جوایز Galvan Valley Warriors برای جوایز Chakra War Awards جوایز Serial Gallant – جوایز Iron Hero از سربازان چینی نامزد جایزه چاکرای زمان جنگ

[ad_1]

دفتر خبر ، عمار اوجالا ، دهلی نو
به روز شده در دوشنبه ، 11 ژانویه 2021 21:51 بعد از ظهر IST

کارکنان ارتش هند (عکس نمادین)
– عکس: PTI (پرونده)

کتاب الکترونیکی عمار اوجالا را بخوانید
هر کجا و هر زمان

* اشتراک سالانه فقط 299 پیشنهاد with با مدت زمان محدود. عجله کن!

اخبار را بشنوید

توصیه می شود سربازان ارتش هند را با جوایز زمان جنگ سریال چاکرا که با سربازان چینی در دره گالوان جنگیده اند ، تکریم کنید از این سربازان در جشن های روز جمهوری آینده تجلیل می شود.

طبق منابع ANI ، 16 نام از افسران فرمانده بهار ، سرهنگ سانتوس بابو ، نیز در لیست کسانی که نام آنها برای جوایز عظیم جسمی توصیه می شود ، گنجانده شده است. وی در درگیری با ارتش چین شهید است.

رهبران عالی ارتش تصمیم گرفتند به این جوانهای شجاع توصیه کنند که از آنها با جوایز جسارت جنگی تجلیل کنند. توضیح اینکه بالاترین چاکراهای پارامویر ، چاکرای ماهاویر و چاکرای ویر در این افتخارات نظامی گنجانده شده است.

در عین حال ، بالاترین جوایز شجاعت در زمان صلح شامل Ashoka Chakra ، Kirti Chakra و Shaurya Chakra است. قابل توجه است که ارتش هند همچنین یادبودی برای شجاعت گالوان در پست 120 در لاداخ شرقی ساخته است.

قابل توجه است که در 15 ژوئن سال گذشته در دره گالوان در قسمت شرقی لاداخ درگیری بین سربازان هند و چین رخ داد. هنگامی که نیروهای هندی به سرهنگی بابو در نزدیکی منطقه گشت با نیروهای چینی درگیر شدند 14.

سپس یک سری درگیری شدید بین دو کشور صورت گرفت که در آن 20 سرباز هندی به شهادت رسیدند. در عین حال ، هنوز تعداد دقیق سربازان کشته یا زخمی شده در چین مشخص نشده است. با این حال ، تصور می شود چین متحمل خسارات زیادی شده است.

چین هنوز تعداد تلفات درگیری را اعلام نکرده است ، اما رسما کشته و زخمی شدن سربازان را تأیید کرده است. براساس گزارش اطلاعات آمریكا ، 35 سرباز چینی نیز كشته شدند.

توصیه می شود که از سربازان ارتش هند با جوایز زمان جنگ سریال چاکرا که با سربازان چینی در دره گالوان جنگیده اند ، تجلیل کنید. از این سربازان در جشن های روز جمهوری آینده تجلیل می شود.

به گزارش خبرگزاری ANI ، منابع گفتند که نام افسر فرمانده شانزدهمین بهار سانتوس بابو نیز در لیست کسانی که اسامی آنها برای جوایز جسمی توصیه شده است ، گنجانده شده است. وی در درگیری با ارتش چین شهید است.

رهبران عالی ارتش تصمیم گرفتند به این جوانهای شجاع توصیه کنند که از آنها با جوایز جسارت جنگی تجلیل کنند. توضیح اینکه بالاترین چاکراهای پارامویر ، چاکرای مهاویر و چاکرای ویر در این افتخارات نظامی گنجانده شده است.

در همان زمان ، بالاترین جوایز جلاکاری در زمان صلح شامل آشوکا چاکرا ، چرمی کیرتی و چاکرای شوریا است. قابل توجه است که ارتش هند همچنین یادبودی برای شجاعت گالوان در پست 120 در لاداخ شرقی ساخته است.

قابل ذکر است که در 15 ژوئن سال گذشته در دره گالوان در قسمت شرقی لاداخ درگیری بین سربازان هند و چین رخ داد. هنگامی که نیروهای هندی به سرهنگی بابو با نیروهای چینی در نزدیکی منطقه گشت در بن بست بودند 14.

سپس یک دور درگیری وحشیانه بین دو کشور انجام شد که در آن 20 سرباز هندی به شهادت رسیدند. در عین حال ، تعداد دقیق شهدا یا سربازان مجروح از چین هنوز مشخص نشده است. با این حال ، تصور می شود چین متحمل خسارات زیادی شده است.

چین هنوز تعداد تلفات درگیری را فاش نکرده است ، اما رسما کشته و زخمی شدن سربازان را تأیید کرده است. براساس گزارش اطلاعات آمریكا ، 35 سرباز چینی نیز كشته شدند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید