دولت کارناتاکا سوت هایی را برای جشن های گانش چاتورتی صادر می کند دهلی رکورد صفر Covid Death Corona آخرین بروزرسانی اخبار – با کرونا مبارزه خواهد کرد

[ad_1]

دفتر خبری ، عمار اوجالا ، دهلی نو

ارسال شده توسط: آبیشک دیکسیت
به روز شده در Sun، 05 سپتامبر 2021 ، 18:06 IST

خلاصه

جنگ علیه تاج هنوز در کشور ادامه دارد. با توجه به جشنواره های روزهای آینده ، دولت های مرکزی و ایالتی به مردم توصیه می کنند اقدامات احتیاطی را انجام دهند. علاوه بر این ، دولت همچنین در تلاش است تاج را از طریق محدودیت ها کنترل کند.

به اخبار گوش کن

در شرایطی که پرونده های تاج در کشور رو به افزایش است ، دولت کارناتاکا دستورالعمل های لازم را برای گانش چاتورتی صادر کرده است. بر این اساس ، راهپیمایی ها در ایالت گانش چاتورتی مجاز نخواهند بود. فقط بتهای اکولوژیکی گانشا مجاز خواهند بود. توزیع غذا و پراسادام نیز در جشن های گانش چاتورتی مجاز نخواهد بود. در مناطقی که میزان آلودگی آنها بیش از دو درصد است هیچ گونه فعالیتی مجاز نخواهد بود.

در SOP که برای جشن های پنج روزه گانش چاتورتی صادر شد ، دولت کارناتاکا گفت که بیش از 20 نفر مجاز به جشن گرفتن و غوطه ور شدن بت های گانش نیستند. تعطیلات بعد از ساعت 21:00 مجاز نخواهد بود. مقررات منع رفت و آمد شب در طول جشنواره به قوت خود باقی است.

در همان زمان ، حتی یک روز بر اثر تاج در دهلی حتی یکشنبه نیز مرگ رخ نداد. این پنجمین روز متوالی است که هیچ کس به دلیل تاج در اینجا نمی میرد. طی این مدت ، 30 مورد جدید در اینجا گزارش شده است ، در حالی که 33 نفر نیز بهبود یافته اند. میزان عفونت کرونری در دهلی به 0.05 درصد کاهش یافته است. در حال حاضر ، 351 نفر مبتلا به تاج در اینجا تحت درمان هستند. تا کنون 14.12 میلیون نفر از تاج در اینجا درمان شده اند. در آن مدت ، 25،082 نفر نیز بر اثر عفونت جان خود را از دست دادند.

1623 آلوده در آندرا شناسایی شدند
گزارش مربوط به تاج 1613 نفر در آندرا پرادش روز یکشنبه مثبت شد. در این مدت ، 1340 نفر تاج را شکست دادند و هشت نفر نیز به دلیل عفونت جان خود را از دست دادند. در حال حاضر 15158 بیمار در این ایالت تحت درمان هستند. تا کنون ، 19.92 میلیون نفر از تاج در اینجا درمان شده اند. در این مدت ، 13،911 بیمار نیز فوت کردند.

26،701 مورد جدید تاج در روز یکشنبه در کرالا ثبت شد. در طول این مدت ، 28900 نفر در برابر اپیدمی تاج شکست خوردند و 74 نفر نیز بر اثر عفونت جان خود را از دست دادند. در حال حاضر در کشور دو لاهی 47 هزار و 791 مبتلا تحت درمان هستند. تا کنون 39 لاک ، 37،996 نفر از تاج در اینجا درمان شده اند و 21،496 نفر نیز مبتلا شده اند. وضعیت مثبت بودن آزمایش در ایالت در حال حاضر 17/17 درصد است.

بسط

در شرایطی که پرونده های تاج در حال رشد در کشور است ، دولت کارناتاکا دستورالعمل های لازم را برای گانش چاتورتی صادر کرده است. بر این اساس ، راهپیمایی ها در ایالت گانش چاتورتی مجاز نخواهند بود. فقط بتهای اکولوژیکی گانشا مجاز خواهند بود. توزیع غذا و پراسادام نیز در جشن های گانش چاتورتی مجاز نخواهد بود. در مناطقی که میزان عفونت بالای دو درصد است هیچ گونه فعالیتی مجاز نخواهد بود.

در SOP که برای جشن های پنج روزه گانش چاتورتی صادر شد ، دولت کارناتاکا گفت که بیش از 20 نفر مجاز به جشن گرفتن و غوطه ور شدن بت های گانش نیستند. بعد از ساعت 21 هیچ جشن مجاز نیست. مقررات منع رفت و آمد شب در طول جشنواره به قوت خود باقی است.

در همان زمان ، حتی در روز یکشنبه ، حتی یک مورد مرگ از تاج در دهلی رخ نداد. این پنجمین روز متوالی است که هیچ کس به دلیل تاج در اینجا نمی میرد. طی این مدت ، 30 مورد جدید در اینجا گزارش شده است ، در حالی که 33 نفر نیز بهبود یافته اند. میزان عفونت کرونری در دهلی به 0.05 درصد کاهش یافته است. در حال حاضر ، 351 نفر مبتلا به تاج در اینجا تحت درمان هستند. تا کنون 14.12 میلیون نفر از تاج در اینجا درمان شده اند. در آن مدت ، 25،082 نفر نیز بر اثر عفونت جان باختند.

1623 آلوده در آندرا شناسایی شدند

گزارش مربوط به تاج 1613 نفر در آندرا پرادش روز یکشنبه مثبت شد. در این مدت ، 1340 نفر تاج را شکست دادند و هشت نفر نیز به دلیل عفونت جان خود را از دست دادند. در حال حاضر 15158 بیمار در این ایالت تحت درمان هستند. تا کنون ، 19.92 میلیون نفر از تاج در اینجا درمان شده اند. در این مدت ، 13،911 بیمار نیز فوت کردند.

ادامه مطلب را بخوانید

26،701 مورد جدید به کرالا رسیده است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید