دونالد ترامپ ممکن است در آخرین روز ریاست جمهوری خود عفو 100 نفر را اعلام کند – دونالد ترامپ ممکن است در آخرین روز دوره مسئولیت خود ، عفو 100 نفر را اعلام کند

[ad_1]

کتاب الکترونیکی عمار اوجالا را بخوانید
هر کجا و هر زمان

* اشتراک سالانه فقط 299 پیشنهاد with با مدت زمان محدود. عجله کن!

اخبار را بشنوید

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا در حال آماده سازی برای عفو 100 نفر در آخرین روز از حضور خود در کاخ سفید است. سی.ان.ان به نقل از سه نفر آشنا به این موضوع گفت: در میان کسانی که می توانند بخشودند ، جنایتکاران لوکس سفیدپوست ، رپرهای معروف و دیگران وجود داشتند. کارشناسان بر این باورند که وی عفو می کند تا مردم پس از برکناری از دفتر وی به او کمک کنند.

کارشناسان معتقدند که این در واقع تلاشی برای اتحاد دوباره افراد پس از عقب نشینی است.
منابع گفتند که جلسه ای روز یکشنبه در کاخ سفید برگزار شد تا لیست برای این منظور نهایی شود. دو هفته پیش ، ترامپ لیستی از بخشش ها را به دنبال خشونت در Capitol Hill ابداع کرد. اما ترامپ پس از اینکه متهم به تحریک طرفداران خود برای تحریک شورش در کپیتول هیل شد ، دوباره در لیست بازگردانده شد.

نکته قابل توجه این است که پس از خشونت در کپیتول هیل ، بسیاری از مشاوران ترامپ وی را ترغیب به عفو وی کردند ، یا اینکه وی در این باره احساس گناه کرد. همچنین به او توصیه شده است که هر کسی که مرتکب خشونت شده است را عفو نکند.

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا در حال آماده سازی برای عفو 100 نفر در آخرین روز دوره حضور خود در کاخ سفید است. سی.ان.ان به نقل از سه نفر آشنا به این موضوع گفت: در میان کسانی که می توانند بخشودند ، جنایتکاران لوکس سفیدپوست ، رپرهای معروف و دیگران وجود داشتند. کارشناسان بر این باورند که وی بخشوده می شود تا مردم پس از برکناری از دفتر وی به او کمک کنند.

کارشناسان معتقدند که این در واقع تلاشی برای اتحاد دوباره افراد پس از عقب نشینی است.

منابع گفتند که جلسه ای روز یکشنبه در کاخ سفید برگزار شد تا لیست نهایی شود. دو هفته پیش ، ترامپ پس از خشونت در کپیتول هیل لیست عفو را اختراع کرد. اما ترامپ پس از اینکه متهم به تحریک طرفداران خود برای تحریک شورش در کپیتول هیل شد ، دوباره در لیست بازگردانده شد.

نکته قابل توجه اینکه ، پس از خشونت در کپیتول هیل ، بسیاری از مشاوران ترامپ وی را ترغیب به عفو وی کردند ، یا اینکه وی خود در این باره احساس گناه کرد. همچنین به وی توصیه شده است که هر کسی که مرتکب خشونت شده است را عفو نکند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید