جلسه موسمی: دولت مرکزی قصد دارد بسیاری از لایحه ها را تصویب کند ، احزاب مخالف مشکل Covid و کشاورزان را دور می زنند

[ad_1]

به اخبار گوش کن

جلسه موسمی پارلمان از روز دوشنبه آغاز می شود. در طول جلسه ، موج دوم تاج ، تورم و سر و صدا در مورد موضوع مربوط به چین امن است. جدا از آن ، طبق دو قانون می توان بین دولت و مخالفان شمشیر کشید. در حالی که مخالفان استراتژی ای را برای حمله مشترک به دولت در موضوعات مختلف تدوین کرده اند ، دولت برای پاسخ به اعتصابات مخالفان استراتژی ضد حمله را آماده کرده است.

در طول جلسه ، دولت در نظر دارد 14 لایحه جدید را معرفی کند و به مجلس 3 قانون را تقویت کند. دو مورد از این سه آیین نامه در حال حاضر بحث برانگیز هستند. دولت با صدور دستورالعمل خدمات دفاعی اساسی ، اعتصابات را در کارخانه های تولید اسلحه برای تولید سلاح ، مهمات و لباس فرم برای ارتش غیرقانونی اعلام کرد. برای اعتصاب کنندگان نیز دو سال حبس تعزیری در نظر گرفته شده است. در کنار بسیاری از اتحادیه ها ، بهاراتیا مزدور سنگ ، یکی از شرکت های تابعه اتحادیه ، به شدت با آن مخالفت کرد. دولت اکنون در حال آماده سازی برای قانونی کردن این مصوبه در این جلسه است.

علاوه بر این ، دولت همچنین در حال آماده سازی قانونی برای تعیین محدودیت حادثه سوزاندن خرد است. در این مصوبه جریمه و مجازات شدیدی برای سوختن مواد سنگی در قلمرو پایتخت ملی و منطقه مجاور آن پیش بینی شده است. سازمان های کشاورزان مدت هاست با این مخالفت می کنند.

ضد حمله ثابت
مخالفان برای حمله به دولت در مورد موضوعاتی مانند هرج و مرج گسترش یافته در موج دوم تاجگذاری ، کمبود واکسن ، ادامه تنش های LAC بر سر لاداخ ، افزایش قیمت بنزین و گازوئیل و سیاست های جدید جمعیتی ، استراتژی ای برای حمله به دولت در نظر گرفته اند. کنگره تماس مداوم خود را با احزاب مخالف برای حمله مشترک به دولت در پارلمان حفظ می کند. در حالی که دولت برای ضد حمله به این موضوعات آماده شده است. در مورد کرونا ، دولت با طرح مسئله عدم استفاده از صندوق مراقبت PM توسط دولت ها ، ایجاد سردرگمی در مورد واکسن و اخذ درآمد کل از بنزین و گازوئیل از ایالت ها ، برای ضد حمله آماده شده است.

این لایحه ارسال خواهد شد
لایحه اصلاح دادگاه (منطقی سازی و شرایط خدمات) ، لایحه فناوری DNA ، قانون حفاظت از داده ها ، قانون ورشکستگی و ورشکستگی (اصلاحیه) لایحه ، قانون نگهداری و رفاه والدین و افراد مسن (اصلاحیه) لایحه ، آیین نامه فاکتورگذاری (اصلاحیه) ، لایحه دستیارهای فن آوری تولید مثل (آیین نامه) ، 2020 ، لایحه خدمات دفاع پایه ، لایحه اصلاحیه برق ، قانون قاچاق انسان (پیشگیری ، حفاظت و توانبخشی) ، کمیته مدیریت کیفیت هوا در منطقه پایتخت ملی و مناطق مجاور لایحه ، ذغال سنگ – ناحیه تحمل (تملک و توسعه) لایحه اصلاح ، حسابداران رسمی مجاز ، حسابداران هزینه های ساخت و ساز و بخش های شرکت (اصلاحیه) لایحه ، لایحه دانشگاه های مرکزی (اصلاحیه) و لایحه موسسه مدیریت جنگل هند.

سونیا گاندی نماینده مجلس ، تیم پارلمانی حزب را درست یک روز قبل از جلسه موسمی ترمیم کرد. رهبران G-23 که علیه رهبر حزب صداي خود را بلند کردند نیز استعفا دادند. این تصمیم برای تجارت راحت و کارآمد گرفته شده است.

آدیر رنجان چودوری ، رئیس کنگره بنگال غربی همچنان به عنوان رهبر حزب در لوک سبها ادامه خواهد یافت ، در حالی که گوراو گوگویی ، فرزند تارون گوگوئی سابق آسام ، همچنان به عنوان معاون رئیس مجلس ادامه خواهد داد. K. Suresh شلاق اصلی خواهد بود و Ravneet Singh Bittu و Manikkam Tagore شلاق حزب در Lok Sabha خواهند بود. مانیش تواری و شاشی ثارور از گروه های مخالف G-23 عضوی از یک گروه هفت نفره در لوک سبها هستند.

در راجا صبا ، Malikarjun Harge رهبر خانه خواهد بود ، در حالی که Anand Sharma رهبر مخالف دیگر به عنوان معاون رهبر منصوب شده است. جیرام رامش به عنوان رئیس اصلی شلاق در مجلس بالا انتخاب شد ، در حالی که آمبیکا سونی ، پی چیدامبارام ، دیگویجی سینگ و کی سی ونوگوپال شلاق شدند. جلسه موسمی پارلمان در روز دوشنبه چگونه آغاز می شود؟

در بیانیه ای از سونیا گاندی آمده است که این گروه های پارلمانی روزانه در جلسه پارلمان دیدار می کنند و همچنین می توانند در دوره بین بخشی ، هنگامی که مسائل پارلمان لمس می شود ، ملاقات کنند. همچنین در صورت لزوم می توان جلسات مشترک این گروهها را تشکیل داد و مالیکارجون خارجه دعوت کننده جلسات مشترک خواهد بود. در طول جلسه ، کنگره دولت مودی را با افزایش تورم ، قیمت بنزین و گازوئیل و گاز پخت و پز ، و همچنین عدم موفقیت دولت در طی اپیدمی کرونا محاصره خواهد کرد.

سونیا گاندی ، نماینده کنگره ، روز یکشنبه ریاست جلسه ای از قانون گذاران لوک سبها را عهده دار شد ، که مصمم بود با شور و نشاط موضوعاتی از جمله تحریک کشاورزان ، افزایش قیمت بنزین و گازوئیل و “سو mis مدیریت” COVID-19 را در پارلمان مطرح کند.

پیش از جلسه موسمی پارلمان ، رهبران حزب گفتند كه قانونگذاران حزب پیشنهاد تأخیر را برای درخواست بحث در مورد این موضوع به لوك سبها ارائه می دهند. وی گفت: مواردی نظیر ادعای فساد در معامله رافال و وضعیت اقتصادی نیز در هر دو مجلس مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.

رئیس کنگره ، در حالی که ریاست جلسه ای را با نمایندگان لوک سبها به صورت آنلاین برگزار می کرد ، از اعضا خواست که به این موضوعات به شدت رسیدگی کنند و دولت را در پارلمان محاصره کنند. وی گفت: این مسائل مربوط به انسان عادی است که به دلیل سیاست های دولت با مشکل روبرو است.

جلسه موسمی پارلمان از روز دوشنبه آغاز می شود و احزاب مختلف صبح با یکدیگر دیدار می کنند تا درباره استراتژی گوشه کنار گذاشتن دولت و افشای شکست های آن بحث کنند.

با جزئیات

جلسه موسمی پارلمان از روز دوشنبه آغاز می شود. در طول جلسه ، موج دوم تاج ، تورم و سر و صدا در مورد موضوع مربوط به چین امن است. جدا از این ، می توان طبق دو قانون شمشیر بین دولت و مخالفان کشید. در حالی که مخالفان استراتژی ای را برای حمله مشترک به دولت در موضوعات مختلف تدوین کرده اند ، دولت یک استراتژی ضد حمله را در پاسخ به حمله مخالفان آماده کرده است.

در طول جلسه ، دولت قصد دارد 14 لایحه جدید را معرفی کند و به سه مصوبه مجلس کمک کند. دو مورد از این سه آیین نامه در حال حاضر بحث برانگیز هستند. با دستورالعمل خدمات پایه دفاعی ، دولت اعتصابات را در کارخانه های تولید اسلحه برای تولید سلاح ، مهمات و لباس فرم برای ارتش غیر قانونی اعلام کرد. برای اعتصاب کنندگان نیز دو سال حبس تعزیری در نظر گرفته شده است. در کنار بسیاری از اتحادیه ها ، بهاراتیا مزدور سنگ ، یکی از شرکت های تابعه اتحادیه ، به شدت با آن مخالفت کرد. دولت اکنون در حال آماده سازی برای قانونی کردن این مصوبه در این جلسه است.

علاوه بر این ، دولت همچنین در حال آماده سازی قانونی برای محدود کردن حادثه سوزاندن خرد است. در این مصوبه جریمه و مجازات شدیدی برای سوختن مواد سنگی در قلمرو پایتخت ملی و منطقه مجاور آن پیش بینی شده است. سازمان های کشاورزان مدت هاست با این مخالفت می کنند.

ضد حمله ثابت

مخالفان برای حمله به دولت در مورد موضوعاتی مانند هرج و مرج گسترش یافته در موج دوم تاجگذاری ، کمبود واکسن ، ادامه تنش های LAC بر سر لاداخ ، افزایش قیمت بنزین و گازوئیل و سیاست های جدید جمعیتی ، استراتژی ای برای حمله به دولت در نظر گرفته اند. کنگره تماس مداوم خود را با احزاب مخالف برای حمله مشترک به دولت در پارلمان حفظ می کند. در حالی که دولت برای ضد حمله به این موضوعات آماده شده است. در مورد کرونا ، دولت با طرح مسئله عدم استفاده از صندوق مراقبت PM توسط دولت ها ، ایجاد سردرگمی در مورد واکسن و اخذ درآمد کل از بنزین و گازوئیل از ایالت ها ، برای ضد حمله آماده شده است.

این لایحه ارسال خواهد شد

لایحه اصلاح دادگاه (شرایط منطقی و خدمات) ، لایحه فناوری DNA ، لایحه حمایت از داده ها ، قانون ورشکستگی و ورشکستگی (اصلاحیه) لایحه ، لایحه نگهداری و رفاه والدین و شهروندان سالخورده (اصلاحیه) لایحه آیین نامه فاکتور بندی (اصلاحیه) لایحه فن آوری های تولید مثل (مقرره) ، 2020 ، لایحه خدمات دفاعی اساسی ، لایحه اصلاحیه های برق ، قانون قاچاق انسان (پیشگیری ، محافظت و توان بخشی) ، کمیسیون مدیریت کیفیت هوا در منطقه پایتخت ملی و مجاور آن لایحه مناطق برای موسسه مدیریت هند مدیریت جنگل

ادامه مطلب

سونیا گاندی قبل از جلسه موسمی تیم پارلمانی را بازیابی می کند

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید