به روزرسانی Covid-19: بیماران با دشمن Covid در موج دوم در نیجریه می جنگند – به روزرسانی Covid-19: نیجریه از تاج موج دوم رنج می برد

[ad_1]

دفتر جهانی ، عمار اوجالا ، ابوجا
به روز شده در شنبه 23 ژانویه 2021 ، ساعت 2:58 بعد از ظهر IST

کارکنان بهداشتی در حال جمع آوری نمونه ها برای آزمایش تاج در منطقه Sadar در Lucknow.
– عکس: PTI

کتاب الکترونیکی عمار اوجالا را بخوانید
هر کجا و هر زمان

* اشتراک سالانه فقط 299 پیشنهاد with با مدت زمان محدود. عجله کن!

اخبار را بشنوید

همه دنیا از اپیدمی جهانی ویروس تاج رنج می برند. تاکنون بیش از 9.87 کرور ویروس کرونا تحت تأثیر قرار داده است. در همان زمان ، بیش از 21.16 نفر به دلیل عفونت کرونر جان خود را از دست دادند. در بیشتر کشورها ، موج دوم ویروس کرونا وجود دارد. در همین زمان ، موارد جدیدی از استرس عفونت کرونر در بسیاری از کشورها از جمله انگلستان گزارش شده است. موج دوم ویروس کرونا این روزها در کشور آفریقایی نیجریه ادامه دارد که این وضعیت را به وحشت انداخته است.

این سویه با انگلیس و آفریقای جنوبی متفاوت است
اخیراً ، یک نوع جدید از عفونت کرونر در نیجریه مشاهده شده است. جان نكانسونگ ، رئیس مركز كنترل و پیشگیری از بیماری های آفریقا ، اظهار داشت كه سویه جدید در نیجریه ماهیتی متفاوت از انگلیس و آفریقای جنوبی دارد. این سویه توسط دانشمندان CDC نیجریه و مرکز تعالی آفریقایی ژنومیک بیماری های عفونی در حال بررسی است. وی خواستار زمان بیشتری برای بررسی این نوع ویروس شد.

سویه جدیدی به نام نوع P681H
دکتر Nekengsong گفت که تأثیر بالقوه انواع نیجریه ای بر روی واکسن ها هنوز نامشخص است. یک گزارش اولیه می گوید این نوع ویروس کرونا در نیجریه در نمونه های دو بیمار جمع شده در 100 مایلی شمال لاگوس در جنوب اسون بین 3 آگوست و 9 اکتبر پیدا شده است. این نوع ویروس کرونا ویروس کرونا نامیده می شود P681H.

در نیجریه ، کشوری با 200 میلیون نفر جمعیت ، بیش از 1.18.138 نفر به ویروس کرونا آلوده اند. همزمان 1490 نفر به علت ویروس تاج جان خود را از دست دادند.

همه دنیا از اپیدمی جهانی ویروس تاج رنج می برند. تاکنون بیش از 9.87 کرور ویروس کرونا تحت تأثیر قرار داده است. در همان زمان ، بیش از 21.16 نفر به دلیل عفونت کرونر جان خود را از دست دادند. در بیشتر کشورها ، موج دوم ویروس کرونا وجود دارد. همزمان ، سویه های جدیدی از عفونت کرونر در بسیاری از کشورها از جمله انگلستان گزارش شده است. موج دوم ویروس کرونا این روزها در کشور آفریقایی نیجریه ادامه دارد که این وضعیت را به وحشت انداخته است.

این سویه با انگلیس و آفریقای جنوبی متفاوت است

اخیراً ، یک نوع جدید از عفونت کرونر در نیجریه مشاهده شده است. جان نكانسونگ ، رئیس مركز كنترل و پیشگیری از بیماری های آفریقا ، گفت كه سویه جدید در نیجریه ماهیتی متفاوت از انگلیس و آفریقای جنوبی دارد. این سویه توسط دانشمندان CDC نیجریه و مرکز تعالی آفریقایی ژنومیک بیماری های عفونی در حال بررسی است. وی خواستار زمان بیشتری برای بررسی این نوع ویروس شد.

سویه جدیدی به نام نوع P681H

دکتر Nekengsong گفت که تأثیر بالقوه انواع نیجریه ای بر واکسن ها هنوز نامشخص است. گزارش اولیه می گوید این نوع ویروس کرونا در نیجریه در نمونه های دو بیمار جمع شده در 100 مایلی شمال لاگوس در جنوب اسون بین 3 آگوست تا 9 اکتبر یافت شده است. این نوع ویروس کرونا ویروس کرونا ویروس P681H نام دارد.

در نیجریه ، کشوری با 200 میلیون نفر جمعیت ، بیش از 1.18.138 نفر به ویروس کرونا آلوده اند. همزمان 1490 نفر به علت ویروس تاج جان خود را از دست دادند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید