صدمات اظهارات نژادپرستانه و قصد در مورد چگونگی تیم کریکت هند برای ثبت یک تساوی تاریخی در یک آزمایش در سیدنی

[ad_1]

نبرد تیم هندی در تست سیدنی
– عکس: توییتر

کتاب الکترونیکی عمار اوجالا را بخوانید
هر کجا و هر زمان

* اشتراک سالانه فقط 299 پیشنهاد with با مدت زمان محدود. عجله کن!

اخبار را بشنوید

شما مطمئناً مسابقات تست های هیجان انگیز زیادی را دیده اید ، اما هیچ کس به اندازه آزمون سوم در سیدنی ادویه نخواهد داشت. جایی که جنگ بود ، شهرت کسب می شد و کریکت برنده می شد. بینندگان در اینجا نظرات نژادپرستانه را در مورد تیم هندی بیان می کنند و مرزهای آنها را نقض می کنند. میهمانان به جای بردن با زور ، به تساوی می روند. میزبان ها بدجوری خسته می شوند. بازیکنان هند در این مسابقه یکی یکی مصدوم می شوند ، بازماندگان توپهای سنگین مانند سنگ را بر روی بدن خود می خورند و مسابقه را برای کشور خود ذخیره می کنند.

بهم خوردن مشارکت Cheteshwar Pujara و Rishab Pant در روز پنجم و آخر امیدهای پیروزی و تهدید به شکست را افزایش داد ، اما Hanuma Vihari و Ricichandran Ashvin موفق شدند با کشیدن پاهای خود در این مسابقه برنده شوند. این یک پیروزی روانشناختی توسط تیم کاپیتان آژینکیا رهانه برای استرالیا بود.

ویهاری علی رغم کشش تاندون ، در آخرین جلسه با اشوین کولرهای استرالیایی را شکست داد و امیدهای آنها برای پیروزی را از بین برد. هانوما نزدیک به چهار ساعت در وقت برابر بود و 161 توپ را برای 23 شکست ناپذیر خود بازی کرد ، در حالی که اشوین 38 گل به جای 128 توپ به ثمر رساند.

هانوما با 31 توپ با پوجارا و 120 توپ با اشوین روبرو شد. هانوما-اشوین 62 شكل دریافت كرد و 62 شكل برای ششمین گل اضافه كرد. در سالهای 1979-80 ، هند با زدن 131 اوور مقابل پاکستان مسابقه را نجات داد. اکنون ، 40 سال بعد ، این تیم در تاریخ هند به مقام ششم این لیست رسیده است.

هند در آخرین روز امروز در روز دوم روز دروازه کاپیتان آجینکیا رهانه (چهار) را از دست داد. با این حال ، او یک استراتژی پیروزی را در پیش گرفت. این دلیل جنگیدن پوجارا روی چین بود ، شلوار جنگ بدون ترس. نبرد بین Pant و بهترین چرخنده جهان ، Nathan Lyon ، قابل توجه بود.

ریشاب در ابتدا با احتیاط نزدیک به 35 توپ را در پیش گرفت ، اما سپس با استفاده از قدم های مقابل لئون ، شش و سه چهار ضرب زد. سپس تیم پین جایگزین لئون شد ، اما پانت دو بلند و شش بلند دیگر زد. پوجارا نیز دو ضربه چهار ضرب روی این آف اسپینر زد.

شانس پانت نیز از او حمایت کرد. ضربات او توسط پن در سه توپ لئون و نتیجه شخصی 56 دوش کاهش یافته بود. سپس کاپیتان استرالیا نیز به مناسبت تعیین کننده هانوما ویهاری را گرفت. با این حال ، لئون موفق شد با دومین توپ جدید پانتا را به غرفه بفرستد. پانت سعی داشت یک ضربه بزرگ بزند تا قرن را به پایان برساند ، اما توپ چرخان لبه بیرونی خفاش او را گرفت و به دست پت کامینز رفت ، روی مرد سوم پایین ایستاد.

پوجارا پس از اخراج پانت چند شوت خوب به نمایش گذاشت ، اما جاش هازلود برای خاتمه بخشیدن به حرفهای بیمار ، مقابل او تعظیم کرد. ریشاب موفق به کسب 97 فرار از 118 توپ با 12 چهار ضرب و سه شش گل شد. پوجارا در ابتدای کار خود با 205 توپ و 12 امتیاز به ثمر رساند. هر دو 148 آهنگ برای در چهارم اضافه کردند.

ویهاری بعد از اخراج پوجارا از ناحیه پا نیز آسیب دید ، اما این تاثیری در تعهد وی نداشت. بنابراین ، ویهاری و آشوین دویدند و گلزنی نکردند. در همین حال ، بیشتر مسیرها از مرز ساخته شده بودند. از روزی که پوجارا در پایان فصل دوم شلیک کرد ، حدود 43 شلیک باقی مانده است.

هند در فاصله 137 فرار از دروازه قرار داشت ، اما راویندرا جدیا مصدوم شد و به نظر عاقلانه نخواهد بود كه دم خفاش ها را جلوی مهاجمین بولینگ استرالیا بیاورد. در چنین شرایطی هند برای تساوی کنار کشید و ویهاری و آشوین عملکرد خوبی در استراتژی تیم داشتند. استرالیا زمین های کوتاه را بول می زد ، تماس های مکرر برقرار می کرد ، بولینگ را تغییر می داد ، اما غلظت ویهاری و آشوین حل نشد.

در روز سوم و چهارم مسابقه ، هواداران استرالیایی به سمت بدتامیدجی پایین آمدند. اظهارات شدیدا نژادپرستانه ای علیه محمد سراج انجام شد. وی هنگام فیلمبرداری در مرز مورد سوused استفاده قرار گرفت. فیلم این حادثه در شبکه های اجتماعی نیز منتشر شد. کریکت جهانی این حادثه را محکوم کرد. کریکت استرالیا چندین بار رسماً از بازیکنان هند عذرخواهی کرده است. ICC در حال بررسی کل پرونده است.

به طور کلی ، با وجود این شرایط نامساعد ، روشی که تیم هند رنگ خود را نشان داد ستودنی است. این مسابقه از جذاب ترین مسابقات Test Cricket به حساب خواهد آمد. این سری چهار مسابقه ای یک بر یک است ، پس از اینکه این مسابقه به اوج هیجان رسید. چهارمین و آخرین مسابقه آزمون که از 15 ژانویه در بریزبن آغاز شد ، اکنون سرنوشت ساز شده است.

به طور انتزاعی

هند با پیگیری 407 مسیر ، سرانجام در 131 اوور 334 گل را برای پنج ویکت به ثمر رساند. وقتی یکی در مسابقه باقی ماند ، هر دو تیم با یک تساوی موافقت کردند. استرالیا در اولین بار 338 ران را به ثمر رسانده و دومین بار را با اعلام 312 ران برای شش صندوق ثبت نام کامل اعلام کرده است. هند در اولین پاس ها 244 دوش کسب کرده بود.

با جزئیات

شما مطمئناً مسابقات تست های هیجان انگیز زیادی دیده اید ، اما هیچ کس به اندازه آزمون سوم در سیدنی ادویه نخواهد داشت. در جایی که نبرد بود ، اعتبار به دست آمد و کریکت برنده شد. بینندگان در اینجا نظرات نژادپرستانه را در مورد تیم هندی بیان می کنند و مرزهای آنها را نقض می کنند. مهمانان به جای بردن با زور ، به تساوی می روند. میزبان ها را بد خسته می کند. بازیکنان هند در این مسابقه یکی یکی مصدوم می شوند ، کسانی که زنده می مانند توپهای سنگین را روی بدن خود می خورند و مسابقه را برای کشورشان نجات می دهند.

ادامه مطلب

بالاترین ضربه در چهارمین ضربه ضمن حفظ مسابقه

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید