مشتریان Indane Gas هم اکنون می توانند بطری های Lpg را فقط با یک تماس از دست رفته رزرو کنند

[ad_1]

کتاب الکترونیکی عمار اوجالا را بخوانید
هر کجا و هر زمان

* اشتراک سالانه فقط 299 پیشنهاد with با مدت زمان محدود. عجله کن!

اخبار را بشنوید

مشتریان Indane Gas از Indian Oil اکنون می توانند برای پر کردن مجدد بطری های LPG ، فقط با یک تماس از دست رفته رزرو کنند. طبق بیانیه رسمی صادر شده توسط Indian Oil در روز جمعه ، مشتریان LPG می توانند از شماره تماس از دست رفته 8454955555 از هر نقطه از کشور برای پر کردن بطری استفاده کنند.

این تسهیلات در وقت مورد نیاز مشتری برای رزرو ، صرفه جویی می کند. آنها فقط با برقراری تماسهای از دست رفته قادر به رزرو هستند. همچنین ، از مشتری هزینه مکالمه دریافت نمی شود ، در حالی که IVRS موجود (سیستم پاسخ صوتی تعاملی) نرخ مکالمه عادی را دریافت می کند.

براساس این بیانیه ، این تسهیلات به افراد و سالخوردگانی که در سیستم IVRS احساس راحتی نمی کنند ، کمک خواهد کرد. وزیر نفت دارمندرا پرادان مرکز “تماسهای از دست رفته” را در مراسمی در بوبان سوار ارائه داد.

به همین مناسبت ، او بنزین درجه یک درجه یک کلاس اول (اکتان 100) را ارائه داد. Indian Oil آن را با مارک XP-100 به فروش می رساند. به همین مناسبت ، پرادان گفت كه آژانسهای توزیع گاز و توزیع كنندگان باید اطمینان حاصل كنند كه تأمین LPG طی یك روز تا چند ساعت انجام شود.

وی افزود این کشور در مورد پروپان-بوتان مسیری طولانی را طی کرده است. اتصال LPG در شش دهه اول سال 2014 در حدود 130 میلیون نفر در دسترس بود. این رقم در شش سال گذشته به 300 میلیون نفر رسیده است.

مشتریان Indane Gas در Indian Oil اکنون می توانند برای پر کردن مجدد سیلندرهای گاز مایع با صرفاً تماس تلفنی رزرو کنند. طبق بیانیه رسمی صادر شده توسط Indian Oil در روز جمعه ، مشتریان LPG می توانند از شماره تماس از دست رفته 8454955555 از هر نقطه از کشور برای پر کردن بطری استفاده کنند.

این تسهیلات در وقت مورد نیاز مشتری برای رزرو ، صرفه جویی می کند. آنها فقط با برقراری تماسهای از دست رفته قادر به رزرو خواهند بود. همچنین ، از مشتری هزینه مکالمه دریافت نمی شود ، در حالی که IVRS موجود (سیستم پاسخ صوتی تعاملی) نرخ مکالمه عادی را دریافت می کند.

براساس این بیانیه ، این مرکز به افراد و سالخوردگانی که در سیستم IVRS احساس راحتی نمی کنند ، کمک خواهد کرد. وزیر نفت دارمندرا پرادان مرکز “تماس های از دست رفته” را در مراسمی در بوبان سوار ارائه داد.

به همین مناسبت ، او بنزین درجه یک درجه یک کلاس اول (اکتان 100) را ارائه داد. Indian Oil آن را با مارک XP-100 به فروش می رساند. به همین مناسبت ، پرادان گفت كه آژانسهای توزیع گاز و توزیع كنندگان باید اطمینان حاصل كنند كه تأمین LPG طی یك روز تا چند ساعت انجام می شود.

وی افزود این کشور در مورد پروپان-بوتان مسیری طولانی را طی کرده است. اتصال LPG در شش دهه اول سال 2014 برای حدود 130 میلیون نفر در دسترس بود. این رقم در شش سال گذشته به 300 میلیون نفر رسیده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید