طوفان Tauktae: اکنون باران ها می توانند در راجستان ، دهلی ، اوپ ، هاریانا ، هیماچال ویران شوند و احتمال باران های گسترده وجود دارد

[ad_1]

دفتر خبر ، عمار اوجالا ، دهلی نو

منتشر شده توسط: سورندرا جوشی
به روز شده در سه شنبه 18 مه 2021 8:45 بعد از ظهر IST

به طور انتزاعی

اداره هواشناسی به دلیل طوفان در بسیاری از مناطق غرب راجستان باران های سیل آسا را ​​پیش بینی می کند. این اثر از سه شنبه شب در برابر چهارشنبه نشان می دهد.

ویرانی سیکلون توت
– عکس: PTI

اخبار را بشنوید

طوفان توت اکنون از گجرات به راجستان سفر می کند. او تا اواخر سه شنبه شب راجستان را تحت پوشش قرار خواهد داد. با این حال ، شدت آن در روز سه شنبه کاهش یافت. با توجه به این اثر ، یک منطقه تحت فشار در راجستان ایجاد شده است. در نتیجه ، انتظار می رود که در هفت منطقه از این استان بارندگی شدید رخ دهد. طبق اعلام اداره هواشناسی ، به دلیل وجود توییت ها ، احتمال بارندگی شدید در شمال هند در 19 و 20 ماه مه وجود دارد.

در هیماچال ، هاریانا ، چندیگره ، دهلی ، وست یو پی ، اوتاراخند ممکن است در نقاط مختلف و در مکانهایی در پنجاب ، شرقی و راجستان شمالی باران های سنگین تا بسیار شدید باران های سنگین تا بسیار سنگین رخ دهد. در راجستان
به دلیل تشکیل یک منطقه تحت فشار ، از اواخر عصر تا صبح چهارشنبه بین بانسوارا ، بهیلوارا ، چیتورگاره ، دونگرپور ، پراتاپگار ، راجسامند ، اودایپور و مناطق اطراف آن باران سیل آسا پیش بینی می شود. همچنین انتظار می رود در بخشهای جیپور ، آجمر ، کوتا و بهاراتپور نیز باران شدید رخ دهد. به دلیل برخورد سیکلون در بهیلوارا و چیتورگاره در دوشنبه شب ، باران شدید بود.

وزیر کشور شاه با CM Gehlot گفتگو کرد
در میان گزارشات طوفان به سمت راجستان ، آمیت شاه ، وزیر کشور اتحادیه ، با CM Ashok Gehlot تلفنی صحبت کرد. او همه كمكها را از مركز انجام داد. بگذارید به شما بگویم که در دریای عرب دوشنبه شب رعد و برق در سواحل ساوراشترا گجرات رخ داد. این یک سیکلون بسیار شدید بین Diu و Una را به هم زد. سپس به صورت یک طوفان سنگین از سواحل گجرات عبور کرد. سپس کم کم وزن کم کرد. لطفاً بگویید ، به دلیل این تأثیر در بمبئی ، روز دوشنبه باران شدید بارید. این بدترین طوفان در سال 2021 بود که بمبئی را لرزاند.

با جزئیات

طوفان توت اکنون از گجرات به راجستان سفر می کند. او راجستان را تا اواخر سه شنبه شب تحت پوشش قرار خواهد داد. با این حال ، شدت آن در روز سه شنبه کاهش یافت. با توجه به این اثر ، یک منطقه تحت فشار در راجستان ایجاد شده است. در نتیجه انتظار می رود که در هفت منطقه از ایالت بارندگی شدید رخ دهد. طبق اعلام اداره هواشناسی ، به دلیل وجود توییت ها ، احتمال بارندگی شدید در شمال هند در 19 و 20 ماه مه وجود دارد.

در هیماچال ، هاریانا ، چندیگره ، دهلی ، غرب یو پی ، اوتاراخند ، باران های سنگین تا بسیار سنگین و در برخی جاها در پنجاب ، نواحی شرقی و راجستان شمالی می تواند باران سنگین تا بسیار سنگین باشد. در راجستان

به دلیل تشکیل یک منطقه تحت فشار ، از اواخر عصر تا صبح چهارشنبه بین بانسوارا ، بهیلوارا ، چیتورگاره ، دونگرپور ، پراتاپگار ، راجسامند ، اودایپور و مناطق اطراف آن باران سیل آسا پیش بینی می شود. همچنین انتظار می رود در بخشهای جیپور ، آجمر ، کوتا و بهاراتپور نیز باران شدید رخ دهد. به دلیل برخورد سیکلون ، دوشنبه شب در بهیلوارا و چیتورگار باران شدیدی بارید.

وزیر کشور شاه با CM Gehlot گفتگو کرد

در میان گزارشات طوفان به سمت راجستان ، آمیت شاه ، وزیر کشور اتحادیه ، با CM Ashok Gehlot تلفنی صحبت کرد و وی همه کمک های ممکن را از مرکز ارائه داده است. بگذارید به شما بگویم که در دریای عرب دوشنبه شب رعد و برق به ساحل ساوراشترا در گجرات برخورد کرد. این یک سیکلون بسیار شدید بین Diu و Una را به هم زد. سپس به صورت یک طوفان سنگین از سواحل گجرات عبور کرد. سپس کم کم وزن کم کرد. بگذارید به شما بگویم که به دلیل این تأثیر ، روز دوشنبه در بمبئی باران شدید بارید. این بدترین طوفان در سال 2021 بود که بمبئی را لرزاند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید