رئیس Bjp Jp Nadda برای راه اندازی کمپین Ek Mutthi Chawal Sangrah در بنگال غربی – BJP برای راه اندازی کمپین “جمع آوری اولیه برنج” در بنگال غربی ، Nadda برای راه اندازی

[ad_1]

دفتر خبر ، عمار اوجالا ، دهلی نو
به روز شده در جمعه ، ژانویه 08 ، 2021 6:12 بعد از ظهر IST

رئیس BJP JP Nadda
– عکس: twitter.com/JPNadda

کتاب الکترونیکی عمار اوجالا را بخوانید
هر کجا و هر زمان

* اشتراک سالانه فقط 299 پیشنهاد with با مدت زمان محدود. عجله کن!

اخبار را بشنوید

با برگزاری انتخابات مجمع که امسال در بنگال غربی برگزار می شود ، حزب بهاراتیا جاناتا در تلاش است تا روند آماده سازی خود را تسریع کند. این حزب از کارزاری برای جمع آوری یک مشت برنج در این ایالت خبر داد. رئیس حزب ملی JP Nadda مبارزات انتخاباتی را در روز شنبه در بردهمان شرقی ، بنگال آغاز می کند. سپس او همچنین در خانواده یک کشاورز غذا خواهد داشت.

آنیل بالونی ، رئیس رسانه ملی BJP ، اطلاعات را در روز جمعه ارائه داد. طبق برنامه ، نادا صبح روز شنبه ساعت 11 وارد بردامان خواهد شد. در این مدت ، او یک نمایشگاه جاده ای برگزار می کند و در جلسه کمیته اصلی حزب سخنرانی می کند. بالونی گفت که وقتی نادا به بردامان رسید ، ابتدا نماز را در معبد معروف سری رادا گوبیند نزدیک کاتوا در شرق بردامان اقامه می کند.

نادا تمام روز را با کشاورزان خواهد گذراند
بالونی گفت که پس از روی آوردن به Krishak Suraksha Gram Sabha در روستای Jagadanandpur در خود منطقه ، BJP 40000 جلساتی را که BJP قبل از انتخابات مجلس برگزار می کند ، افتتاح می کند. وی گفت: سپس آنها در روستای جاگاداناندپور خانه به خانه می روند و کار “جمع آوری یک مشت برنج” را آغاز می کنند.

رهبر BJP گفت که براساس این برنامه ، قبل از انتخابات پارلمانی 2021 ، این حزب به 73 کشاورز در کشور خواهد رسید. وی گفت: “یک کارزار جمع آوری یک مشت برنج تعهد کشاورزان به BJP را نشان می دهد. نادا ناهار را در خانه یک خانواده روستایی در روستای جاگاداناندپور صرف خواهد کرد. ندا میزبان یک نمایش جاده از برج ساعت بوردین تا دروازه لرد کرزن خواهد بود.

او در مورد استراتژی انتخابات حزب بحث خواهد کرد
این برنامه نادا در حالی برگزار می شود که اعتراض کشاورزان به سه قانون کشاورزی مرکز مرزهای مختلف دهلی بیش از یک ماه است که ادامه دارد. مطابق برنامه زمانبندی شده ، JP Nadda در یک کنفرانس مطبوعاتی در بردامان سخنرانی خواهد کرد و سپس در مورد استراتژی انتخابات برای دیدار با اعضای کمیسیون اصلی حزب بحث خواهد کرد.

مشخص است که انتخابات مجلس در بنگال غربی در اواسط سال جاری برگزار می شود. این حزب سخت تلاش می کند تا دولت حاکم کنگره ترینامول در آنجا را سرنگون کند. پس از کسب 18 کرسی در انتخابات لوک صبا ، شور و شوق BJP حتی بیشتر شد. آمیت شاه ، وزیر کشور اتحادیه نیز هر ماه برای تقویت مبارزات انتخاباتی این ایالت به این ایالت سفر خواهد کرد.

با برگزاری انتخابات مجمع که امسال در بنگال غربی برگزار می شود ، حزب بهاراتیا جاناتا در تلاش است تا روند آماده سازی خود را تسریع کند. این حزب اعلام کرد که کارزاری را برای “جمع آوری یک مشت برنج” در این ایالت آغاز خواهد کرد. رئیس حزب ملی JP Nadda مبارزات انتخاباتی را در روز شنبه در بردهمان شرقی ، بنگال آغاز می کند. سپس او همچنین در خانواده یک کشاورز غذا خواهد داشت.

آنیل بالونی ، رئیس رسانه ملی BJP ، اطلاعات را در روز جمعه ارائه داد. طبق برنامه ، ندا روز شنبه ساعت 11 صبح با یک تور یک روزه به بردامان می رسد. در این مدت ، او یک نمایشگاه جاده ای برگزار می کند و در جلسه کمیته اصلی حزب سخنرانی می کند. بالونی گفت که وقتی نادا به بردامان رسید ، ابتدا نماز را در معبد معروف سری رادا گوبیند نزدیک کاتوا در شرق بردامان اقامه می کند.

نادا تمام روز را با کشاورزان خواهد گذراند

بالونی گفت که پس از روی آوردن به Krishak Suraksha Gram Sabha در روستای Jagadanandpur در خود منطقه ، BJP 40000 جلسات را که توسط BJP قبل از انتخابات مجلس ترتیب داده شده بود ، باز می کند. وی گفت: “سپس آنها در روستای جاگاداناندپور خانه به خانه می روند و کارزار” جمع آوری یک مشت برنج “را آغاز می کنند.” آنها تمام روز را با کشاورزان منطقه بردامان سپری خواهند کرد. ”

رهبر BJP گفت که براساس این برنامه ، قبل از انتخابات پارلمانی 2021 ، این حزب به 73 کشاورز در کشور خواهد رسید. وی گفت: “یک کارزار جمع آوری یک مشت برنج تعهد کشاورزان به BJP را نشان می دهد. نادا ناهار را در خانه یک خانواده روستایی در روستای جاگاداناندپور صرف خواهد کرد. ندا میزبان یک نمایش جاده از برج ساعت بوردین تا دروازه لرد کرزن خواهد بود.

او در مورد استراتژی انتخابات حزب بحث خواهد کرد

برنامه ندا در حالی انجام می شود که اعتراضات کشاورزان به سه قانون کشاورزی مرکز در مرزهای مختلف دهلی بیش از یک ماه است که ادامه دارد. مطابق برنامه زمانبندی شده ، JP Nadda در یک کنفرانس مطبوعاتی در بردامان سخنرانی خواهد کرد و سپس در مورد استراتژی انتخابات برای دیدار با اعضای کمیسیون اصلی حزب بحث خواهد کرد.

مشخص است که انتخابات مجلس در بنگال غربی در اواسط سال جاری برگزار می شود. این حزب سخت تلاش می کند تا دولت حاکم کنگره ترینامول در آنجا را سرنگون کند. پس از کسب 18 کرسی در انتخابات لوک صبا ، شور و شوق BJP حتی بیشتر شد. آمیت شاه وزیر کشور اتحادیه نیز هر ماه برای تقویت مبارزات انتخاباتی ایالت از ایالت بازدید می کند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید