فاجعه عظیم الیگاره آخرین بروزرسانی اقدام پلیس و مرگ و میرهای کل در شهرستان – پرونده الکل Aligarh: عیاشی مرگ چه مدت طول می کشد ، دولت تا چه مدت اجساد 77 نفر را تحت پوشش قرار می دهد!

[ad_1]

به طور انتزاعی

شمار کشته های ناشی از مشروبات الکلی تقلبی در منطقه الیگره اوتار پرادش ادامه دارد. شمار کشته شدگان به 77 نفر رسیده و سه روز است که اجاق گاز در روستا روشن نشده است. در همه جا نارضایتی وجود دارد. از سوی دیگر ، اداره پلیس با اقدام مستمر ، متهم را دستگیر کرد.

هرچه روند رسیدگی به این موضوع پیش می رود ، همه نواقص دستگاه دولتی به منصه ظهور می رسد و مشخص است که در پشت چنین حوادثی سهل انگاری دولت نهفته است. بیایید به برخی از جنبه های این حادثه نگاهی بیندازیم و سعی کنیم بفهمیم برخورد دولت در این حادثه چگونه بوده است.

عیاشی عرقیات سمی در الیگاره
– عکس: عمار یولا

به اخبار گوش کن

این تعداد به 77 رسید ، اما دولت پرده را می زند

در الیگره ، الکل مسموم برای چهارمین روز متوالی باعث ایجاد هرج و مرج در روز دوشنبه شد. مرگ افراد بیمار Tappal در اثر نوشیدن الکل در روز چهارم ادامه یافت. روز دوشنبه شش نفر دیگر در منطقه جان خود را از دست دادند. پیش از این ، تا یکشنبه شب ، تعداد اجساد کشته شده برای مرگ پس از مرگ به 71 نفر رسیده بود. بنابراین ، روز یکشنبه 15 مورد مرگ در این منطقه رخ داد و امروز شش نفر وجود دارد.

در عین حال ، هیچ اقدام مشخصی توسط اداره منطقه برای جلوگیری از این عیاشی مرگ برداشته نشده است. بلکه دولت دائماً مشغول مخفی کردن اعداد است. دادستان منطقه به جای تأیید رسمی مرگ ها ، گفت که اکنون این تصویر فقط پس از بررسی گزارش های پس از مرگ ، مشخص خواهد شد که چه تعداد مرگ در اثر مشروبات الکلی تقلبی در منطقه رخ داده است. مطالعات پس از مرگ در حال حاضر در حال انجام است.

الکل تقلبی به صورت آشکار فروخته می شود
تحقیقات قضایی در مورد پرونده الکل سمی الیگاره آغاز شده است. این چهار نفر روز یکشنبه به دفتر مدیریت ADM رسیدند و اظهارات خود را ثبت کردند. وی به صراحت گفت که الکل تقلبی و خام به طور آشکار فروخته می شود این لیکور به صورت قراردادی 24 ساعته به فروش می رسد.

یک کارخانه تولید الکل سمی از بین رفت
پلیس 50 سرقت نوشیدنی های الکلی تقلبی توسط خزاری ویپین ، ملقب به عمویر یداو ، که با فروش مشروبات الکلی سمی در الیگاره ، همراه با یک همدست دیگر ، باعث ایجاد مرگ شد ، دستگیر شد. در همان زمان ، محل آن نیز در محل تولید این الکل مشخص شد. این کارخانه مشروبات الکلی ، محصور در دیواری مرزی به ارتفاع 15 فوت ، در مزارع روستای ادهون ، مجاور پانایثی در منطقه آکارآباد فعالیت می کرد. پس از دستگیری ویپین ، یک تیم به کارخانه واقع در آدون رسیدند ، جایی که مقدار زیادی کالا پیدا شد ، در حالی که تیم دیگر در کارخانه ضد عفونی جوهر در تالاناگاری بودند. بازرسی هم انجام شد.

اداره امور مالیات مسئول است
در گزارش مشترکی که در سطح دادستان منطقه و رئیس ارشد پلیس در مورد مرگ و میر ناشی از تقلبی بودن مشروبات الکلی به دولت ارسال شد ، مالیات غیر مستقیم مالیات مستقیماً مسئول شد. این گزارش به وضوح بیان می کند که چنین ارواحی تحت قرارداد فروخته می شوند بدون اصلاح عوارض مالیات غیر مستقیم در اینجا ، تیم IB به اینجا اعزام شده است تا این حقیقت را از سطح دولت نیز بداند. که گزارش را مستقیماً به لاکنو بررسی و ارسال می کند. این تیم ها در حال بررسی همه جنبه ها از روستاهای حادثه تا مرگ هستند. طالع بینی تمام معامله گران معروف الکل نیز جمع آوری شده است. روابط سیاسی ، حمایت و روابط آنها با مقامات نیز در حال بررسی است.

Anil Chowdery ، رهبر RLD ، بازداشت شد

Anil Chaudhari ، رهبر RLD و نارندرا ، خواننده وابسته ، که از متهمان اصلی رسوایی الکل مسموم بودند ، توسط پلیس به مدت سه روز بازداشت شدند. پس از تصویب بازپرسی ، تیم پلیس آنها را برای بازجویی برد. در همین حال تلاش برای کشف اسرار این موشک انجام می شود. همزمان می توان همدستان فراری را ردیابی کرد.

طبق SSP کالانیدی نایتانی ، بازداشت پلیس برای آنیل چوداری و نارندرا سه روز پس از ثبت درخواست در روز شنبه تأیید شد. این اقدام بازداشت از روز یکشنبه آغاز شد و تیم های پلیس این سه نفر را برای بازجویی با خود بردند. بازجویی تحت نظر SP Dehat Shubham Patel ادامه دارد. تلاش می شود تا هر راز مربوط به این موشک از آنها بدست آید.

دو افسر پلیس و دو بازرس برداشته شدند
در رسوایی الکل مسموم ، SSP کالانیدی نایتانی دو افسر پلیس دیگر و دو افسر پلیس را از منطقه متوقف کرد. در آنها ، پس از لودا ، بازرس تاپال و پست مسئول جتاری برای بیشترین تعداد مرگ و میر در منطقه تاپال متوقف شدند. در همان زمان ، SO و مدیر برکنار شده پس از کارخانه ای که باعث ایجاد مرثیه مرگ در منطقه شد ، در منطقه آکروباد به حالت تعلیق درآمد. در همین زمان ، SSP روشن کرده است که پاداش بهتری به کسانی که در این حالت بدون خواب کار می کنند و اقدامات قاطع انجام می دهند ، داده می شود.

با جزئیات

این تعداد به 77 نفر رسید ، اما دولت پرده را می زند

در الیگره ، الکل مسموم برای چهارمین روز متوالی باعث ایجاد هرج و مرج در روز دوشنبه شد. مرگ افراد بیمار Tappal در اثر نوشیدن الکل در روز چهارم ادامه یافت. روز دوشنبه شش نفر دیگر در منطقه جان خود را از دست دادند. پیش از این ، تا عصر روز یکشنبه ، تعداد اجساد کشته شده برای مرگ پس از مرگ به 71 نفر رسیده بود. بنابراین ، در این منطقه 15 کشته در روز یکشنبه و امروز شش نفر وجود داشت.

در عین حال ، اداره منطقه اقدامات مهمی را برای جلوگیری از این عیاشی مرگ انجام نداده است. بلکه دولت دائماً مشغول مخفی کردن اعداد است. دادستان منطقه به جای تأیید رسمی مرگ ها ، گفت که اکنون این تصویر فقط پس از بررسی گزارش های پس از مرگ ، مشخص خواهد شد که چه تعداد مرگ و میر در منطقه به دلیل الکل تقلبی رخ داده است. مرگ پس از مرگ در حال حاضر در حال وقوع است.

الکل تقلبی به صورت آشکار فروخته می شود

تحقیقات قضایی در مورد پرونده الکل سمی الیگاره آغاز شده است. چهار نفر روز یکشنبه به دفتر مدیریت ADM رسیدند و اظهارات خود را ثبت کردند. وی تصریح کرد که نوشیدنی های خام تقلبی به صورت آشکار فروخته می شود. این لیکور به صورت قراردادی 24 ساعته به فروش می رسد.

یک کارخانه تولید الکل سمی از بین رفت

پلیس 50 مورد سرقت مشروبات الکلی تقلبی را از خزاری ویپین ، ملقب به عمویر یداو ، که با فروش الکل مسموم در الیگاره ، همراه با یک همدست دیگر ، عیاشی مرگ ایجاد کرد ، دستگیر کرد. در همان زمان ، محل آن نیز در محل تولید این الکل مشخص شد. این کارخانه مشروبات الکلی ، محصور در دیواری مرزی به ارتفاع 15 فوت ، در مزارع روستای ادهون ، مجاور پانایثی در منطقه آکارآباد فعالیت می کرد. پس از دستگیری ویپین ، یک تیم به کارخانه واقع در آدون رسیدند ، جایی که مقدار زیادی کالا پیدا شد ، در حالی که تیم دیگر در کارخانه ضد عفونی جوهر در تالاناگاری بودند. بازرسی هم انجام شد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید