مدیر هاریانا منوهر لال گزارشی از 2500 روز کار دولت خود ارائه کرد

[ad_1]

دفتر اطلاعات ، عمار اوجالا ، چندیگره

ارسال شده توسط: نیویدیتا ورما
به روز شده در دوشنبه ، 30 اوت 2021 ، 1:01 بعد از ظهر IST

خلاصه

نخست وزیر منوهر لال روز دوشنبه حساب دولت خود را در چندیگره ارائه کرد.

امنیت مقابل باشگاه مطبوعات تقویت شده است.
– عکس: عمار اوجالا

به اخبار گوش کن

2500 روز حکومت هاریانا به پایان رسید. نخست وزیر منوهر لال روز دوشنبه حساب دولت خود را در چندیگره ارائه کرد. در عین حال ، با توجه به کنفرانس مطبوعاتی SM در باشگاه مطبوعات و اعتراض کشاورزان ، این منطقه به یک منطقه پلیس تبدیل شده است. کشاورزان در این مدت شعارهایی را مطرح کردند.

CM Manohar Lal در یک کنفرانس خبری گفت که قانون خدمات حقوقی اکنون شفاف تر خواهد بود. در عین حال ، پورتال تجدید نظر خودکار نیز در 1 سپتامبر راه اندازی می شود. سپس مقامات باید کارهای کوچک و بزرگ را در زمان مقرر انجام دهند. افسران دیگر نمی توانند افراد را بچرخانند. اگر کار در مهلت تعیین شده به پایان نرسد ، تجدیدنظر به طور خودکار به مرجع عالی بعدی می رسد.

در دولت های قبلی توسعه فیزیکی وجود داشت ، اما تأکید بر توسعه دولت الکترونیکی وجود نداشت. تمرکز ما بر روی نرم افزار و همچنین سخت افزار است. او کار قرار دادن روح را در بدن انجام داده است.

هاتار همچنین جنبش کشاورزان را در نتیجه سردرگمی مخالفان توصیف کرد. او گفت که مخالفان توهم پایان دادن به دستورات و شرکت های کوچک و متوسط ​​را گسترش داده اند. در حالی که حقیقت این است که نه بازار و نه شرکتهای کوچک و متوسط ​​در کشور به سرانجام نرسیده است. مندی که بسته شده بود نیز راه اندازی شد.

او گفت که ما 10 محصول را در MSP می خریم ، در حالی که در ایالت های دیگر فقط گندم و برنج خریداری می شود. او گفت ما تبلیغات گمراه کننده کنگره را تحمل می کنیم. توصیه ما این است که بیاموزید که درست به درست و غلط را به غلط بگویید. کنگره هیچ مشکلی ندارد اگر این وضعیت ادامه یابد ، آینده کنگره مبهم است. آینده تاریک کنگره برای ما خوب است. ما همچنین خود را برای اداره دولت در پنج سال آینده آماده می کنیم.

بسط

2500 روز حکومت هاریانا به پایان رسید. نخست وزیر منوهر لال روز دوشنبه حساب دولت خود را در چندیگره ارائه کرد. در عین حال ، با توجه به کنفرانس مطبوعاتی SM در باشگاه مطبوعات و اعتراض کشاورزان ، این منطقه به یک منطقه پلیس تبدیل شده است. کشاورزان در این مدت شعارهایی را مطرح کردند.

CM Manohar Lal در یک کنفرانس خبری گفت که قانون خدمات حقوقی اکنون شفاف تر خواهد بود. در همان زمان ، پورتال تجدید نظر خودکار نیز در 1 سپتامبر راه اندازی می شود. سپس مقامات باید کارهای کوچک و بزرگ را در زمان مقرر انجام دهند. افسران دیگر نمی توانند افراد را بچرخانند. اگر کار در مهلت تعیین شده به پایان نرسد ، تجدیدنظر به طور خودکار به مرجع عالی بعدی می رسد.

در دولت های قبلی ، توسعه فیزیکی وجود داشت ، اما تأکید بر توسعه دولت الکترونیکی وجود نداشت. تمرکز ما بر روی نرم افزار و همچنین سخت افزار است. او کار قرار دادن روح را در بدن انجام داده است.

هاتار همچنین جنبش کشاورزان را در نتیجه سردرگمی مخالفان توصیف می کند. او گفت که مخالفان توهم پایان دادن به دستورات و شرکت های کوچک و متوسط ​​را گسترش داده اند. در حالی که حقیقت این است که نه بازار و نه شرکتهای کوچک و متوسط ​​در کشور به سرانجام نرسیده اند. مندی که بسته شده بود نیز راه اندازی شد.

او گفت که ما 10 محصول را در MSP می خریم ، در حالی که در ایالت های دیگر فقط گندم و برنج خریداری می کنیم. او گفت ما تبلیغات گمراه کننده کنگره را تحمل می کنیم. توصیه ما این است که یاد بگیرید درست را درست و نادرست را نادرست بگویید. کنگره هیچ مشکلی ندارد اگر این وضعیت ادامه یابد ، آینده کنگره مبهم است. آینده تاریک کنگره برای ما خوب است. ما همچنین خود را برای اداره دولت در پنج سال آینده آماده می کنیم.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید