جنرال رانی ایسی مدیر ارشد روابط حمید میر پاکستان پاکستان عمران خان

[ad_1]

دفتر جهانی ، عمار اوجالا ، اسلام آباد

منتشر شده توسط: Dev Kasyap
به روز شده در پنجشنبه ، 03 ژوئن 2021 01:01 IST

به طور انتزاعی

حمید میر در سخنرانی خود و همچنین حوادث در خانه افسران ارشد ارتش پاکستان از “ژنرال راني” نام برد.

حمید میر روزنامه نگار ارشد پاکستانی

حمید میر روزنامه نگار ارشد پاکستانی
– عکس: سپیده دم

کتاب الکترونیکی عمار اوجالا را بخوانید
هر کجا و هر زمان

به اخبار گوش کن

با جزئیات

چند روز پیش در پاکستان ، روزنامه نگار مشهور حمید میر تهدید کرد که داستانها را در خانه فرماندهان ارشد ارتش پاکستان فاش خواهد کرد. حمید میر در سخنرانی خود و همچنین رویدادهایی که در خانه افسران ارشد ارتش پاکستان رخ می داد به “ژنرال راني” اشاره كرد. آخر این ژنرال رانى كیست و ارتباط هندى او با او چیست؟

در حقیقت ، عنوان “ژنرال رانى” به دوست دختر حاکم سابق ارتش پاکستان ، ژنرال یحیی خان (71-1999) داده شد. آکلیم اختر بسیار زیبا عضو حلقه داخلی یحیی خان بود. او در آن زمان به قدری نگران یحیی خان و اوضاع داخلی پاکستان بود که به او “ژنرال رانی” معروف بودند. موهان لعل باسکار در کتاب خود ، جاسوس ارشد هند ، از ژنرال راني نام مي برد.

اکنون حتماً از خود می پرسید ، ارتباط ژنرال رانی از 60-70 با وضعیت امروز چیست؟ این نیز زمانی است که ژنرال رانی مرده است. در حقیقت ، دختر ژنرال رانی روزنامه نگار مشهور پاکستانی است. س Theال این است که پس چرا حمید میر از این روزنامه نگار پاکستانی نام برد؟

با این حال ، این هنوز کاملاً فاش نشده است ، اما اعتقاد بر این است که این روزنامه نگار در خانه آژانس اطلاعات پاکستان ، رئیس ISI ، با دیدن اخراج همسر رئیس ISI حضور داشته است. با این حال هنوز کسی این موضوع را تأیید نکرده است. نکته ویژه این است که این روزنامه نگار دختر ژنرال رانى نیز دوست صمیمی یک رهبر سیاسی هند است که قبلاً برای او سر و صدا ایجاد شده بود.

به شما اطلاع دهیم که حمید میر روزنامه نگار مشهور پاکستانی تهدید کرده است که اسرار و بهره های موجود در خانه فرماندهان ارشد ارتش پاکستان را فاش می کند. حمید میر صریحاً اظهار داشته است که دفعه بعدی که ارتش پاکستان یک فرد رسانه ای را تهدید یا ربایش می کند ، آنگاه ژنرال های ارتش پاکستان باید با عواقب بد آنها روبرو شوند. فیلم تهدیدآمیز وی این روزها در پاکستان در حال بحث است.

در حقیقت ، اخیراً تیراندازی به خانه رئیس ISI (سرلشکر فیض حمید) توسط آژانس اطلاعات پاکستان صورت گرفت. گفته می شود همسرش به دلیل دعوت یک دختر مرموز به خانه ، در خانه آتش گشوده است. حمید میر به همان واقعه استناد می کند که یک روزنامه نگار توسط ارتش پاکستان و ISI ربوده شد و به طرز وحشیانه ای مورد ضرب و شتم قرار گرفت.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید