تیم ملی نیوزلند برای حضور در جام جهانی T20 – جام جهانی T20 اعلام کرد: تیم نیوزلند اعلام کرد که رز تیلور و گراندوم خارج می شوند ، این بازیکنان جای خود را گرفته اند

[ad_1]

نیوزلند ترکیب خود را برای جام جهانی T20 که در ماه های اکتبر و نوامبر برگزار می شود ، اعلام کرد. نیوزلند اولین تیمی بود که ترکیب خود را برای جام جهانی مشترک که در امارات و عمان برگزار می شود اعلام کرد.

نیوزلند در نظر داشت که این بار جام جهانی T20 در آسیا برگزار می شود ، بنابراین نیوزلند جای خود را به سه بولر دوار در تیم خود داد. راس تیلور ، کالین دی گراندوم و فین آلن در ترکیب جام جهانی T20 قرار ندارند.

بولینگ سریع آدام میلن به عنوان ذخیره ای انتخاب شد که با تیم سفر می کند ، اما تنها پس از مصدومیت بازیکن در تیم قرار می گیرد.

این تیم شامل تاد استال جنایتکار ، پای ایش سودی و میچل سانتنر چپ گرا است. همین تیم اواخر امسال برای سه T20 International از هند دیدار می کند.

این تیم شامل چهار تنیسور سریع ترن بولت ، تیم ساوتی ، کایل جمیسون و لوکی فرگوسن است. سه نفر دیگر علاوه بر تیم ساوتی ، تجربه زیادی در زمینه IPL دارند.

بولت بخشی از حمله سرخپوستان بمبئی است ، در حالی که جمیسون اصلی ترین گلزن سریع تیم رویال چلنگرز بنگلور و فرگوسن کلکته نایت رایدرز است. نیوزلند با هند ، پاکستان ، افغانستان و دو تیم مقدماتی جام جهانی T20 در گروه 2 قرار دارد. سپس او برای سری T20I به هند پرواز می کند ، این تور شامل دو آزمایش است. نیوزلند تیم آزمایش را تا یک ماه دیگر اعلام می کند.

تیم 15 نفره نیوزلند برای جام جهانی T20
کین ویلیامسون ، تاد استال ، ترنت بولت ، مارک چمپمن ، دوون کانوی ، لوکی فرگوسن ، مارتین گوپتیل ، کایل جمیسون ، داریل میچل ، جیمی نشام ، گلن فیلیپس ، میچل سانتنر ، تیم سیفرت ، ایش سودی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید