جلسه کابینه پنجاب: قیمت بنزین و دیزل در پنجاب افزایش می یابد – بنزین و دیزل در پنجاب گران می شوند ، هر لیتر 25 پائیزا

[ad_1]

دفتر خبر ، عمار ویالا ، چندیگر
به روز شده در دوشنبه ، 11 ژانویه ، 2021 10:30 PM IST

کتاب الکترونیکی عمار اوجالا را بخوانید
هر کجا و هر زمان

* اشتراک سالانه فقط 299 پیشنهاد with با مدت زمان محدود. عجله کن!

اخبار را بشنوید

قیمت بنزین و گازوئیل به زودی در پنجاب افزایش خواهد یافت. کابینه پنجاب ، به ریاست کاپیتان عماریندر سینگ نخست وزیر ، روز دوشنبه پیشنهادی را برای وضع هزینه ویژه توسعه زیرساخت (ID) 25 پنس به ازای هر لیتر برای بنزین و گازوئیل تصویب کرد ، با هدف تسریع بیشتر در توسعه زیرساخت های ایالتی. به صندوق توسعه شورای توسعه زیربنای پنجاب (PIDB) واریز خواهد شد.

هیئت دولت همچنین وضع هزینه توسعه زیرساخت ویژه 25 پنس در هر 100 روپیه برای خرید املاک و مستغلات در کشور را تصویب کرد. به گفته سخنگوی دفتر نخست وزیر ، دولت ایالت از صندوق توسعه زیرساخت پنجاب (PIDF) سالانه حدود 216.16 کرون از این دو هزینه دریافت خواهد کرد.

به همین ترتیب ، کابینه برخی اصلاحات در قانون زیربنای پنجاب (توسعه و مقررات) را در سال 2002 تصویب کرد. اولین مصوبه در این زمینه اعلام می شود و سپس به عنوان لایحه اصلاح زیرساخت های پنجاب در مجلس قانونگذاری پنجاب معرفی می شود. (توسعه و تنظیم) ، 2021. مقررات موجود برای معرفی هزینه های ویژه هویت اصلاح می شود.

قیمت فعلی در موالی

  • بنزین – 86.15
  • دیزل – 76.83
برای کارآمدتر کردن اداره اطلاعات و روابط عمومی ، هیئت دولت طرحی را برای سازماندهی مجدد آن در روز دوشنبه تصویب کرد. سخنگوی دفتر نخست وزیری گفت که این اداره یک پیشنهاد جامع برای بازسازی این اداره آماده کرده است تا با استخدام قراردادها ، با در نظر گرفتن نیازهای فعلی ، از انعطاف پذیری در کار خود اطمینان حاصل کند. به منظور ایجاد پست های جدید ، پیشنهادی برای حذف برخی پست های سنتی ارائه شده است که برای بهبود کارایی و روند کلی بخش مفید خواهد بود.

دبیرخانه شهروندان پنجاب اصلاحیه قوانین را تصویب کرده است
هیئت دولت اصلاحات دستورات صادر شده توسط دبیرخانه مدنی پنجاب (Klaus-3 مقررات خدمات کشوری) از 1976 و دولت عمومی در 23 دسامبر 1995 را تصویب کرد. -ساله ، از معاینه صلاحیت گروه ها معاف شود تا حداقل یک فرصت برای ارتقا به عنوان یک متخصص استنوگرافی جوان داشته باشد.

قیمت بنزین و گازوئیل به زودی در پنجاب افزایش خواهد یافت. کابینه پنجاب ، به ریاست کاپیتان عماریندر سینگ ، وزیر ارشد ، روز دوشنبه پیشنهادی را برای وضع هزینه ویژه توسعه زیرساخت (IS) 25 پنی در هر لیتر برای بنزین و گازوئیل تصویب کرد ، با هدف تسریع بیشتر در توسعه زیرساخت های دولتی. کل این صندوق به صندوق توسعه شورای توسعه زیرساخت پنجاب (PIDB) واریز می شود.

کابینه همچنین وضع هزینه توسعه زیرساخت ویژه 25 پنس در هر 100 روپیه برای خرید املاک و مستغلات در کشور را تصویب کرد. به گفته سخنگوی دفتر نخست وزیر ، دولت ایالت از این دو هزینه سالانه حدود 216.16 کرون در صندوق توسعه زیرساخت های پنجاب (PIDF) دریافت خواهد کرد.

به همین ترتیب ، کابینه برخی اصلاحات در قانون زیربنای پنجاب (توسعه و مقررات) را در سال 2002 تصویب کرد. این مصوبه ابتدا اعلام می شود و در قالب لایحه اصلاحیه زیرساخت پنجاب در مجلس قانونگذاری پنجاب معرفی می شود (توسعه و مقررات) ، 2021. مقررات موجود برای معرفی هزینه های خاص هویت اصلاح می شود.

قیمت فعلی در موالی

  • بنزین – 86.15
  • دیزل – 76.83

ادامه مطلب

تصویب برای تغییر ساختار اداره اطلاعات و روابط عمومی

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید