ساخت معبد رم: علاوه بر Bjp ، Vhp برای پشتیبانی مالی در آستانه احزاب مخالف نیز خواهد رفت – ساخت معبد رام: علاوه بر BJP ، VHP همچنین در آستانه احزاب مخالف به دنبال پشتیبانی مالی خواهد بود.

[ad_1]

دفتر خبر ، عمار اوجالا ، کانپور
به روز شده در یکشنبه ، 03 ژانویه ، 2021 10:32 بعد از ظهر IST

معاون مرکزی VHP چمپات رای

معاون مرکزی VHP چمپات رای
– عکس: عمار یولا

کتاب الکترونیکی عمار اوجالا را بخوانید
هر کجا و هر زمان

* اشتراک سالانه فقط 299 پیشنهاد with با مدت زمان محدود. عجله کن!

اخبار را بشنوید

کارگران کلیسای هندو ویشوا در قالب یک کار جمع آوری کمک مالی از 14 ژانویه برای ساخت معبد رام در آیودیا ، از 11 کرور خانه در سراسر کشور بازدید خواهند کرد. همکاری توسط همه افراد ثروتمند ، فقیر ، جوانان ، دانشجویان ، زنان ، مردان انجام خواهد شد.

معاون رئیس جمهور VHP ، چمپات رای گفت که کارگران شورا از پیوستن به هیچ حزب سیاسی به جز هندوها دریغ نخواهند کرد. معاون مرکزی رئیس جمهور ، که روز یکشنبه وارد شهر شد ، چندین دور گفتگو با فعالان VHP علاوه بر تاجران ، کارآفرینان و مددکاران اجتماعی انجام داد.

وی گفت که بین 50 تا 60 کرور در کشور ، کارگران باید بروند. این خانه خدا ساخته خواهد شد ، بنا شده است که هر جامعه ، هر طبقه ای به آن اضافه شود. آنها گفتند که حساب های کمیته ای برای ساخت معابد در حدود 46 هزار شعبه بانک دولتی ، PNB ، بانک بارودا در سراسر کشور برای همکاری مالی باز شده است. فعالان VHP که مبلغی را برای جمع آوری پول واریز می کنند مجاز به نگهداری پول بیش از 48 ساعت نخواهند بود. آنها پول را در شعبه محلی تعیین شده بانکی واریز می کنند.

Sangh، VHP با ایجاد تیم در 21 منطقه کار خواهد کرد

بعد از ظهر همان روز معاون مرکزی VHP چمپات رای همچنین با کارکنان Sangh و VHP دیدار کرد. در جلسه ای که در مجتمع کالج سری مونی در گوویندناگار برگزار شد ، وی خواستار کار در هر 21 منطقه مربوط به استان کانپور و کار تیمی شد. در این دوره ، عوارض در هر 40 شهر VHP در شهر تشکیل شد.

این مجموعه از مجموعه ای از مناطق روستایی و شهری تشکیل شده است. در این جلسه تعداد زیادی از مقامات ، داوطلبان و فعالان از جمله التماس استان بهاوانی ، رئیس ولایت VHP راجیو ماهانا ، همكاران استان دیندایال ، ویرندرا پندی ، دکتر ویوك شارما ، كونج بیهاری ، مادورام ، گورانگ حضور داشتند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید