Kovid-19 گزارش شد ، شش برابر کمتر از 97،894 مورد گزارش شده در 16 سپتامبر.

کارشناسان می گویند اگرچه پرتوی امید و کاهش مداوم تعداد موارد Kovid-19 در هند وجود دارد ، اما برنامه واکسیناسیون مهم است.

شهید جمل ، مدیر دانشکده زیست شناسی Trivedi در دانشگاه آشوکا ، گفت که با مشاهده نمودار Kovid در هند ، این یک عدد ثابت نیست ، اما نوسانات قابل توجه است.

وی گفت که تعیین تعداد دقیق در طول اپیدمی غیرممکن و غیر عملی است یا گفتن آن دشوار است تا زمانی که همه تحقیق شوند. وی گفت: موارد Kovid-19 در کشور از زمان رسیدن به اوج در اواسط سپتامبر به طور مداوم در حال کاهش است.

طبق روند ملی ، برنامه موارد Kovid-19 در دهلی نیز در روز دوشنبه کاهش یافت و 384 مورد جدید ثبت شد که کمترین میزان در هفت ماه گذشته است و امیدها را برای ایجاد مصونیت نسبت به گله افزایش می دهد. ایمنی در برابر گله به معنای پرورش قدرت مبارزه با ویروس در بیشتر افراد است.

جمیل در گفتگو با رسانه ها گفت که از اواسط سپتامبر هیچ تغییری در تحقیقات و رفتارها تغییر نکرده است. موارد در حال کاهش است. Satyajit Rath ، ایمونولوژیست بیماری (ایمونولوژیست) در انستیتوی ملی ایمونولوژی (NII) ، دهلی نو ، گفت که اگرچه می توان اعداد واقعی را به خوبی ارزیابی کرد ، روند کاهش واقعی به نظر می رسید و احتمالاً گسترش عفونت وجود دارد پایین تر

لاکشمینارایان ، بنیانگذار و مدیر مرکز پویایی بیماری ها ، اقتصاد و سیاست در واشنگتن ، گفت هند به دلیل جمعیت جوان ، که 65 درصد کشور زیر 35 سال نیستند و در آن سن احتمال آلودگی کمتری دارند ، ایمن تر است. گروه ها.

با این حال ، لاکسمینارایان هشدار داد که اگرچه تعداد عفونت ها به طور طبیعی در اکثر کشورها کاهش می یابد ، اما در گذشته در بسیاری از کشورهای دیگر که موارد افزایش یافته است ، مشاهده شده است.

رات با Lakshminarayananan موافقت کرد که شیوع ویروس به شکل یک موج نیست ، بلکه به دلایل محلی بسیار متغیر است. لاکشمینارایان در مورد واکسن گفت که همه باید یک دوز واحد دریافت کنند ، صرف نظر از اینکه افراد به کوید-19 آلوده شده اند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید