مدارس ممکن است در اواخر ژانویه یا هفته اول فوریه در هیماچال افتتاح شوند – مدارس ممکن است در پایان ژانویه یا هفته اول فوریه در هیماچال افتتاح شوند

[ad_1]

شبکه عمار Uyala ، Shimla
به روز شده در پنجشنبه ، 07 ژانویه 2021 02:17 IST

دانشجو – گرایش
– عکس: عمار یولا

کتاب الکترونیکی عمار اوجالا را بخوانید
هر کجا و هر زمان

* اشتراک سالانه فقط 299 پیشنهاد with با مدت زمان محدود. عجله کن!

اخبار را بشنوید

پس از افتتاح مدارس در بسیاری از ایالت های کشور ، اکنون دولت هیماچال نیز درباره آن فکر کرده است. پس از تعامل با دانش آموزان ایالت ، وزیر ارشد ، جیرام تاکور ، به مقامات این بخش دستور داد تا امکانات گشودن مدرسه را در نظر بگیرند. از هیئت رئیسه خواسته شد که اولین پیشنهاد را برای شروع درس آماده کند در گفتگو با وزیر ارشد در یک کنفرانس ویدیویی روز چهارشنبه ، بیشتر دانش آموزان خواستار افتتاح مدارس شدند. امتحانات سالانه درخواست شد که در مدارس برگزار شود.

این تعطیلات در حال حاضر در مدارس دولتی تا 12 فوریه اعلام شده است. مدارس احتمالاً از اواخر ژانویه یا هفته اول فوریه در این ایالت افتتاح می شوند. بیشتر معلمان در انتخابات پنچای وظیفه دارند. معلمان پس از 21 ژانویه از این کار آزاد می شوند. قابل ذکر است که مدارس در 2 نوامبر سال گذشته در این ایالت افتتاح شدند ، اما به دلیل فراوانی عفونت عروق کرونر ، مجبور به تعطیلی شدند. اکنون موارد عفونت کرونر کاهش یافته است. در چنین شرایطی می توان مدارس را گشود.

مقدمات حسابرسی در حال انجام است تا تردیدها را برطرف کند
پس از تعامل با دانشجویان ، مقدمات شروع یک جلسه آنلاین ویژه یک روز در هفته برای رفع شک و تردیدها آغاز شد. وزارت آموزش و پرورش از گروهی از معلمان خواست كه مواد آموزشی آنلاین را تهیه می كنند تا برنامه ریزی كنند. در طی بررسی های آنلاین ، بسیاری از دانشجویان به دلیل عدم اتصال به تلفن همراه یا اینترنت قادر به اتصال نبودند. در چنین شرایطی ، بسیاری از دانش آموزان نمی توانند برنامه درسی را پوشش دهند. در این حالت ، برنامه های حسابرسی نیز ساخته می شود. بررسی ممکن است طی یک هفته آغاز شود.

پس از افتتاح مدارس در بسیاری از ایالت های کشور ، اکنون دولت هیماچال نیز در مورد آن فکر کرده است. به دنبال گفتگو با دانش آموزان از ایالت ، وزیر ارشد ، جیرام تاکور ، به مقامات این بخش دستور داد تا امکانات گشایش مدرسه را بررسی کنند. از هیئت رئیسه خواسته شد که اولین پیشنهاد را برای شروع درس آماده کند. در گفتگو با وزیر ارشد در یک کنفرانس ویدیویی روز چهارشنبه ، بیشتر دانش آموزان خواستار افتتاح مدارس شدند. امتحانات سالانه درخواست شد که در مدارس برگزار شود.

در حال حاضر تعطیلات در مدارس دولتی تا 12 فوریه اعلام می شود. مدارس احتمالاً از اواخر ژانویه یا هفته اول فوریه در این ایالت افتتاح می شوند. بیشتر معلمان در انتخابات پنچای وظیفه دارند. معلمان پس از 21 ژانویه از این کار آزاد می شوند. قابل ذکر است که مدارس در 2 نوامبر سال گذشته در این ایالت افتتاح شدند ، اما به دلیل شیوع بالای عفونت کرونر ، مجبور به تعطیلی شدند. اکنون موارد عفونت کرونر کاهش یافته است. در چنین شرایطی می توان مدارس را گشود.

مقدمات حسابرسی در حال انجام است تا تردیدها را برطرف کند

پس از تعامل با دانشجویان ، مقدمات شروع یک جلسه آنلاین ویژه یک روز در هفته برای رفع تردیدها آغاز شد. بخش آموزش از گروهی از معلمان خواسته است که مواد آموزشی آنلاین را تهیه کنند تا برنامه ریزی کنند. در طی بررسی های آنلاین ، بسیاری از دانشجویان به دلیل عدم اتصال به تلفن همراه یا اینترنت قادر به اتصال نبودند. در چنین شرایطی ، بسیاری از دانش آموزان نمی توانند برنامه درسی را پوشش دهند. در این حالت ، برنامه های حسابرسی نیز ساخته می شود. بررسی ممکن است طی یک هفته آغاز شود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید