دهمین امتحان اوتار پرادش در هیئت مدیره لغو شد ، همه دانش آموزان با 100٪ نمره در تاریخ هیئت مدیره ارتقا می یابند

[ad_1]

دفتر آموزش ، عمار ویالا

منتشر شده توسط: وزن شمع
به روز شده در شنبه 22 مه 2021 ساعت 13:49 بعد از ظهر. IST

به طور انتزاعی

شورای آموزش متوسطه اوتار پرادش (UP Board) تصمیم گرفته است که کلیه دانش آموزان کلاس X را ارتقا دهد.

UP آزمون 2021 به تعویق افتاد
– عکس: Amar Ujala Graphics

اخبار را بشنوید

تصمیم شورای آموزش متوسطه اوتار پرادش (UP Board) لغو امتحان کلاس X است. این شورا به زودی اعلام خواهد کرد که همه دانش آموزان به کلاس بعدی ارتقا می یابند. این بدان معنی است که در جلسه 21-2020 ، 29.94 دانش آموز لاک ناخن که در دبیرستان تحصیل می کنند می توانند به کلاس XI صعود کنند. برای اولین بار در تاریخ 100 ساله هیئت مدیره U ، کلاس X به موفقیت 100 درصدی منجر خواهد شد. پیش از این ، بالاترین رکورد عبور از جایگاه دهم 87.66٪ بود.

این ارتقا on براساس پایه نهم خواهد بود
برای ارتقا students دانش آموزان در کلاس بعدی ، شورای آموزش متوسطه کلاسهای پایه نهم را برای کلیه دانش آموزان مدارس درخواست کرد. این شورا به مدارس دستور داده است کلاسهای پایه نهم را تا 24 مه برای دانش آموزان پورتال بارگذاری کنند. طبق اطلاعات دریافت شده ، بر اساس نتیجه نهایی تابلوی پایه نهم ، دانش آموزان ترفیع می دهند. طرح آماده سازی نتیجه نهایی کلاس X می تواند به زودی اعلام شود.

دوره های آنلاین آغاز شده است ، هیچ تأیید آفلاین وجود ندارد
کلاسهای آنلاین در همه مدارس این ایالت از 20 مه آغاز شد. به دلیل عفونت تاج ، مدارس مجاز به انجام دروس آفلاین نیستند. گفته می شود به دلیل محاصره جزئی ، اطلاعات رسمی در مورد لغو امتحان کلاس X پس از 24 مه ممکن است در این ایالت منتشر شود.

با جزئیات

شورای آموزش متوسطه اوتار پرادش (UP Board) تصمیم به لغو امتحان کلاس X گرفته است. این شورا به زودی اعلام خواهد کرد که همه دانش آموزان به کلاس بعدی ارتقا می یابند. جلسه خواندن دبیرستان 2020-21 29.94 میلیون دانش آموز ممکن است در کلاس XI ارتقا پیدا کنند. برای اولین بار در تاریخ 100 ساله هیئت مدیره U ، کلاس X به موفقیت 100 درصدی منجر خواهد شد. پیش از این بالاترین رکورد عبور از جایگاه دهم 87.66٪ بود.

این ترفیع براساس پایه نهم خواهد بود

به منظور ارتقا دانش آموزان در کلاس بعدی ، شورای آموزش متوسطه نمره ای را از پایه نهم کلیه دانش آموزان از مدارس درخواست کرد. این شورا به مدارس دستور داده است که کلاسهای نهم دانش آموزان را تا 24 مه در پورتال بارگذاری کنند. با توجه به اطلاعات دریافت شده ، دانش آموزان بر اساس نتیجه نهایی پایه نهم ارتقا می یابند. طرح آماده سازی نتیجه نهایی کلاس X می تواند به زودی اعلام شود.

دوره های آنلاین آغاز شده است ، هیچ تأیید آفلاین وجود ندارد

کلاسهای آنلاین در همه مدارس این ایالت از 20 مه آغاز شد. به دلیل عفونت تاج ، مدارس مجاز به انجام دروس آفلاین نیستند. گفته می شود که به دلیل محاصره جزئی ، اطلاعات رسمی در مورد لغو امتحان کلاس X پس از 24 مه ممکن است در این ایالت منتشر شود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید