مخفیگاه تروریستهای لشکر در پامپور دستگیر شد کشمیر – نیروهای امنیتی مخفیگاه مخفیگاه LeT را در پامپور ، کشمیر تخریب کردند ، کارگزار دستگیر شده

[ad_1]

دفتر خبر ، عمار اوجالا ، جامو
به روز شده در 10 ژانویه ، 2021 5:25 PM IST

نیروهای امنیتی مخفیگاه لشکر در پامپور را تخریب می کنند
– عکس: پلیس جامو و کشمیر

کتاب الکترونیکی عمار اوجالا را بخوانید
هر کجا و هر زمان

* اشتراک سالانه فقط 299 پیشنهاد with با مدت زمان محدود. عجله کن!

اخبار را بشنوید

نیروهای امنیتی مخفیگاه نبرد لشکر در دره پامپور را تخریب کردند. 26 کارتریج AK-47 و سایر مواد ناخواسته از مخفیگاه تروریست ها کشف شد. یک دستیار تروریست ها نیز دستگیر شد. پلیس پرونده ای را در این مورد ثبت کرده است.

پلیس آوانتیپورا از مخفیگاه رعب و وحشت در روستای چاندارا پامپور مطلع شده است. بر اساس این اطلاعات ، پلیس ، ارتش 50 RR (تفنگهای رشتریان) و گردان 110 CRPF عملیات جستجو را در منطقه آغاز کردند. در این مدت ، یک مخفیگاه تروریست ها پیدا شد. که توسط نیروهای امنیتی تخریب شد. نیروهای امنیتی 26 کارتریج AK-47 را از این پایگاه دریافت کردند.

در همین پرونده دستگیری نیز انجام شد. نیروهای امنیتی چاندرا پامپور ، ساکن پسر عادل احمد شاه محمد آزاد شاه ، یک تروریست را دستگیر کردند. از او سال می شود.

نیروهای امنیتی یک پایگاه جنگنده LeT را در دره پامپور منهدم کردند. 26 کارتریج AK-47 و سایر مواد ناخواسته از مخفیگاه تروریست ها کشف شد. یک دستیار تروریست ها نیز دستگیر شد. پلیس پرونده ای را در این مورد ثبت کرده است.

پلیس آوانتیپورا از مخفیگاه رعب و وحشت در روستای چاندارا پامپور مطلع شده است. بر اساس این اطلاعات ، پلیس ، ارتش 50 RR (تفنگهای رشتریان) و گردان 110 CRPF عملیات جستجو را در منطقه آغاز کردند. در این مدت محل اختفای تروریست ها پیدا شد. که توسط نیروهای امنیتی تخریب شد. نیروهای امنیتی 26 کارتریج AK-47 را از این پایگاه دریافت کردند.

در همین پرونده دستگیری نیز انجام شد. نیروهای امنیتی چاندرا پامپور ، ساکن پسر عادل احمد شاه محمد آزاد شاه ، یک تروریست را دستگیر کردند. از او سال می شود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید