بیت قبلی Bjp Mla برای بی اعتبار کردن ویدئو در Varanasi ویروسی بود – Varanasi: ضرب و شتم BJP MLA سابق برای آزار و اذیت ، ویروسی ویدئو

[ad_1]

دفتر خبر ، عمار اوجالا ، واراناسی
به روز شده در 10 ژانویه 2021 1:44 PM IST

فیلم نبرد ویروسی شد.
– عکس: عمار یولا

کتاب الکترونیکی عمار اوجالا را بخوانید
هر کجا و هر زمان

* اشتراک سالانه فقط 299 پیشنهاد with با مدت زمان محدود. عجله کن!

اخبار را بشنوید

مایاشانکار پاتاک ، سه بار MLA در حزب بهاراتیا جاناتا (BJP) در واراناسی ، در دانشکده خود در باگاتوآ در منطقه چاوبپور توسط برخی افراد مورد ضرب و شتم قرار گرفت و وی را به آزار و اذیت وی متهم کرد. روز یکشنبه ، فیلم ضرب و شتم MLA سابق در فیس بوک منتشر شد.

فیلم ضرب و شتم توسط یک مقام ارشد IPS از اوتار پرادش ، آمیتاب تاکور توئیت شد و خواستار اقدام علیه MLA سابق توسط پلیس واراناسی شد. از طرف پلیس گفته شد که تحقیقات پرونده در اداره پلیس چاوبپور به پلیس تحویل داده شد.

بر اساس یک فیلم ویروسی در فیس بوک و سایر سیستم عامل های رسانه های اجتماعی ، برخی افراد روز شنبه به MLA سابق سیلی زدند و بدرفتاری کردند و وی را به آزار و اذیت دانش آموز خود متهم کردند. MLA سابق نیز در این ویدیو به اشتباه خود اعتراف می کند.

از سوی دیگر ، در این زمینه ، حوزه قضایی Pindra Abhishek Kumar Pandey اظهار داشت که این فیلم ویروسی در شبکه های اجتماعی گزارش شده است. ویدیو در حال بررسی است. در حال حاضر ، هیچ یک از MLA یا دختر سابق به پلیس شکایت نکرده اند. اقدامات بیشتر بر اساس حقایق فاش شده در تحقیقات انجام خواهد شد.

مایاشانکار پاتاک ، نماینده سه دوره بهاراتیا جاناتا (BJP) در واراناسی ، در کالج خود در باگاتوآ در منطقه چاوبپور توسط عده ای مورد ضرب و شتم قرار گرفت و وی را به آزار و اذیت وی متهم کرد. روز یکشنبه ، فیلم ضرب و شتم MLA سابق در فیس بوک منتشر شد.

فیلم ضرب و شتم توسط افسر ارشد IPS از اوتار پرادش آمیتاب تاکور توئیت شد و خواستار اقدام علیه MLA سابق توسط پلیس واراناسی شد. از طرف پلیس گفته شد که تحقیقات پرونده در اداره پلیس چاوبپور به پلیس تحویل داده شد.

با توجه به فیلم ویروسی موجود در فیس بوک و سایر سیستم عامل های رسانه های اجتماعی ، روز شنبه برخی از افراد به MLA سابق سیلی زدند و بدرفتاری کردند و وی را به آزار و اذیت دانش آموز خود متهم کردند. MLA سابق نیز در این ویدیو به اشتباه خود اعتراف می کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید