تیم کادت هند از پارنیت کائور ، پریا گورجار و ریدو سنتیلکومار در مسابقات قهرمانی تیروکمان جوانان جهان – مسابقات قهرمانی جوانان جهان موفق به کسب طلا شدند

[ad_1]

دفتر ورزش ، عمار اوجالا ، لهستان

ارسال شده توسط: موکش کومار جا
به روز شده شنبه ، 14 اوت 2021 ، 3:31 بعد از ظهر IST

خلاصه

تیم زنان ترکیه را شکست داد و به مدال طلا دست یافت. سه گانه پریا گورجار ، پرنتی کائور و ریدو ورشینی سانتیلکومار در فینال ترکیه را با 228-216 شکست دادند. سپس تیم مردان نیز به هدف طلایی برخورد کرد.

مسابقات تیراندازی با کمان جوانان جهان
– عکس: رسانه های اجتماعی

به اخبار گوش کن

تیراندازان زیر 18 سال هند روز شنبه در مسابقات قهرمانی تیراندازی با کمان جهان در لهستان تاریخ ساز شدند. تیم زنان ترکیه را شکست داد و مدال طلا را از آن خود کرد. سه گانه پریا گورجار ، پرنتی کائور و ریدو ورشینی سانتیلکومار در فینال ترکیه را با 228-216 شکست دادند. به اطلاع می رسانیم که چهار روز پیش ، یعنی. در 10 آگوست ، سه نفره پریا گورجار ، پرنتی کائور و ریدو ورشینی سانتیلکومار 2067 از 2160 را در مسابقات تیم کادت زنان به دست آوردند و در صدر جدول قرار گرفتند. این نتیجه بازیکنان هندی 22 امتیاز بیشتر از رکورد جهانی است. پیش از این تیم آمریکایی 2045 امتیاز کسب کرده بود. به غیر از این ، در مسابقات کادت مختلط ، زوج پریا و کوشال دلال با امتیاز 1401 رکورد جهانی را ثبت کردند و در صدر قرار گرفتند.

تیم مردان نیز به هدف طلایی برخورد کرد

پس از زنان ، تیم مردان نیز به هدف طلایی برخورد کرد. سه گانه سهیل چودری ، میهیر نیتین و کوشال دلال با غلبه بر آمریکا 233-231 در فینال به مدال طلا دست یافتند.

پریا گورجار و کوشال دلال هر کدام دو مدال طلا کسب کردند

در همان زمان ، پریا گورجار و کوشال دلال با شکست دادن گلزنان 115-152 در فینال برای تیم کادت مختلط ، مدال طلا را کسب کردند. این دومین مدال طلای آن روز برای دو تیرانداز هندی است.

بسط

تیراندازان هندی زیر 18 سال روز شنبه در مسابقات قهرمانی تیراندازی با کمان جهان در لهستان به تاریخ پیوستند. تیم زنان ترکیه را شکست داد و مدال طلا را از آن خود کرد. سه گانه پریا گورجار ، پرنتی کائور و ریدو ورسینی سانتیلکومار در فینال ترکیه را با 228-216 شکست دادند. به اطلاع می رسانیم که چهار روز پیش ، یعنی. در 10 آگوست ، سه نفره پریا گورجار ، پرنتی کائور و ریدو ورشینی سانتیلکومار 2067 از 2160 را در مسابقات تیمی کادت زنان کسب کردند و در صدر جدول قرار گرفتند. این نتیجه بازیکنان هندی 22 امتیاز بیشتر از رکورد جهانی است. پیش از این تیم آمریکایی 2045 امتیاز کسب کرده بود. به غیر از این ، در مسابقات کادت مختلط ، زوج پریا و کوشال دلال با امتیاز 1401 رکورد جهانی را ثبت کردند و در صدر قرار گرفتند.

تیم مردان نیز به هدف طلایی برخورد کرد

پس از زنان ، تیم مردان نیز به هدف طلایی برخورد کرد. سه گانه سهیل چودری ، میهیر نیتین و کوشال دلال با غلبه بر آمریکا 233-231 در فینال به مدال طلا دست یافتند.


پریا گورجار و کوشال دلال هر کدام دو مدال طلا کسب کردند

در همان زمان ، پریا گورجار و کوشال دلال با شکست دادن گلزنان 115-152 در فینال برای تیم کادت مختلط ، مدال طلا را کسب کردند. این دومین مدال طلای آن روز برای دو تیرانداز هندی است.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید