علاقه مندان اکنون یک فیلم کوتاه قبل از Mahakal Bhasma Aarti در اوجین – اوجاین خواهند دید

[ad_1]

دفتر خبر ، عمار اوجالا ، اوجین
به روز شده در جمعه ، 08 ژانویه 2021 17:54 IST

آهنگسازی توسط بابا محکال از ماهاشی وراتری
– عکس: توییتر

کتاب الکترونیکی عمار اوجالا را بخوانید
هر کجا و هر زمان

* اشتراک سالانه فقط 299 پیشنهاد with با مدت زمان محدود. عجله کن!

اخبار را بشنوید

کمیته Jyotirlinga Mahakaleshwar در Ujjain تصمیم مهمی گرفت تا اهمیت Bhasma Aarti مهادد را برای زائران توضیح دهد. در واقع ، اکنون در مقابل باسما آارتی از Mahakal ، هر روز صبح یک فیلم کوتاه برای ایثارگران نمایش داده می شود. این فیلم اهمیت معنوی Aarti را توضیح می دهد ، که توسط Bhasma Aarti دنبال می شود.

رهبری Mahakaleshwar Jyotirlinga می گوید که در طول Mahakala Aarti ، فدائیان با هیبت Bhasma Aarti را تماشا می کردند اما نمی توانستند به اهمیت آن پی ببرند. در چنین شرایطی ، فدائیان یک فیلم کوتاه در مقابل باسما آارتی توسط Jyotirlinga Mahakaleshwar نشان داده می شود. بنابراین وقتی نمازگزاران صحنه های باسما آارتی را به مدت دو ساعت می بینند ، می توانند اهمیت معنوی آن را نیز درک کنند. گفته می شود که از طریق این فیلم کوتاه علاوه بر اهمیت Bhasma Aarti ، علاقه مندان در مورد زیارتگاه اوجاین نیز مطلع می شوند. موارد مهم مربوط به دین و اعتقاد نیز معرفی خواهد شد. شایان ذکر است که معبد Mahakaleshwar ، واقع در Ujjain ، یکی از 12 Jyotirlingas در کشور است. این معبد هر روز ساعت چهار صبح توسط لرد بولنات مورد احترام است. خدا در او عرضه شده است. بنابراین آن را باسما آارتی می نامند. در این مدت ، مبتدیان به مدت دو ساعت در اتاق های ناندی ، گانش و کارتیکیا می نشینند و به آرتی دعا می کنند. برای حضور در این Bhasma Aarti ، کمیته معبد اجازه می دهد ، که برای آن باید یک درخواست آنلاین انجام شود. با این حال ، به دلیل تاج ، ورود فدائیان در حال حاضر در Bhasma Aarti به حالت تعلیق درآمده است ، اما Bhasma Aarti از Baba Bholenath هر روز اتفاق می افتد.

کمیته Jyotirlinga Mahakaleshwar در اوجاین تصمیم مهمی گرفته است تا اهمیت Bhasma Aarti مهادد را برای زائران توضیح دهد. در واقع ، اکنون در مقابل باسما آارتی از Mahakal ، هر روز صبح یک فیلم کوتاه برای ایثارگران نمایش داده می شود. این فیلم اهمیت معنوی Aarti را توضیح می دهد ، که توسط Bhasma Aarti دنبال می شود.

ادامه مطلب

بخاطر این تصمیم

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید