تجاوز جنسی به سه دختر در سه دختر ، از جمله دو خواهر واقعی تجاوز جنسی به بسیاری از مردان جوان در لاخیم پور

[ad_1]

شبکه عمار اوجالا ، لاهیم پور کری

منتشر شده توسط: شاهرخ خان
به روز شده در شنبه ، 05 ژوئن 2021 23:03 IST

به طور انتزاعی

یک حادثه شرم آور تجاوز دسته جمعی با سه دختر در منطقه لاهیم پور کری در اوتار پرادش روشن شد. بر اساس اطلاعات ، دو خواهر واقعی ، ساکن روستای کوتولی صدار ، به همراه پسر عموی خود با تماس مرد جوانی از روستا صبح روز جمعه برای کار در مزرعه در منطقه فولبهاد رفتند. این سه خواهر به پلیس گفتند که وقتی او حوالی ساعت پنج عصر از مزرعه در خانه خارج شد ، صاحب مزرعه تماس گرفت و 5 نفر دیگر از همراهان را صدا کرد و مردان جوانی که به محل حادثه رسیدند دختران را به یک مزارع نیشکر کشاندند. گفته می شود که مردان جوان پس از نوشیدن الکل به باند سه نفره تجاوز کرده اند.

فایل عکس

فایل عکس
– عکس: شبکه های اجتماعی

کتاب الکترونیکی عمار اوجالا را بخوانید
هر جا و هر زمان

به اخبار گوش کن

با جزئیات

یک مورد تجاوز دسته جمعی با سه دختر از جمله دو خواهر واقعی که برای کار در مزرعه رفته بودند ، در منطقه فولبهاد در منطقه لاخیم پور کری کشف شد. هر سه نفر بین 21 تا 24 سال سن دارند. پلیس یک متهم را بازداشت کرده است. موضوع در دست بررسی است. SP بر روی کشف زودهنگام حادثه متمرکز شد.

دو خواهر واقعی ساکن روستای کوتولی صدار به همراه پسر عموی خود با تماس مرد جوانی از روستا صبح روز جمعه برای کار در مزرعه ای در منطقه فولبهاد رفته بودند. این سه خواهر به پلیس گفتند که وقتی او ساعت حدود پنج عصر از مزرعه خارج شد ، صاحب مزرعه تماس گرفت و پنج رفیق دیگر را فراخواند.

مردان جوانی که به محل رسیدند دختران را با نیشکر به مزارع کشاندند. گفته می شود که مردان جوان پس از نوشیدن مشروبات الکلی و ترک بیهوش به باند سه نفری تجاوز کرده اند. شخصی به پلیس در کوتالی اطلاع داد. پلیس متهم معروف دختران را بازداشت کرده است.

در همین حال ، SP Vijay Dhul گفت سه دختر در شبکه های اجتماعی به تجاوز جنسی متهم شده اند ، اما در تحریر دو خواهر به تجاوز جنسی متهم شده اند. پرونده بر اساس تحریر ثبت شده است. دختران برای معالجه پزشکی فرستاده شدند. کسی که دختران را برای دریافت حقوق برد ، توسط پلیس بازداشت شد. صاحبان مزرعه در مورد صحنه جنایت مورد بازجویی قرار می گیرند.

ادامه مطلب

پلیس در حال سرکوب این حادثه است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید