رافال ، سوخو و میراژ 2000 در تمرین با فرانسه به هند می پیوندند – هواپیماهای رافائل از هند و فرانسه طی پنج روز آینده در جودپور روشن می شوند

[ad_1]

کتاب الکترونیکی عمار اوجالا را بخوانید
هر کجا و هر زمان

* اشتراک سالانه فقط 299 پیشنهاد with با مدت زمان محدود. عجله کن!

اخبار را بشنوید

جنگنده های رافائل از هند و فرانسه طی پنج روز آینده چهارشنبه در حوالی جودپور دیده می شوند. نیروهای هوایی هر دو کشور در رزمایش بزرگ هوایی پنج روزه موسوم به “X-Desert Night 21” در اینجا شرکت خواهند کرد.

طبق گفته نیروی هوایی هند ، در این رزمایش مشترک علاوه بر هواپیماهای رافال که در آگوست سال گذشته شامل شدند ، جنگنده های SU-30 MKI (سوخو) و میراژ -200 نیز به فضا پرتاب می شوند. علاوه بر این ، نیروی هوایی هند شامل یک هواپیمای سوخت رسان IL-78 و یک سیستم هشدار و کنترل حمله هوایی (AWACS) برای سوخت گیری هواپیما در هوا خواهد بود. این رزمایش شامل هواپیماهای رافال از نیروی هوایی فرانسه ، یک تانکر چند منظوره ایرباس A-330 ، یک هواپیمای حمل و نقل تاکتیکی A-400M و 175 سرباز خواهد بود.

نیروی هوایی هند گفت: “این تمرین بسیار منحصر به فرد است” ، زیرا از هر دو طرف به هواپیمای رافال می پیوندد و همچنین نشانه ای از نزدیك شدن روابط بین دو بهترین نیروی هوایی است. بی بی سی گفت: “با شروع تمرینات هوایی از 20 ژانویه ، دو کشور تجربیات عملیاتی مختلفی را تمرین می کنند و ایده ها و بهترین روش ها را برای بهبود روابط متقابل به اشتراک می گذارند.”

نیروهای هوایی هند و فرانسه شش تمرین گارودا را برای افزایش همکاری عملیاتی متقابل انجام داده اند. آخرین تمرین در سال 2019 در مونت دو ماراسم فرانسه برگزار شد. این بار تمرین X-Desert Night 21 در حالی برگزار می شود که به دلیل اختلاف در مورد مرز هندوچین در شرق لاداخ ، نیروی هوایی هند آماده حمله به تمام پایگاه های پیشتاز خود در سراسر کشور در هوای بالا است. در حالت هشدار.

به طور انتزاعی

  • رزمایش مشترک نیروهای هوایی دو کشور آغاز می شود ، هواپیماهای سوخو و میراژ 2000 نیز شرکت خواهند کرد.

با جزئیات

جنگنده های رافائل از هند و فرانسه طی پنج روز آینده چهارشنبه در حوالی جودپور دیده می شوند. نیروهای هوایی هر دو کشور در رزمایش بزرگ هوایی پنج روزه موسوم به “X-Desert Night 21” در اینجا شرکت خواهند کرد.

طبق گفته نیروی هوایی هند ، در این رزمایش مشترک علاوه بر هواپیماهای رافال که در آگوست سال گذشته شامل شدند ، جنگنده های SU-30 MKI (سوخو) و میراژ -200 نیز به فضا پرتاب می شوند. علاوه بر این ، نیروی هوایی هند شامل یک هواپیمای سوخت رسان IL-78 و یک سیستم هشدار و کنترل حمله هوایی (AWACS) برای سوخت گیری هواپیما در هوا خواهد بود. این تمرین شامل هواپیماهای رافال از نیروی هوایی فرانسه ، یک تانکر چند منظوره ایرباس A-330 ، یک هواپیمای ترابری تاکتیکی A-400M و 175 سرباز خواهد بود.

نیروی هوایی هند گفت: “این تمرین بسیار منحصر به فرد است” ، زیرا از هر دو طرف به هواپیمای رافال می پیوندد و همچنین نشانه رشد روزافزون روابط بین دو بهترین نیروی هوایی است. بی بی سی گفت: “با شروع تمرینات هوایی از 20 ژانویه ، دو کشور تجربیات عملیاتی مختلفی را تمرین می کنند و ایده ها و بهترین روش ها را برای بهبود متقابل متقابل به اشتراک می گذارند.”

نیروهای هوایی هند و فرانسه شش تمرین گارودا را برای افزایش همکاری عملیاتی متقابل انجام داده اند. آخرین تمرین در سال 2019 در مونت دو ماراسم فرانسه برگزار شد. این بار تمرین X-Desert Night 21 در حالی برگزار می شود که به دلیل اختلافات مرزی هندوچین در شرق لاداخ ، نیروی هوایی هند آماده است تا با زمان هوشیاری بالا به کل پایگاه پیشتاز خود در سراسر کشور حمله کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید