“مرده” در اعتراض به سلمان خان کاگاز – “مرده” سانتوش در اعتراض به فیلم کاغذ سلمان خان ، تحریر در اداره پلیس پرید

[ad_1]

سانتوس ادعا می کند که فیلم “کاغذ” سلمان بر اساس زندگی او ساخته شده است …
– عکس: amar ujala

کتاب الکترونیکی عمار اوجالا را بخوانید
هر کجا و هر زمان

* اشتراک سالانه فقط 299 پیشنهاد with با مدت زمان محدود. عجله کن!

اخبار را بشنوید

این س questionsالات حتی قبل از اکران فیلم “کاغذ” ، تهیه شده توسط سلمان خان بازیگر مشهور آغاز شد. این فیلم در 7 ژانویه اکران شد ، اما سانتوس مورات سینگ ، معروف به Deadman ، ساکن وراناسی ، با آن مخالفت کرد. او تحریر را به ایستگاه پلیس چاوبپور داد و همچنین نامه ای به رئیس جمهور فرستاد. او می گوید که تمام این ماجرا مربوط به اوست و تیم سلمان تمام اطلاعات را از او گرفتند و حتی وقتی رضایت او را نگرفتند فیلمی به نام شخص دیگری ساختند. سانتوس اکنون ادعا می کند که شاهدان وی مرادآباد SSP Prabhakar Chaudhari هستند ، زیرا Prabhakar Chaudhari هنگام استقرار در بناراس سانتوس را “کاغذ” خواند.

این داستان رضایت است
سانتوس مورات سینگ ، ساکن اداره پلیس روستای Chitouni Choubepur Varanasi ، 43 ساله ، گفت که وقتی 18 ساله بود ، نانا پاتکار بازیگر در سال 1995 برای فیلمبرداری فیلم Aanch به روستای خود آمد. او آنها را با خود به بمبئی برد و آشپز آن شد. حدود سه سال بعد ، سانتوس پس از نشان دادن مرده بودن در ثبت درآمد در اینجا ، به روستا بازگشت و بیش از یک و نیم زمین او توسط روستاییان خریداری شده بود. پدر و مادر سانتوس از بین رفته اند و او از همان زمان با گفتن “من زنده هستم” درگیر شده است. مردم او را به عنوان Deadman می شناسند.

سانتوس ادعای خود را روی کاغذ اعلام می کند
سانتوس ادعا می کند که برای Big Boss تماسی دریافت کرده است و یک تیم کل داستان او را شنیده است. همچنین گفته می شود که می توان درباره این موضوع فیلم کاملی ساخت اما هیچ رضایت نامه ای از طرف آنها داده نشده است. سانتوس ادعا می کند فیلمی که سلمان خان اکنون ساخته است داستان اوست. با نام دیگری در 7 ژانویه منتشر می شود. او حتی تصویب آنها را نیز نگرفت. سانتوس نامه ای به رئیس جمهور این کشور و تحریر در تانا چوبپور ارسال کرده و با طرح شکایت علیه سلمان خان ، پانکاج تریپاتی و دیگران خواستار ممنوعیت این فیلم و اقدامات قانونی شده است.

SSP Moradabad Prabhakar Chaudhary ارتباط عمیقی با فیلم دارد
قبل از مرادآباد ، پرابهار چودهری کاپیتان پلیس در مناطق وارناسی ، سیتاپور و دیگران بود. او همچنین ارتباط عمیقی با این فیلم دارد. در واقع فیلمنامه فیلم توسط نویسنده فیلم ساتیش کاوشیک شنیده شده و کل ماجرا را درهم آمیخته است. بعد از تمام اطلاعات ، او در حال کار بر روی این فیلم است. سانتوس ادعا می کند که SAP Prabhakar Chaudhari از Banaras را با آویختن تخته ای با عبارت “من زنده ام” بر گردن او ملاقات کرده است. برای دادن کاغذ استفاده می شود. فقط یک روز به من گفتی که باید اسمت “کاغذ” باشد.

این فیلم روی کاغذ و زندگی او ساخته شده است
این فیلم از 7 ژانویه در سینما وب اکران می شود. سلمان خان تهیه کننده فیلم است و ستاره مشهور پانکاج تریپاتی در نقش اصلی است. گمان می رود این فیلم در لعل بیهاری ، ساکن هلیل آباد ، منطقه آزمگر یوتا پرادش فیلمبرداری شده باشد ، در واقع در سال 1975 ، هنگامی که لعل بیهاری برای درخواست وام بانکی به اداره درآمد رسید ، وی را در یک دفتر پیدا کردند. اسناد. تمام اموال او رشوه داده شد و به نام نزدیکانش نامگذاری شد. در اینجا جنگ لعل بیهاری آغاز شد و او بیست سال بعد عدالت را پذیرفت.

این فیلم پس از بحث طولانی با من ساخته شده است: Prabhakar Chaudhari
هنگامی که در بناراس بودم ، سانتوس مورات مرتباً از من دیدن می کرد. همچنین این مورد آنها بود که پس از نشان دادن مرگ آنها ، زمین خود را به شخص دیگری بدهند. با این حال ، تا زمان آمدن من این نکته قابل اثبات نیست. من به آنها مقاله می گفتم. در واقع ، این مقاله فقط زمانی تهیه شد که من در SP در سیتاپور بودم. داستان لال بیهاری کشاورز ، که فیلم روی او ساخته شده ، نیز شبیه سانتوس است ، اما او عدالت را دریافت کرد. سرزمین او نشان داده شده است که اشغال شده است ، به نظر می رسد مرده است. با دانستن همان ، Satish Kaushik به سراغ من آمد و بسیاری از بحثهای طولانی ادامه یافت. این فیلم اکنون در 7 ژانویه اکران شده است. داستانهای خوبی از درگیری وجود دارد.

من عدالت می خواهم
کل فیلم براساس داستان من ساخته شده است. من شکایتی را علیه سلمان خان ، ساتیش کاوشیک و دیگران به اداره پلیس شکایت کرده ام. وی همچنین نامه ای به رئیس جمهور فرستاد. من عدالت می خواهم این افراد فیلمی در مورد درد و رنج من با نام دیگری ساخته اند.
– سانتوس مورات سینگ

به طور انتزاعی

  • SSP Moradabad Prabhakar Chaudhary ارتباط عمیقی با فیلم دارد
  • سانتوس که به عنوان Deadman محبوب است ، گفت که تیم سلمان فیلمی ساخت که داستان من را برای شخص دیگری تعریف می کند.
  • او گفت اگر می خواهی ، پس از مرادآباد SSP Prabhakar Chaudhary بپرس ، وقتی او در بناراس بود ، او نام “کاغذ” را به من داد
  • سانتوس مورات سینگ متهم است که با نشان دادن مرگ او سرزمینش را اشغال کرده است
  • سلمان خان تهیه کننده این فیلم ، پانکاج تریپاتی در نقش اصلی است
  • این فیلم از 7 ژانویه در سینماها اکران می شود
  • سانتوس مورات سینگ ، معروف به ساکن مرد مرده در واراناسی ، نامه ای به رئیس جمهور تهریار در اداره پلیس چاوبپور ارسال کرد

با جزئیات

این س questionsالات حتی قبل از اکران فیلم “کاغذ” که توسط بازیگر معروف سلمان خان تهیه شده بود ، به وجود آمد. این فیلم در 7 ژانویه اکران می شود ، اما سانتوس مورات سینگ ، که به عنوان یکی از ساکنان Varanasi Deadman شناخته می شود ، با آن روبرو می شود. او تحریر را به ایستگاه پلیس چاوبپور داد و همچنین نامه ای به رئیس جمهور فرستاد. آنها می گویند تمام این ماجرا متعلق به خودشان است و تیم سلمان تمام اطلاعات را از آنها گرفتند و حتی بدون رضایت آنها فیلمی به نام شخص دیگری ساختند. سانتوس اکنون ادعا می کند که شاهدان وی مرادآباد SSP Prabhakar Chaudhari هستند ، زیرا Prabhakar Chaudhari هنگام استقرار در بناراس سانتوس را “کاغذ” خواند.

این داستان رضایت است

سانتوس مورات سینگ ، ساکن ایستگاه پلیس روستای Chitouni Choubepur Varanasi ، 43 ساله ، گفت که وقتی 18 ساله بود ، نانا پاتکار بازیگر در سال 1995 برای ساخت فیلم Aanch به روستای او آمد. او آنها را با خود به بمبئی برد و آشپز آن شد. حدود سه سال بعد ، سانتوش پس از نشان دادن مرده بودن وی در ثبت درآمد در اینجا ، به روستا بازگشت و بیش از یک و نیم زمین او توسط روستاییان خریداری شده بود. پدر و مادر سانتوس از بین رفته اند و او از همان زمان با گفتن “من زنده هستم” درگیر شده است. مردم او را به عنوان Deadman می شناسند.

سانتوس ادعای خود را روی کاغذ اعلام می کند

سانتوس ادعا می کند که برای Big Boss تماسی دریافت کرده است و یک تیم کل داستان او را شنیده است. همچنین گفته می شود که می توان درباره این موضوع فیلم کاملی ساخت اما هیچ رضایت نامه ای از طرف آنها داده نشده است. سانتوس ادعا می کند فیلمی که سلمان خان اکنون ساخته است داستان اوست. با نام دیگری در 7 ژانویه منتشر می شود. حتی از آنها تأییدیه ای نگرفت. سانتوس نامه ای به رئیس جمهور این کشور و تحریر در تانا چوبپور ارسال کرده و با طرح شکایت علیه سلمان خان ، پانکاج تریپاتی و دیگران خواستار توقیف این فیلم و اقدامات قانونی شده است.

SSP Moradabad Prabhakar Chaudhary ارتباط عمیقی با فیلم دارد

قبل از مرادآباد ، پرابهار چودهری کاپیتان پلیس در مناطق وارناسی ، سیتاپور و دیگران بود. او همچنین ارتباط عمیقی با این فیلم دارد. در واقع فیلمنامه فیلم توسط نویسنده فیلم ساتیش کاوشیک شنیده شده و کل ماجرا را درهم آمیخته است. بعد از تمام اطلاعات ، او در حال کار بر روی این فیلم است. سانتوس ادعا می کند که SAP Prabhakar Chaudhari از Banaras را با در دست داشتن تخته ای با جمله “من زنده ام” بر گردن او ملاقات کرده است. برای دادن کاغذ استفاده می شود. فقط یک روز به من گفتی که باید اسمت “کاغذ” باشد.

این فیلم روی کاغذ و زندگی او ساخته شده است

این فیلم از 7 ژانویه در سینمای وب اکران می شود. سلمان خان تهیه کننده فیلم است و ستاره مشهور پانکاج تریپاتی در نقش اصلی است. گمان می رود این فیلم بر روی لعل بیهاری که از منطقه آزمگر اوتار پرادش در هلیل آباد زندگی می کند ، گرفته شده است. در واقع ، در سال 1975 ، وقتی لعل بیهاری برای درخواست وام بانکی به اداره درآمد رسید ، مشخص شد که وی در اسناد اداری فوت کرده است. تمام اموال او به نزدیکانش رشوه داده شد. از همین جا نبرد لعل بیهاری آغاز شد و او بیست سال بعد عدالت را بدست آورد.

این فیلم پس از بحث طولانی با من ساخته شده است: Prabhakar Chaudhari

وقتی در بناراس بودم سانتوس مورات مرتباً از من دیدن می کرد. همچنین این مورد آنها بود که پس از نشان دادن مرگ آنها ، زمین خود را به شخص دیگری بدهند. با این حال ، تا زمان آمدن من این موضوع قابل اثبات نیست. من به آنها مقاله می گفتم. در واقع ، این مقاله فقط زمانی تهیه شد که من در SP در سیتاپور بودم. داستان لال بیهاری کشاورز ، که فیلم روی او ساخته شده ، نیز شبیه سانتوس است ، اما او عدالت را دریافت کرد. ثابت شده است که زمین وی توسط متوفی تصرف شده است. با دانستن این موضوع ، Satish Kaushik به سراغ من آمد و بحثهای طولانی درباره این موضوع وجود داشت. این فیلم اکنون در 7 ژانویه اکران شده است. داستانهای خوبی از درگیری وجود دارد.

من عدالت می خواهم

کل فیلم براساس داستان من ساخته شده است. من شکایتی را علیه سلمان خان ، ساتیش کاوشیک و دیگران به اداره پلیس شکایت کرده ام. وی همچنین نامه ای به رئیس جمهور فرستاد. من عدالت می خواهم این افراد فیلمی در مورد درد و رنج من با نام دیگری ساخته اند.

– سانتوس مورات سینگ

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید