دونالد ترامپ روی نوار شنید که از یک مقام دولتی خواسته تا برای او رای بیاورد – ترامپ کارمند را برای تغییر نتایج انتخابات تحت فشار قرار می دهد ، صوتی ویروسی

[ad_1]

دفتر جهانی ، عمار اوجالا ، واشنگتن
آخرین به روز رسانی در دوشنبه ، 04 ژانویه 2021 08:01 IST

کتاب الکترونیکی عمار اوجالا را بخوانید
هر کجا و هر زمان

* اشتراک سالانه فقط 299 پیشنهاد with با مدت زمان محدود. عجله کن!

اخبار را بشنوید

جو بایدن در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا با اکثریت قاطع پیروز شد. رئیس جمهور منتخب بایدن از 20 ژانویه روی کار خواهد آمد. با این حال دونالد ترامپ رئیس جمهور فعلی آماده تسلیم شدن نیست. دونالد ترامپ درگیر نبرد جدیدی برای ریاست جمهوری است. ضبط تلفنی دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا اخیراً ظاهر شده است. با این کار ترامپ از افسر ارشد استان جورجیا خواست آرا to برنده خود را جمع کند.

ترامپ دفتر عالی گرجستان را ربود و با مشاهده اقدام برای شکست در هنگام شمارش آرا ، از مقام ارشد دولت گرجستان خواست تا نتیجه انتخابات را تغییر دهد. ترامپ از مسئول انتخابات خواسته است به اندازه کافی رأی بگیرد تا شکست خود را در این ایالت جنوبی به یک پیروزی تبدیل کند.

ترامپ برای افزایش آرا تماس تلفنی برقرار کرد
سوابق روز شنبه در رسانه های آمریکایی منتشر شد که در آن دونالت ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا با یک مقام ارشد گرجستانی برای جمع آوری آرا صحبت کرد. در حقیقت ، ترامپ این تماس تلفنی را با وزیر امور خارجه گرجستان و رهبر جمهوری خواه برد روفنسپرگر در زمانی انجام داد که برخی از همکاران وی در کنگره آمریکا تصمیم گرفتند با شهادت رسمی بایدن برای پیروزی مخالفت کنند. در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا جو بایدن 306 رأی و ترامپ 232 رأی آورد. نه تنها این ، بایدن 7 میلیون رای محبوب تر از ترامپ به دست آورد.

ترامپ گفت من فقط این همه رأی می خواستم
در صوتی رسانه های آمریکایی ، ترامپ بارها براد روفنسپرگر را تحت فشار قرار داد تا او را برنده اعلام کند ، نه بایدن. ترامپ گفت: “من فقط می خواهم شما این کار را انجام دهی.” من می خواهم فقط 11،780 رأی را جستجو کنم ، که بیشتر از ما است. “ترامپ گفت شما می دانستید که بازشماری آرا هیچ مشکلی ندارد.

در پاسخ ، رایفنسپرگر به ترامپ گفت که نتایج جورجیا درست بوده است ، شما با هزاران رای فاصله دارید. اکنون کاری نمی توان کرد. سپس ترامپ با لحنی تهدیدآمیز به افسر گفت اگر نتواند کار خود را انجام دهد ، مجبور است عواقب آن را تحمل کند. لطفاً بگویید که سه بار آراot در جورجیا شمارش شد که منجر به دو برابر نتیجه پیروزی بایدن شد. جو بایدن با کسب بیش از 11779 رای در امتیاز نهایی پیروز شد. در مجموع 50 رأی رایج در گرجستان وجود داشت.

یک زلزله سیاسی به آمریکا آمد
مردم جورجیا پس از ظهور این ضبط ترامپ عصبانی هستند. در همان زمان ، جیوه دوباره در سیاست های آمریکا داغ شده است. دفتر ترامپ و برد روفنسپرگر از اظهار نظر درباره این نوار خودداری کردند. حزب دموکرات این اقدام ترامپ را محکوم کرد

جمهوری خواهان از ترامپ حمایت می کنند
پیش از این ، یک گزارش رسانه ای گفته بود که بسیاری از جمهوری خواهان در ایالات متحده از دونالد ترامپ در تلاش برای معکوس کردن نتایج انتخابات ریاست جمهوری حمایت می کنند. ترامپ در حال تلاش برای رد این نتایج است که هفته آینده جلسه کنگره برای شمارش آرا officially در کالج انتخاباتی و فشار آوردن به پیروزی جو بایدن برگزار می شود.

ترامپ متهم به تقلب در نتایج انتخابات است
جو بایدن در کالج انتخاباتی 50 کشور ایالات متحده 306 رأی آورد. در حالی که ترامپ 232 رای در سهم خود داشت. دانشکده انتخابات برای پیروزی در انتخابات به 270 رأی نیاز دارد. از زمان رای گیری ، رئیس جمهور ترامپ ادعای تقلب در انتخابات را کرده است.

جو بایدن در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا با اکثریت قاطع پیروز شد. رئیس جمهور منتخب بایدن از 20 ژانویه روی کار خواهد آمد. با این حال دونالد ترامپ رئیس جمهور فعلی آماده تسلیم شدن نیست. دونالد ترامپ درگیر نبرد جدیدی برای ریاست جمهوری است. ضبط تلفنی دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا اخیراً ظاهر شده است. با این کار ترامپ از افسر ارشد استان جورجیا خواست آرا to برنده خود را جمع کند.

ترامپ دفتر عالی جورجیا را ربود و از مقام ارشد دولت گرجستان خواست که نتیجه انتخابات را تغییر دهد ، زیرا این امر در جهت شمارش آرا به سمت شکست است. ترامپ از مقام انتخاباتی خواسته است که آرا enough کافی را بدست آورد تا شکست خود را در این ایالت جنوبی به یک پیروزی تبدیل کند.

ترامپ برای افزایش آرا تماس تلفنی برقرار کرد

سوابق روز شنبه در رسانه های آمریکایی منتشر شد که در آن رئیس جمهور دونالت ترامپ با یک مقام ارشد گرجستانی برای جمع آوری آرا صحبت کرد. در حقیقت ، ترامپ این تماس تلفنی را با وزیر امور خارجه گرجستان و رهبر جمهوری خواه برد روفنسپرگر در زمانی انجام داد که برخی از همکاران وی در کنگره آمریکا تصمیم گرفتند با شهادت رسمی بایدن برای پیروزی مخالفت کنند. در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا جو بایدن 306 رأی و ترامپ 232 رأی آورد. نه تنها این ، بایدن 7 میلیون رای محبوب تر از ترامپ به دست آورد.

ترامپ گفت آنچه من نیاز داشتم این رای بود

در صوتی رسانه های آمریکایی ، ترامپ بارها براد روفنسپرگر را تحت فشار قرار داد تا او را برنده اعلام کند ، نه بایدن. ترامپ گفت: “من فقط می خواهم شما این کار را انجام دهی.” من فقط می خواهم 11،780 رأی بخواهم ، این بیش از ما است. “ترامپ گفت شما می دانید که بازشماری آرا هیچ مشکلی ندارد.

ادامه مطلب

ترامپ افسر را تهدید به تحمل عواقب آن کرد[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید