توطئه برای انجام حمله تروریستی در پنجاب در آلمان در حال شکل گیری است

[ad_1]

آژانس اطلاعاتی سمد ، ترن تران (پنجاب)

ارسال شده توسط: آجی کومار
آخرین به روز رسانی در جمعه ، 03 سپتامبر 2021 23:48 IST

خلاصه

تروریست های مستقر در آلمان قصد دارند تا پنجاب را ترور کنند. دریافت ها نیز در 10 مکان در آمریتسر و لودیهانا انجام شد ، اما پلیس آماده در پنجاب نقشه های این تروریست ها را خنثی کرد. پلیس پنجاب حتی قبل از انجام این توطئه ، ساروپ سینگ تروریست را دستگیر کرد. در بازجویی ، ساروپ سینگ تروریست طرح جامع را به اربابان خود گفت. با این حال ، هنوز افشاگری های زیادی در این زمینه وجود دارد.

ساروپ سینگ با نارنجک دستی دستگیر شد
– عکس: نمایندگی سمد

به اخبار گوش کن

در شب جانماشتامی ، پلیس پنجاب ساروپ سینگ جوهال تروریست را با دو نارنجک دستی دستگیر کرد. ساروپ سینگ در 10 مکان در آمریتسار و لودیهانا توقف کرده بود. سازمان های تروریستی مستقر در آلمان قصد دارند این متروها را منفجر کنند ، که باید شامل افراد دیگری نیز باشد. تروریست های مستقر در آلمان نیز نام این مأموریت را نهایی کرده بودند و برنامه هایی برای آموزش مجازی به دیگر تروریست ها در حال انجام بود. در همین حال ، جوهال توسط پلیس دستگیر شد.

ساروپ تروریست این افشاگری را در جریان دستگیری پلیس انجام داد. با این حال ، پلیس اطلاعاتی در مورد این پرونده ارائه نکرد. پلیس می گوید که هنوز تمام مشکل حل نشده است. به گفته منابع پلیس ، راننده کامیون Sarup Singh Johal ، ساکن روستای Johal Daye Vala در حوزه خادور صاحب ، در هنگام بازجویی گفت که از 4 تا 13 اوت و از 16 تا 27 اوت در چهار مکان در امریتسار خود را مبدل کرده است. اوت در شش مکان در لودیهانا. ریکی تمام شد.

گفته می شود برنامه هایی برای انجام حوادث بزرگ در اطراف اماکن مذهبی در هر دو مترو در حال برنامه ریزی است. پلیس می تواند از طریق دو سیم کارت تلفن همراه که از ساروپ سینگ جوهال تروریست بدست آمده است اطلاعات مربوط به دیگر تماس های سازمان های تروریستی مستقر در خارج را بدست آورد. بنابراین ، تلفن همراه به آزمایشگاه پزشکی قانونی ارسال شد.

ارتباط برقرار شده از طریق یک تلفن همراه ، که از طریق آن ساروپ سینگ در مورد کار با نارنجک دستی آموزش دیده است ، نیز در حال بررسی است. پلیس همچنین در تلاش است تا بفهمد چه کسانی دیگر در انفجارهای مترو دست دارند. با این حال ، همچنین لازم است که بدانید چند بار اتصال تلفن همراه ارسال شده است. علاوه بر این ، سازمان های اطلاعاتی نیز در تلاش هستند تا دریابند آیا ساروپ با تروریست ها ، گانگسترها و قاچاقچیان مواد مخدر ارتباط دارد یا خیر.

مبلغ 60،000 از آلمان آمده است و سازمان دهنده ای که آنجا نشسته نامزد می شود
ساروپ سینگ جوهال در بازجویی گفت که 60 هزار نفر را از طریق وسترن یونیون از آلمان گرفته است. این مبلغ در دو قسط به او رسید. در بازجویی روز پنجشنبه ، متهم همچنین نام سازمان دهنده را که در حال آماده سازی برنامه ای برای خراب کردن فضای پنجاب هنگام نشستن در آلمان بود ، گفت. پلیس نام این تروریست را که در آلمان در FIR نشسته است ، می گذارد. سپس یک LOC برای دستگیری متهمان صادر می شود.

NIA همچنین ممکن است Johal را زیر سوال ببرد
به گفته منابع ، آژانس تحقیقات ملی (NIA) پس از فاش شدن توطئه با نارنجک دستی برای تخریب در پنجاب آماده شده است که امور را به دست خود بگیرد. بازداشت پلیس ساروپ سینگ جوهال تروریست در 6 سپتامبر به پایان می رسد. سپس NIA یک FIR جداگانه ثبت می کند و متهم را دوباره بازداشت می کند.

بسط

در شب جانماشتامی ، پلیس پنجاب ساروپ سینگ جوهال تروریست را با دو نارنجک دستی دستگیر کرد. ساروپ سینگ در 10 مکان در آمریتسار و لودیهانا توقف کرده بود. سازمان های تروریستی مستقر در آلمان برنامه ریزی کرده اند که این متروها را منفجر کنند ، که باید شامل افراد دیگری نیز باشد. تروریست های مستقر در آلمان نیز نام این مأموریت را نهایی کرده بودند و برنامه هایی برای آموزش مجازی به دیگر تروریست ها در حال انجام بود. در همین حال ، جوهال توسط پلیس دستگیر شد.

ساروپ تروریست این افشاگری را در جریان دستگیری پلیس انجام داد. با این حال ، پلیس اطلاعاتی در مورد این پرونده ارائه نکرد. پلیس می گوید که هنوز تمام مشکل حل نشده است. به گفته منابع پلیس ، راننده کامیون ، ساروپ سینگ جوهال ، ساکن روستای جوهال دیه والا از حوزه خادور صاحب ، در بازجویی گفت که از 4 تا 13 اوت در چهار نقطه در امریتسر و از مرداد خود را مبدل کرده است. 16 تا 27 آگوست در شش مکان در لودیهانا. ریکی تمام شد.

گفته می شود که برنامه هایی برای انجام حوادث بزرگ در اطراف اماکن مذهبی در هر دو مترو در حال برنامه ریزی است. پلیس می تواند از طریق دو سیم کارت تلفن همراه که از ساروپ سینگ جوهال تروریست بدست آمده است اطلاعات مربوط به دیگر تماس های سازمان های تروریستی مستقر در خارج را بدست آورد. بنابراین ، تلفن همراه به آزمایشگاه پزشکی قانونی ارسال شد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید