خبر آنفلوانزای مرغی ، آنفلوانزای مرغی در باغ وحش کانپور تأیید شد – آنفلوانزای مرغی زدوده شده است ، توسط نمونه های ارسال شده توسط باغ وحش کانپور ، هشدارهای بیمارستان تأیید شده است

[ad_1]

ضربه زدن به آنفولانزای مرغی در کانپور
– عکس: عمار یولا

کتاب الکترونیکی عمار اوجالا را بخوانید
هر کجا و هر زمان

* اشتراک سالانه فقط 299 پیشنهاد with با مدت زمان محدود. عجله کن!

اخبار را بشنوید

بخش بهداشت پس از تأیید آنفلوانزای مرغی در پرندگان در باغ وحش کانپور ، این سیستم را در حالت آماده باش قرار داد. از کلیه بیمارستانهای خصوصی و دولتی خواسته می شود که هوشیار باشند و آموزش کامل را حفظ کنند. آماده سازی در بیمارستان بیماری های عفونی باث تشدید شده است.

دکتر آنیل کومار میشرا CMO گفت که روش های پیشگیری باید توسط کرونا استفاده شود. ماسک بزنید ، فاصله اجتماعی را دنبال کنید و دست های خود را تمیز کنید ، این کار شما را از آنفولانزای مرغی نیز نجات می دهد. دکتر آنیل کومار میشرا گفت که آنفلوانزای مرغی خطرناک تر از تاج است.

مرگ و میر آن زیاد است. در چنین شرایطی ، روش نجات دنبال کردن خط مرجع کوید است. من از پرندگان دور شدم. تحقیقات در مورد طیور نیز درخواست شد. وی گفت: به هر حال این بیماری از پرنده ای به پرنده دیگر منتقل می شود. اما اگر این اتفاق برای شخصی بیفتد ، از یک به دیگری منتقل می شود. مدیر کالج پزشکی GSVM ، دکتر RB کمال ، گفت که تمام آماده سازی ها کامل است. در این زمینه سیگنالی داده شده است.

اداره پست کوید در یک بیمارستان بیماری های عفونی
دستگاه هایی برای درمان بیماران مبتلا به آنفلوانزای مرغی ، آنفولانزای خوکی و … موجود در بیمارستان بیماریهای عفونی در حمام. اما پست در آنجا کوپید ساخته شده است. در بخش مراقبت های ویژه آنفولانزای خوکی فقط دو طرفدار وجود دارد. بزرگنمایی بیمار ممکن است مشکل داشته باشد.

دانشکده پزشکی دو نمایشگاه بهداشت برگزار می کند
کالج پزشکی GSVM در دو مکان میزبان Arogya Mela خواهد بود. یکی از نمایشگاه ها در محل های نزدیک به گروه پزشکی جامعه برگزار می شود و نمایشگاه دیگر در مرکز واقع در جاده Bithur این بخش قرار دارد. مدیر دکتر R. B. کمال هر دو سایت را بررسی کرد.

اتاق ایجاد شده برای کنترل آنفلوانزای مرغی ، تعداد منتشر شده
دکتر Anil Mishra پس از ملاقات با رئیس دادگستری منطقه ، از ایجاد اتاق کنترل آنفولانزای مرغی در اتاق کنترل کرونا در بیمارستان اورسلا خبر داد. کارمند گره ای وی به عنوان دکتر Subod Prakash از ACMO منصوب شد. فراخوانی برای عموم مردم که اگر پرندگان مرده در جایی دیده می شوند ، آنها را لمس نکنید. بلافاصله با اتاق کنترل آنفولانزای مرغی یا بخش دامپزشکی تماس بگیرید.

شماره تلفن کارمند Nodal: 9838340355
شماره اتاق کنترل: 05122333810

بیماران مبتلا به سرماخوردگی ، لرز ، تب مورد معاینه قرار می گیرند
CMO گفت که بیماران مبتلا به سرماخوردگی ، آنفولانزا و تب که به بیمارستان ها می آیند ابتدا در گوشه آنفلوآنزا معاینه می شوند. بر اساس گزارش با آنها برخورد خواهد شد. همچنین به عموم مردم توصیه می شود از مرغ خام و تخم مرغ خام استفاده نکنند.

بخش بهداشت پس از تأیید آنفلوانزای مرغی در پرندگان در باغ وحش کانپور ، این سیستم را در حالت آماده باش قرار داد. از کلیه بیمارستانهای خصوصی و دولتی خواسته می شود که هوشیار باشند و آموزش کامل را حفظ کنند. آماده سازی در بیمارستان بیماریهای عفونی حمام افزایش یافته است.

دکتر آنیل کومار میشرا CMO گفت که روش های پیشگیری باید توسط کرونا استفاده شود. ماسک بزنید ، فاصله اجتماعی را دنبال کنید و دست های خود را تمیز کنید ، این کار شما را از آنفولانزای مرغی نیز نجات می دهد. دکتر آنیل کومار میشرا گفت که آنفلوانزای مرغی خطرناک تر از تاج است.

مرگ و میر آن زیاد است. در چنین شرایطی ، روش نجات پیروی از جهت کوید است. من از پرندگان دور شدم. علاوه بر این ، مرغداری ها نیز مورد بازرسی قرار گرفتند. وی گفت: به هر حال این بیماری از پرنده ای به پرنده دیگر منتقل می شود. اما اگر این اتفاق برای شخصی بیفتد ، از یک به دیگری شروع می شود. مدیر کالج پزشکی GSVM ، دکتر RB کمال ، گفت که تمام آماده سازی ها کامل است. سیگنالی در این زمینه صادر شده است.

اداره پست کوید در یک بیمارستان بیماری های عفونی

دستگاه هایی برای درمان بیماران مبتلا به آنفلوانزای مرغی ، آنفولانزای خوکی و … آنها در بیمارستان بیماری های عفونی حمام ساخته می شوند. اما پست در آنجا کوپید ساخته شده است. در بخش مراقبت های ویژه آنفولانزای خوکی فقط دو دستگاه تهویه وجود دارد. در بزرگنمایی بیمار ممکن است مشکل وجود داشته باشد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید