بنزین می تواند تا پنج روپیه در لیتر ارزان تر باشد – انتظار می رود تسکین: بنزین تا 5 روپیه در لیتر ارزان تر است

[ad_1]

قیمت بنزین که به رکورد رسیده اند ممکن است به زودی کاهش یابد. وزارت نفت به دولت توصیه کرده است قیمت های بالای بنزین و گازوئیل را کاهش دهد. این وزارتخانه گفت با کاهش مالیات مالیات غیر مستقیم می توان مردم را بسیار راحت کرد.

به گفته این وزارتخانه ، حتی اگر مالیات مالیات غیر مستقیم برای گازوئیل بنزین 50 درصد در Coronasal افزایش یابد ، قیمت بنزین ممکن است به 5 روپیه در هر لیتر کاهش یابد.

در حین محاصره ، دولت مالیات مالیات غیر مستقیم برای بنزین را 10 روپیه افزایش داد. وزارت گفت اگر مالیات مالیات مالیات غیر مستقیم کاهش یابد ، ایالت ها نیز باید برای اطمینان از منافع کامل برای مصرف کنندگان همکاری کنند.

آنها باید برای کاهش مالیات بر ارزش افزوده با مرکز موافقت کنند. این وزارتخانه می گوید که علاوه بر کاهش مالیات مالیات مالیات غیر مستقیم ، مالیات بر ارزش افزوده نیز ممکن است لازم باشد و شرکت های نفتی نیز ممکن است بار مشخصی را متحمل شوند.

تصمیم برای کاهش تولید نفت خام در کشورهای اوپک منجر به افزایش شدید قیمت نفت خام در بازار جهانی شده است. به همین دلیل ، شرکت های محلی بازاریابی نفت نیز پس از 29 روز شروع به افزایش قیمت بنزین کردند.

مالیات 52 روپیه ای برای بنزین 26 روپیه ای
قیمت واقعی بنزینی که مصرف کنندگان در پمپ بنزین دهلی با 84.20 روپیه برای هر لیتر دریافت می کنند ، فقط 26 درصد است. دولت مرکزی 125٪ از این قیمت پایه را دریافت می کند ، یعنی. 32.98 روپیه و 19 روپیه به عنوان مالیات. 6.22 ریال باقیمانده در هر لیتر سود فروشندگان و شرکتهاست.

69 درصد مردم می خواهند مالیات غیر مستقیم را برای بنزین ، دیزل کاهش دهند: یک مطالعه
حدود 69 درصد مردم خواهان کاهش مالیات غیر مستقیم برای بنزین و گازوئیل هستند. در حال حاضر ، قیمت سوخت موتور در کشور در بالاترین سطح قرار دارد. در چنین شرایطی ، مردم معتقدند که دولت باید عوارض سوخت خودروها را کاهش دهد.

مالیات غیر مستقیم مالیات بخش عمده ای از قیمت سوخت است. طبق مطالعه ای که توسط پلتفرم محلی حلقه های محلی انجام شده است ، به دلیل همه گیری Kovid-19 ، اقتصاد کند است. درآمد افراد نیز تحت تأثیر قرار می گیرد. در چنین شرایطی ، مردم می توانند از کاهش قیمت سوخت خودرو راحت شوند.

طبق این نظرسنجی ، 69 درصد مردم می گویند دولت باید مالیات غیر مستقیم را برای بنزین و گازوئیل کاهش دهد. اکثر این افراد گفتند که قیمت بنزین و گازوئیل باید 20 درصد یا شش روپیه یا بیشتر کاهش یابد.

اگر این کار انجام شود ، قیمت بنزین در دهلی به 78 روپیه و گازوئیل به 68 روپیه در هر لیتر کاهش می یابد. به همین ترتیب ، در سایر مناطق کشور ، قیمت سوخت وسایل نقلیه کاهش می یابد. قیمت بنزین و گازوئیل در دهلی پایین ترین قیمت در کشور است.

در این نظرسنجی 9326 نفر از 201 منطقه کشور مورد بررسی قرار گرفتند. در این میان 71 درصد مرد و 29 درصد زن هستند. روز پنجشنبه نفت در پایتخت ملی به 84.20 روپیه در هر لیتر رسید. این بالاترین سطح آن در تمام دوران است. شرکت های نفتی بخش دولتی قیمت سوخت خودروها را برای دومین روز متوالی افزایش داده اند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید