رافال ، سوخو و میراژ 2000 در تمرین با فرانسه به هند می پیوندند – هواپیماهای رافائل از هند و فرانسه طی پنج روز آینده در جودپور روشن می شوند

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

رافال ، سوخو و میراژ 2000 در تمرین با فرانسه به هند می پیوندند – هواپیماهای رافائل از هند و فرانسه طی پنج روز آینده در جودپور روشن می شوند


کتاب الکترونیکی عمار اوجالا را بخوانید
هر کجا و هر زمان

* اشتراک سالانه فقط 299 پیشنهاد with با مدت زمان محدود. عجله کن!

اخبار را بشنوید

جنگنده های رافائل از هند و فرانسه طی پنج روز آینده چهارشنبه در حوالی جودپور دیده می شوند. نیروهای هوایی هر دو کشور در رزمایش بزرگ هوایی پنج روزه موسوم به “X-Desert Night 21” در اینجا شرکت خواهند کرد.

طبق گفته نیروی هوایی هند ، در این رزمایش مشترک علاوه بر هواپیماهای رافال که در آگوست سال گذشته شامل شدند ، جنگنده های SU-30 MKI (سوخو) و میراژ -200 نیز به فضا پرتاب می شوند. علاوه بر این ، نیروی هوایی هند شامل یک هواپیمای سوخت رسان IL-78 و یک سیستم هشدار و کنترل حمله هوایی (AWACS) برای سوخت گیری هواپیما در هوا خواهد بود. این رزمایش شامل هواپیماهای رافال از نیروی هوایی فرانسه ، یک تانکر چند منظوره ایرباس A-330 ، یک هواپیمای حمل و نقل تاکتیکی A-400M و 175 سرباز خواهد بود.

نیروی هوایی هند گفت: “این تمرین بسیار منحصر به فرد است” ، زیرا از هر دو طرف به هواپیمای رافال می پیوندد و همچنین نشانه ای از نزدیك شدن روابط بین دو بهترین نیروی هوایی است. بی بی سی گفت: “با شروع تمرینات هوایی از 20 ژانویه ، دو کشور تجربیات عملیاتی مختلفی را تمرین می کنند و ایده ها و بهترین روش ها را برای بهبود روابط متقابل به اشتراک می گذارند.”

نیروهای هوایی هند و فرانسه شش تمرین گارودا را برای افزایش همکاری عملیاتی متقابل انجام داده اند. آخرین تمرین در سال 2019 در مونت دو ماراسم فرانسه برگزار شد. این بار تمرین X-Desert Night 21 در حالی برگزار می شود که به دلیل اختلاف در مورد مرز هندوچین در شرق لاداخ ، نیروی هوایی هند آماده حمله به تمام پایگاه های پیشتاز خود در سراسر کشور در هوای بالا است. در حالت هشدار.

به طور انتزاعی

  • رزمایش مشترک نیروهای هوایی دو کشور آغاز می شود ، هواپیماهای سوخو و میراژ 2000 نیز شرکت خواهند کرد.

با جزئیات

جنگنده های رافائل از هند و فرانسه طی پنج روز آینده چهارشنبه در حوالی جودپور دیده می شوند. نیروهای هوایی هر دو کشور در رزمایش بزرگ هوایی پنج روزه موسوم به “X-Desert Night 21” در اینجا شرکت خواهند کرد.

طبق گفته نیروی هوایی هند ، در این رزمایش مشترک علاوه بر هواپیماهای رافال که در آگوست سال گذشته شامل شدند ، جنگنده های SU-30 MKI (سوخو) و میراژ -200 نیز به فضا پرتاب می شوند. علاوه بر این ، نیروی هوایی هند شامل یک هواپیمای سوخت رسان IL-78 و یک سیستم هشدار و کنترل حمله هوایی (AWACS) برای سوخت گیری هواپیما در هوا خواهد بود. این تمرین شامل هواپیماهای رافال از نیروی هوایی فرانسه ، یک تانکر چند منظوره ایرباس A-330 ، یک هواپیمای ترابری تاکتیکی A-400M و 175 سرباز خواهد بود.

نیروی هوایی هند گفت: “این تمرین بسیار منحصر به فرد است” ، زیرا از هر دو طرف به هواپیمای رافال می پیوندد و همچنین نشانه رشد روزافزون روابط بین دو بهترین نیروی هوایی است. بی بی سی گفت: “با شروع تمرینات هوایی از 20 ژانویه ، دو کشور تجربیات عملیاتی مختلفی را تمرین می کنند و ایده ها و بهترین روش ها را برای بهبود متقابل متقابل به اشتراک می گذارند.”

نیروهای هوایی هند و فرانسه شش تمرین گارودا را برای افزایش همکاری عملیاتی متقابل انجام داده اند. آخرین تمرین در سال 2019 در مونت دو ماراسم فرانسه برگزار شد. این بار تمرین X-Desert Night 21 در حالی برگزار می شود که به دلیل اختلافات مرزی هندوچین در شرق لاداخ ، نیروی هوایی هند آماده است تا با زمان هوشیاری بالا به کل پایگاه پیشتاز خود در سراسر کشور حمله کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *