دولت طبقه بالا ممکن است در 16 یا 17 فوریه جلسه بودجه را دعوت کند. – برترین ها: دولت یوگی ها ممکن است در دو هفته دوم فوریه جلسه بودجه تشکیل دهد ، ممکن است بودجه را در تاریخ 17 ارائه دهد

[ad_1]

دفتر خبر ، عمار یویالا ، لاکنو
به روز شده در شنبه ، 09 ژانویه 2021 15:55 IST

وزیر ارشد یوگی آدیتانات
– عکس: amar ujala

کتاب الکترونیکی عمار اوجالا را بخوانید
هر کجا و هر زمان

* اشتراک سالانه فقط 299 پیشنهاد with با مدت زمان محدود. عجله کن!

اخبار را بشنوید

دولت اوتار پرادش ممکن است در هفته دوم فوریه جلسه بودجه قوه مقننه را تشکیل دهد. پیش بینی می شود بودجه 2021 تا 2221 بین 15 و 17 فوریه ارائه شود. به گفته این منابع ، قبل از نهایی کردن پیشنهادات و هزینه های بودجه ، برنامه ای از بودجه اتحادیه برای آگاهی از برنامه های مختلف ، کمک به پروژه و سهم مالیات وجود دارد. این امر باعث می شود که پیش بینی بودجه به واقعیت نزدیک تر شود.

دولت مرکزی ارائه بودجه عمومی برای سالهای 2021 تا 2221 را در اول فوریه اعلام کرد. سپس نیاز به حداقل 10 روز برای نهایی کردن بودجه دولت مشخص شده است. در چنین شرایطی ، دولت پس از 10 فوریه در هر زمان می تواند جلسه بودجه مجلس را تشكیل دهد.

کارشناسان می گویند با توجه به فعالیت ها و برنامه های پیش رو ، نشانه هایی وجود دارد که جلسه بودجه در 15 فوریه تشکیل می شود. در حالی که اولین جلسه سال برگزار می شود ، در روز اول استاندار با هم به دو اتاق قانونگذار سخنرانی می کند.

اعتقاد بر این است که پس از وانتز پانچامی در 16 فوریه ، ممکن است بودجه انتخابات دولت یوگی در 17 فوریه ارائه شود. انتظار نمی رود جلسه با توجه به پروتکل پیشگیری از عفونت کرونا و اعلامیه پیشنهادی انتخابات آتی پانچای طولانی تر باشد.

با توجه به وزن اقتصادی اپیدمی تاج و فشار برای تحقق آمال عمومی آسمانی در طول سال انتخابات ، همه نگاه ها به بودجه آینده دولت یوگی است. کارشناسان می گویند برنامه های زیربنایی فعلی شامل بزرگراه ، فرودگاه ، جاده ، برق ، مأموریت برای زندگی آبزیان ، تمرکز بر جوانان با آبیاری و در نظر گرفتن انجام کار ویژه برای کشاورزان در بودجه گذشته مانند بودجه اول است. کار میکنم.

بودجه اول تکذیب شد. با این حال ، آنچه که در آخرین بودجه برای کشاورزان ویژه خواهد بود ، باید در مورد آن تصمیم گیری شود. اگر در بودجه اتحادیه ارتباط جدی برای کشاورزان وجود نداشته باشد ، دولت می تواند طرحی را با تمرکز اصلی بر کشاورزان تنظیم کند.

دولت اوتار پرادش ممکن است در دو هفته دوم فوریه جلسه بودجه قوه مقننه را تشکیل دهد. پیش بینی می شود بودجه 2021 تا 2221 بین 15 و 17 فوریه ارائه شود. به گفته این منابع ، قبل از نهایی کردن پیشنهادات و هزینه های بودجه ، برنامه ای از بودجه اتحادیه برای آگاهی از برنامه های مختلف ، کمک به پروژه و سهم مالیات وجود دارد. این امر باعث می شود تا تخمین بودجه نزدیک به واقعیت آسان تر شود.

دولت مرکزی ارائه بودجه عمومی برای سالهای 2021 تا 2221 را در اول فوریه اعلام کرد. سپس نیاز به حداقل 10 روز برای نهایی کردن بودجه دولت مشخص شده است. در چنین شرایطی ، دولت پس از 10 فوریه در هر زمان می تواند جلسه بودجه مجلس را تشکیل دهد.

کارشناسان می گویند با توجه به فعالیت ها و برنامه های پیش رو ، نشانه هایی وجود دارد که جلسه بودجه در 15 فوریه تشکیل می شود. در حالی که اولین جلسه سال برگزار می شود ، در روز اول استاندار با هم به دو اتاق قانونگذار سخنرانی می کند.

اعتقاد بر این است که پس از وانتز پانچامی در 16 فوریه ، بودجه انتخاباتی دولت یوگی ممکن است در 17 فوریه ارائه شود. انتظار نمی رود جلسه با توجه به پروتکل پیشگیری از عفونت کرونا و اعلامیه پیشنهادی انتخابات آتی پانچای طولانی تر باشد.

ادامه مطلب

مانند بودجه اول ، در آخرین کشاورزان باقی مانده است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید