در بالا: هشدار آنفولانزای مرغی کانپور ، محله های اطراف ، مغازه های مرغداری بسته شده است – بالا: هشدار شدید آنفولانزای مرغی در محله های اطراف ، از جمله کانپور ، پرندگان در شعاع یک کیلومتری کشته می شوند

[ad_1]

دفتر خبر ، عمار ویالا ، کانپور
به روز شده در 10 ژانویه 2021 1:15 PM IST

Kanpur: دادستان شهر هیمانشو گوپتا مغازه های گوشت را تعطیل می کند

Kanpur: دادگستری شهر هیمانشو گوپتا تعطیلی فروشگاه های گوشت
– عکس: amar ujala

کتاب الکترونیکی عمار اوجالا را بخوانید
هر کجا و هر زمان

* اشتراک سالانه فقط 299 پیشنهاد with با مدت زمان محدود. عجله کن!

اخبار را بشنوید

به دنبال تایید آنفولانزای مرغی در باغ وحش کانپور ، هشدار بیشتری در محله های اطراف صادر شد. اداره ناحیه کانپور خواسته است که همه فوراً غذای مربوط به پرندگان را کنار بگذارند.

انتظار می رود تمام افرادی که در این تجارت مشغول به کار هستند پشتیبانی کامل از دولت و پلیس برای جلوگیری از خرید و فروش مرغ و تخم مرغ با اثر فوری. همچنین از عموم مردم دعوت شده است که شروع به رعایت کلیه اقدامات برای جلوگیری از آنفلوانزای مرغی و کلیه اقدامات حفاظت کنند.

پس از تأیید آنفولانزای مرغی در کانپور ، جلسه گروه ویژه منطقه که تا اواخر روز شنبه ادامه داشت ، تصمیم گرفت که تمام پرندگان مظنون کشته و در شعاع یک کیلومتری باغ وحش دفن شوند. جانورشناسان گفتند که آنها کار را فقط پس از تأیید آنفولانزای مرغی آغاز کردند.

این کار تا ساعت 19:30 یکشنبه شب به اتمام می رسد. روز یکشنبه ، شرکت شهرداری ، بخش کارهای عمومی و تیمی از پزشکان آموزش دیده نیز از آنها در این امر پشتیبانی خواهند کرد. همچنین دستور بسته شدن تمام مغازه های تخم مرغ و مرغ فروشی در شعاع 10 کیلومتری باغ وحش تا سفارشات بعدی صادر شده است.

در جلسه ای به ریاست دادستان منطقه آلوک تیواری ، تصمیم بر این شد كه حمل و نقل و جابجایی محصولات مرغی كه از مناطق خارج می آیند نیز تا دستورات بعدی بسته شود. مرغداری های منطقه نیز تحت تأثیر قرار خواهند گرفت. پلیس و مقامات قضایی وظیفه نظارت بر آن را دارند. CMO ، دکتر آنیل میشرا گفت که تیم های درگیر در کشتن پرندگان دوز داروی مقاوم دریافت کرده اند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید