توییتر و فیس بوک حساب های ترامپ را پس از خشونت علیه ما تعلیق کردند – خشونت در آمریکا: توییتر ، فیس بوک و اینستاگرام حساب های ترامپ را مسدود کردند ، اخطار بزرگی دادند

[ad_1]

دفتر جهانی ، عمار اوجالا ، واشنگتن
به روز شده در پنجشنبه ، 07 ژانویه 2021 08:37 IST

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ، ایالات متحده آمریکا
– عکس: ANI

کتاب الکترونیکی عمار اوجالا را بخوانید
هر کجا و هر زمان

* اشتراک سالانه فقط 299 پیشنهاد with با مدت زمان محدود. عجله کن!

اخبار را بشنوید

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ایالات متحده آمادگی ندارد که از انتخابات دست بکشد. هزاران نفر از طرفداران ترامپ پس از پیروزی جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب که گارد ملی برای جلوگیری از آن مجبور به گرفتن آن شد ، به خشونت رسیدند و رسماً تأیید شد. در میان درگیری های خونین در ایالات متحده ، غول های شبکه های اجتماعی توییتر ، فیس بوک و اینستاگرام حساب های ترامپ را در سیستم عامل خود بسته اند.

توییتر حساب ترامپ را به مدت 12 ساعت مسدود کرد. همچنین به وی هشدار داده شد که اگر ترامپ در آینده قوانین را نقض کند ، حساب وی برای همیشه مسدود خواهد شد. توییتر همچنین از ترامپ خواست سه توییت را که دلیل اصلی خشونت عنوان شده است ، حذف کند.

فیس بوک و اینستاگرام ترامپ را به مدت 24 ساعت مسدود کردند
پس از سر و صدا در ایالات متحده ، توییتر و فیس بوک همچنین فیلم های ترامپ را که در آن طرفداران خود را خطاب می کرد حذف کردند. در جریان خود خشونت ها ، ترامپ از طرفداران خود خواسته بود تا آمریکا را نجات دهند و در انتخابات ریاست جمهوری تقلب کنند. صفحات فیس بوک ترامپ و اینستاگرام شخصی وی نیز طی 24 ساعت آینده مسدود شد. فیس بوک گفت این یک وضعیت اضطراری است و ما اقدامات بسیار مناسبی را انجام می دهیم ، از جمله حذف فیلم ترامپ از سیستم عامل. گوی روزن ، معاون رئیس فیس بوک روز چهارشنبه گفت که این ویدئو حذف شده است زیرا خشونت بیشتری ایجاد می کند.
با این حال یوتیوب هنوز هیچ اقدامی علیه ترامپ اعلام نکرده است.

ترامپ این فیلم را حدود دو ساعت پس از ورود معترضین به مجموعه کاپیتول منتشر کرد. معترضین می خواستند در جلسه مشترک پارلمان نتایج کالج انتخابات را مختل کنند. پیروزی رئیس جمهور منتخب جو بایدن در این جلسه تأیید می شد.

به ما اطلاع دهید که طرفداران دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا روز چهارشنبه با حمله به پایتخت آمریکا ، یک زن را کشتند. جمعیت زیادی به پایتخت آمریكا هجوم بردند ، و ترتیبات امنیتی را به چالش كشیدند ، بنابراین قانونگذاران نجات و اخراج شدند. شهردار واشنگتن کلاس عصرانه را در پایتخت اعلام کرد. ترامپ که وی را به تقلب در انتخابات متهم کرد ، در سخنرانی خود از هواداران خود خواست پس از بروز خشونت در صلح زندگی کنند.

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا آماده نیست که از انتخابات دست بکشد. هزاران نفر از طرفداران ترامپ پس از تأیید رسمی جو جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب که گارد ملی برای جلوگیری از آن مجبور به گرفتن آن شد ، به خشونت روی آوردند. در میان درگیری های خونین در ایالات متحده ، غول های شبکه های اجتماعی توییتر ، فیس بوک و اینستاگرام حساب های ترامپ را در سیستم عامل های خود بسته اند.

توییتر حساب ترامپ را به مدت 12 ساعت مسدود کرد. همچنین به وی هشدار داده شد که اگر ترامپ در آینده قوانین را نقض کند ، حساب وی برای همیشه مسدود خواهد شد. توییتر همچنین از ترامپ خواست سه توئیت را که دلیل اصلی خشونت عنوان شده است ، حذف کند.

فیس بوک و اینستاگرام ترامپ را به مدت 24 ساعت مسدود کردند

پس از سر و صدا در ایالات متحده ، توییتر و فیس بوک همچنین فیلم های ترامپ را که در آن طرفداران خود را خطاب می کرد حذف کردند. ترامپ همچنین از هواداران خود خواست که در جریان خشونت ها آمریکا را نجات دهند و در انتخابات ریاست جمهوری تقلب کنند. صفحات فیس بوک ترامپ و اینستاگرام شخصی وی نیز طی 24 ساعت آینده مسدود شد. فیس بوک گفت این یک وضعیت اضطراری است و ما اقدامات بسیار مناسبی را انجام می دهیم ، از جمله حذف فیلم ترامپ از سیستم عامل. گوی روزن ، معاون رئیس فیس بوک روز چهارشنبه گفت که این ویدیو حذف شد زیرا باعث خشونت بیشتر می شود.

با این حال یوتیوب هنوز هیچ اقدامی علیه ترامپ اعلام نکرده است.

ترامپ این فیلم را حدود دو ساعت پس از ورود معترضین به مجموعه کاپیتول منتشر کرد. معترضین می خواستند در جلسه مشترک پارلمان نتایج کالج انتخابات را مختل کنند. پیروزی رئیس جمهور منتخب جو بایدن در این جلسه تأیید می شد.

به ما اطلاع دهید که طرفداران دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا روز چهارشنبه با حمله به پایتخت ایالات متحده یک زن را کشتند. جمعیت زیادی به پایتخت آمریكا هجوم بردند ، و ترتیبات امنیتی را به چالش كشیدند ، بنابراین قانونگذاران نجات و اخراج شدند. شهردار واشنگتن کلاس عصرانه را در پایتخت اعلام کرد. ترامپ که وی را به تقلب در انتخابات متهم کرد ، در سخنرانی خود از هواداران خود خواست پس از بروز خشونت در صلح زندگی کنند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید