به روز رسانی هوا 9 ژانویه همه ایالت ها و سرزمین های اتحادیه گزارش هواشناسی مادیا پرادش راجستان دهلی هاریانا اوتاراکند – بارش برف در کوه ها و امواج سرد در دشت ها ادامه دارد ، از هوای کشور خود آگاه باشید

[ad_1]

بارش برف در مناطق کوهستانی کشور ادامه دارد و باران در دشت ها هرج و مرج سرما را افزایش داده است. اغتشاش غربی در شمال هند است و به تدریج در حال حرکت به سمت شرق است. گردش سیکلونیک بر روی بی نظمی غربی ایجاد شده و در مناطق شمالی پنجاب ادامه دارد.

براساس وب سایت اطلاعات آب و هوایی Skymet ، ممکن است بارندگی های سبک تا متوسط ​​بیش از 24 ساعت آینده بر فراز تامیل نادو ، کرالا ، جنوب داخلی کارناتاکا و کارناتاکا ساحلی ادامه داشته باشد. ممکن است باران های سبک تا متوسط ​​بیش از جزایر آندامان و نیکوبار ، لاکشادویپ ، کنکان و گوا و مادیا ماهاراشترا رخ دهند.

احتمال باران در جنوب هند
در این ماه احتمالاً در بسیاری از مناطق کشور ، به ویژه هند جنوبی بارندگی زیادی خواهد داشت. به گفته اداره هواشناسی ، موج سرد احتمالاً در اوتاراخند ، پنجاب ، هاریانا و شمال راجستان در 11 و 12 ژانویه رخ خواهد داد ، در حالی که جنوب هند ممکن است از 14 تا 28 ژانویه بارندگی بیش از حد معمول داشته باشد.

انتظار می رود در 24 ساعت آینده تگرگ در مناطقی از شمال و شمال غربی هند ظاهر شود. همچنین در ماهاراشترا ، مناطق جنوبی و جنوب غربی مادیا پرادش ، راجستان شرقی ، اوتار پرادش غربی و گجرات جنوبی باران خفیف پیش بینی می شود. با این حال ، از 9 ژانویه هوا در راجستان و اوتار پرادش صاف خواهد بود.

صحبت از شمال هند است ، ممکن است در هاریانا ، پنجاب ، راجستان شمالی و شرقی ، دهلی ، اوتار پرادش غربی و برخی مناطق مادیا پرادش مه عمیق وجود داشته باشد. به گفته اداره هواشناسی ، ممکن است طی 48 ساعت آینده در بخشهای بوپال ، ایندوره ، هوشنگ آباد ، جبالپور و ساگار بارش رخ دهد. اداره هواشناسی همچنین احتمال وجود تگرگ در بخشهای بوپال و ایندور را بیان کرده است.

امکان کاهش حداقل دما در دهلی
به دلیل وزش بادهای شمال غربی از کوههای یخ زده به سمت دشت ها ، کمترین دما در دهلی احتمالاً سه تا چهار درجه سانتیگراد کاهش می یابد. در همان زمان ، به دلیل مه غلیظ در دهلی ، دید به میزان قابل توجهی کاهش یافت.

سیگنال زرد صادر شد
علاوه بر این ، مرجع مدیریت امور حوادث طبیعی در کارناتاکا برای دو روز آینده “سیگنال زرد” را برای داکشینا کانادا ، اوتارا کانادا ، اودوپی ، چیکانکانالورو ، حسن ، کوداگو و شیواگا صادر کرده است.

ابر خفیف به مدت دو روز در جارخند
آسمان طی دو روز آینده در رانچی و مناطق اطراف پایتخت جارخند ابری خواهد بود. طبق اعلام اداره هواشناسی ، از 9 ژانویه آسمان احتمالاً صاف باقی خواهد ماند و حداقل دما اندکی کاهش می یابد. در همان زمان ، پس از 12 ژانویه ، سرما دوباره افزایش می یابد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید