دستورالعمل های باز کردن قفل: دستور Cm Yogi Adityanath برای بازگشایی سینماهای چندگانه ، سالن های ورزشی و استادیوم های ورزشی از 5 ژوئیه

[ad_1]

دفتر خبر ، عمار اوجالا ، لاکنو

منتشر شده توسط: پانکاج سریواستاوا
به روز شده در جمعه ، 02 ژوئیه 2021 15:08 IST

به طور انتزاعی

وزیر ارشد یوگی گفت که با توجه به کنترل وضعیت اپیدمی کوید ، از 5 ژوئیه سینماهای مالتی پلکس ، سالن های ورزشی و استادیوم های ورزشی مطابق با پروتکل کوید اجازه فعالیت خواهند داشت.

کارکنان نظافت در سینما
– عکس: عمار یولا

به اخبار گوش کن

با توجه به کنترل وضعیت اپیدمی کوید در اوتار پرادش ، از 5 ژوئیه ، دولت یوگی چندین امتیاز دیگر خواهد داد. همچنین تصمیم گرفته شد که سینماها مطابق با پروتکل Kovid فعالیت کنند. این موارد توسط وزیر ارشد دولت یوگی آدیتینات در بحث با تیم -9 داده شده و به کارمندان در جای دیگر دستور داده شده است. برخی از نکات کلیدی مربوط به این دستورالعمل ها به شرح زیر است:

با توجه به کنترل وضعیت اپیدمی کوید ، از 5 ژوئیه سالن سینماها ، سالن های ورزشی و استادیوم های مولتی پلکس اجازه خواهند داشت مطابق با پروتکل کوید فعالیت کنند. تجارت اپراتورهای سینما به دلیل کوید تحت تأثیر قرار گرفته است. نیازها / مشکلات آنها باید با دلسوزی رفع شود.

وضعیت اپیدمی تاج در کشور تحت کنترل است. درجه عفونت حداقل است. هر روز بیش از 2.5 تست کووید انجام می شود ، در حالی که میزان مثبت شدن آن به کمتر از یک درصد رسیده است. در 24 ساعت گذشته ، دو هزار و 70 هزار و 723 آزمایش کووید در کشور انجام شده است ، در همین مدت 133 مورد جدید عفونت رخ داده است ، در حالی که 228 بیمار پس از درمان بهبود یافته اند. تاکنون بیش از پنج هزار و 83 هزار و 82 هزار آزمایش در کشور انجام شده است. تاکنون 16 هزار و 81 هزار و 208 نفر از عفونت کرونر ترخیص شده اند.

به منظور تلاش برای تهیه امکانات بهداشتی بهتر برای مردم کشور ، ایجاد “خودپردازهای بهداشتی” در روستاها ، شهرهای کوچک و کلانشهرها باید مورد توجه قرار گیرد. از طریق این ماشین های مدرن ، افراد می توانند پارامترهای زیادی از جمله شاخص توده بدن ، فشار خون ، سن متابولیک ، چربی بدن ، هیدراتاسیون ، ضربان قلب ، قد ، توده عضلانی ، دمای بدن ، میزان اکسیژن بدن ، وزن را بررسی کنند. برای کار با آن باید تکنسین ها آموزش ببینند. یک برنامه عملیاتی دقیق در این زمینه باید در اولین فرصت تنظیم شود.

ساکنان این ایالت به زودی هدیه بزرگراه پروانشال را دریافت می کنند. سنگ بنای آن در ژوئیه 2018 گذاشته شد و اکنون مراحل ساخت آن تقریباً به پایان رسیده است. همچنین باید برنامه عملیاتی برای توسعه یک خوشه صنعتی در بزرگراه تنظیم شود.

وضعیت به روز شده مالکیت ، خانوار و کمپین ارث باید توسط وزارت درآمد بررسی شود. این برنامه ها توانسته اند راحتی متوسطی را برای هر فرد فراهم کنند. زنان فقیر کوید باید از طریق یک کمپین مزایای ارث را دریافت کنند. زنان محلی باید مسئولیت اداره توالت های عمومی در دست ساخت در شهرها و روستاها را بر عهده بگیرند.

با جزئیات

با توجه به کنترل وضعیت اپیدمی کوید در اوتار پرادش ، از 5 ژوئیه دولت یوگی چندین امتیاز دیگر خواهد داد. همچنین تصمیم گرفته شد که سینماها مطابق با پروتکل Kovid فعالیت کنند. این موارد را وزیر امور خارجه یوگی آدیتانات در گفتگو با تیم -9 داده و به کارمندان در جای دیگر دستور داده است. برخی از نکات کلیدی مربوط به این دستورالعمل ها به شرح زیر است:

با توجه به کنترل وضعیت اپیدمی کوید ، از 5 ژوئیه سالن سینماها ، سالن های ورزشی و استادیوم های مولتی پلکس اجازه خواهند داشت مطابق با پروتکل کوید فعالیت کنند. تجارت اپراتورهای سینما به دلیل کوید تحت تأثیر قرار گرفته است. نیازها / مشکلات آنها باید با دلسوزی رفع شود.

وضعیت اپیدمی تاج در کشور تحت کنترل است. درجه عفونت حداقل است. هر روز بیش از 2.5 تست کووید انجام می شود ، در حالی که درجه مثبت شدن به کمتر از یک درصد رسیده است. در 24 ساعت گذشته ، دو هزار و 70 هزار و 723 آزمایش Kovid در کشور انجام شده است ، در همین مدت 133 مورد جدید عفونت رخ داده است ، در حالی که 228 بیمار پس از درمان بهبود یافته اند. تاکنون بیش از پنج 83 هزار و 82 هزار آزمایش در کشور انجام شده است. تاکنون 16 هزار و 81 هزار و 208 نفر از عفونت کرونر ترخیص شده اند.

به منظور تلاش برای تهیه امکانات بهداشتی بهتر برای مردم کشور ، ایجاد “خودپردازهای بهداشتی” در روستاها ، شهرهای کوچک و کلانشهرها باید مورد توجه قرار گیرد. با استفاده از این ماشین آلات پیشرفته ، مردم می توانند پارامترهای زیادی از جمله شاخص توده بدن ، فشار خون ، سن متابولیسم ، چربی بدن ، هیدراتاسیون ، ضربان قلب ، قد ، توده عضلانی ، دمای بدن ، میزان اکسیژن بدن ، وزن را بررسی کنند. برای کار با آن باید تکنسین ها آموزش ببینند. یک برنامه عملیاتی دقیق در این زمینه باید در اولین فرصت تنظیم شود.

به زودی ، مردم از ایالت کشور در بزرگراه پروانچال هدیه دریافت می کنند. سنگ بنای آن در ژوئیه 2018 گذاشته شد و اکنون مراحل ساخت آن تقریباً به پایان رسیده است. همچنین باید برنامه عملیاتی برای توسعه یک خوشه صنعتی در بزرگراه تنظیم شود.

وضعیت به روز شده دارایی ، خانوار و کمپین ارث باید توسط وزارت درآمد بررسی شود. این برنامه ها توانسته اند راحتی متوسطی را برای هر فرد فراهم کنند. زنان فقیر کوید باید از طریق یک کارزار مزایای ارثی دریافت کنند. زنان محلی باید مسئولیت اداره توالت های عمومی در دست ساخت در شهرها و روستاها را بر عهده بگیرند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید