بیش از نیمی از سربازان تحت استرس شدید گزارش می دهند – سالانه 100 سرباز خودکشی می کنند و جان خود را به دلیل اختلافات متقابل از دست می دهند

[ad_1]

ارتش هند هر ساله بیش از اقدامات خصمانه سربازان خود را به دلیل خودکشی ، اختلافات متقابل و حوادث ناخوشایند از دست می دهد. در حال حاضر ، بیش از نیمی از سربازان تحت استرس شدید هستند.

یک مطالعه توسط اتاق فکر موسسه خدمات متحده (USI) نشان می دهد که ارتش سالانه بیش از 100 سرباز را در روز سوم به دلیل خودکشی و سایر حوادث از دست می دهد. علاوه بر این ، به دلیل استرس ، سربازان مستعد فشار خون ، بیماری های قلبی ، روان پریشی ، روان رنجوری و سایر بیماری ها هستند.

سرهنگ آك مور ، یكی از اعضای ارشد USI ، می گوید بقای طولانی مدت نیروهای هندی در یك محیط ضد تروریسم و ​​شورش عامل اصلی تشدید تنش ها است. طی دو دهه گذشته ، به دلایل عملیاتی و غیر عملیاتی ، میزان تنش در نیروهای هندی افزایش یافته است.

مطالعه ای که ماه گذشته در وب سایت USI ارسال شد ، حاکی از آن است که طی 15 سال گذشته ، ارتش هند و وزارت دفاع اقدامات مختلفی را برای کاهش استرس در دست اجرا داشته اند ، اما نتایج قابل پیش بینی نیست.

استرس منجر به افزایش بی انضباطی در واحدها و واحدها ، وضعیت نامطلوب آموزش ، نگهداری ناکافی تجهیزات و کاهش روحیه شده است که بر آمادگی و عملکرد رزمی آنها تأثیر منفی می گذارد.

حتی افسران نظامی نیز دست نخورده نیستند
طبق این مطالعه ، کارمندان مستقر در سمت های بزرگ نیز از این امر بی تأثیر نیستند. دلایل اصلی افزایش تنش در بین آنها شامل از دست دادن کیفیت رهبری ، بار تعهدات ، منابع ناکافی ، عدم شفافیت و انصاف در انتشار و تبلیغ و بی نظمی است.

افسر خردسال تحت استرس به دلیل عدم حضور
این مطالعه خاطر نشان می کند که JMA و سایر افسران به دلیل تأخیر یا تخلیه ، کار زیاد ، مشکلات خانگی ، تحقیر توسط مقامات برتر ، عدم عزت ، محدودیت های نامناسب در استفاده از تلفن های همراه ، استرس به دلیل کمبود امکانات اوقات فراغت به تأخیر افتادند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید