به روزرسانی هوا در دهلی: اداره هواشناسی روز پنجشنبه باران کم باران در دهلی را پیش بینی می کند – به روزرسانی های هوا: امروز عطارد افزایش می یابد ، پنجشنبه بارندگی ملایم در دهلی باران

[ad_1]

ناامیدی افرادی که به دنبال موسمی در Delhi-NCR هستند به طور مداوم در حال افزایش است. اداره هواشناسی ورود وی را تا 10 ژوئیه پیش بینی می کند. اوایل آن 7 ژوئیه بود. در همین زمان ، حتی در روز سه شنبه ، حداکثر دما در دهلی بالای 40 بود. احتمالاً در 24 ساعت آینده بیشتر افزایش خواهد یافت. با این وجود از پنجشنبه در تمام هفته احتمال بارندگی وجود دارد. با این کار مردم می توانند تا حدودی از گرما راحت شوند.

طبق اعلام اداره هواشناسی منطقه ای ، حداکثر دما در روز سه شنبه 40.6 درجه سانتیگراد بالاتر از حد نرمال و کمترین دما 28.7 درجه سانتیگراد بالاتر از نرمال بوده است. در تمام طول روز خورشید شدیدی وجود داشت که باعث شده مردم دهلی به دلیل گرما در وضعیت نامناسبی قرار بگیرند. به دلیل گرمای شدید بعد از ظهر ، مردم همچنان به دنبال سرپناه بودند. در همان زمان ، برای جلوگیری از گرما ، مردم سعی کردند با نوشیدن نوشابه و غیره تسکین پیدا کنند. در 24 ساعت گذشته ، حداکثر میزان رطوبت 66 درصد و کمترین میزان آن 35 درصد است. به دلیل رطوبت بیش از حد ، مردم به دلیل تعریق در شرایط نامناسبی قرار داشتند.

طبق اداره هواشناسی ، انتظار نمی رود مردم حتی در 24 ساعت آینده از گرما راحت شوند. حداکثر دما 41 و کمترین دما به 29 درجه سانتیگراد خواهد رسید. از روز پنجشنبه احتمال بارندگی وجود دارد که باعث کاهش دما نیز می شود. در این قسمت ، تا پایان هفته ، حداکثر جیوه می تواند به 34 و حداقل 24 درجه سانتیگراد برسد.

عطارد از 40 در تمام مراکز استاندارد عبور کرد
در میان سوزاندن دهلی ، حداکثر جیوه در روز سه شنبه از 40 در تمام مراکز استاندارد عبور کرد. بالاترین دما 42.7 درجه سانتیگراد در منطقه نجفگر دهلی بود. علاوه بر این ، حداکثر دما در پالام 8/40 ، در جاده لودی 41 ، در منطقه ریج 5/40 ، در آیا ناگار 5/41 ، در گوروگرام 6/42 ، در نویدا 5/40 و در پوسا 4/42 بود.

هوای دهلی-NCR در رده متوسط ​​باقی مانده است
هوای دهلی-NCR روز سه شنبه در رده وزن متوسط ​​باقی ماند. وزش باد احتمالاً تا سه روز آینده در رده میانی باقی خواهد ماند. با این حال ، سطح PM 10 در هوا در این بین بالا خواهد ماند.

براساس شورای کنترل آلودگی مرکزی (CPCB) ، میانگین شاخص کیفیت هوا در دهلی 144 است. بعلاوه ، AQI در فریدآباد 118 ، در غازی آباد 174 ، در نویدا بزرگ 183 ، در گوروگرام 113 و در نویدا 146 بود.

به گفته سفر هند ، در سه روز آینده امکان تغییر زیادی در وزش باد وجود ندارد. با این حال ، سطح PM 10 به طور مداوم در هوا افزایش می یابد. در 24 ساعت گذشته ، سطح PM 10 در هوا 152 و سطح PM 2.5 نیز 45 میکروگرم بر متر مکعب بود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید