بمبئی رفیق شیخ 9 نفر از اعضای خانواده را با همسرش در ساختمان فروپاشی مالوانی از دست داد ، اما مشخص است که چگونه

[ad_1]

دفتر خبر ، عمار اوجالا ، بمبئی

منتشر شده توسط: کومار سامباو
به روز شده در پنجشنبه ، 10 ژوئن 2021 23:48 IST

به طور انتزاعی

وقتی شیخ بازگشت ، دنیای او ویران شد. همسر ، برادر ، عروس و شش فرزند او از هر دو خانواده در این سانحه جان خود را از دست دادند.

به اخبار گوش کن

یازده نفر در اثر فروریختن ساختمانی در منطقه ملبای ملبای جان خود را از دست دادند. هشت نفر از اعضای خانواده رفیق شیخ که در یک ساختمان زندگی می کردند در این حادثه جان خود را از دست دادند. با این حال ، خود رافیک به سختی نجات یافت. حالا او نمی تواند بفهمد كه خدا را به خاطر نجات جانش شكر می كند یا برای از دست دادن 9 نفر از اعضای خانواده ، از جمله همسرش ، سوگوار است.

در حقیقت روز چهارشنبه (9 ژوئن) 11 نفر از جمله هشت کودک بر اثر سقوط دو طبقه از یک ساختمان سه طبقه بر روی یک خانه یک طبقه دیگر کشته شدند. شیخ 45 ساله با خانواده اش در یک ساختمان زندگی می کرد و چند دقیقه قبل از ریزش ساختمان برای گرفتن شیر بیرون آمد.

وقتی شیخ بازگشت ، دنیای او ویران شد. همسر ، برادر ، عروس و شش فرزند از هر دو خانواده در این حادثه جان خود را از دست دادند. شیخ گفت یکی دیگر از اعضای خانواده نیز هنگام دفن در زیر آوار زخمی شده است. وی در بیمارستان بستری شد. اکنون خانواده وی با پسری شانزده ساله روبرو شده اند که هنگام حادثه برای خرید دارو از خانه خارج شده است.

شیخ گفت: وقتی حادثه اتفاق افتاد ، من برای تهیه شیر چای صبح رفته بودم. من نمی دانستم که ساختمان در چنین وضعیتی قرار دارد. خانواده من وقت ریختن ساختمان را نداشتند. وقتی برگشتم ، دیدم چند نفر از مردم محلی قبل از رسیدن تیم نجات ، آوارهای محل را تمیز می کنند.

یک محلی ادعا می کند که بیشتر خانه های منطقه غیرقانونی ساخته شده اند. بعداً آنها بدون تأیید ارگان غیرنظامی به ساختمانهای سه یا چهار طبقه تبدیل شدند. وی گفت: صاحبان اکثر خانه ها در جای دیگری زندگی می کنند و این خانه ها به افراد فقیر اجاره داده می شود.

این کارمند دولت گفت که ساختمان حوالی ساعت 11:15 شب چهارشنبه شب در محل مجموعه دارها در جاده عبدالحمید در منطقه ملوانی ریزش کرد. کمیسار مشترک پلیس (قانون و نظم) ویسواس نانگر پاتیل گفت که این ساختمان به طور غیرقانونی ساخته شده است. کمبودهای ساختاری نیز وجود داشت. وی گفت که ماه گذشته نیز در اثر طوفان طوفانی Toute به این ساختمان آسیب رسیده است.

با جزئیات

یازده نفر در اثر ریزش ساختمانی در منطقه مالوانی بمبئی جان خود را از دست داده اند. هشت نفر از اعضای خانواده رفیق شیخ که در یک ساختمان زندگی می کردند ، در این سانحه جان خود را از دست دادند. با این حال ، خود رافیک به سختی نجات یافت. حالا او نمی تواند بفهمد که خدا را به خاطر نجات جانش شکر می کند یا برای از دست دادن 9 نفر از اعضای خانواده ، از جمله همسرش ، عزاداری می کند.

در واقع روز چهارشنبه (9 ژوئن) 11 نفر از جمله هشت کودک در اثر سقوط دو طبقه از یک ساختمان سه طبقه بر روی یک خانه یک طبقه دیگر کشته شدند. شیخ 45 ساله با خانواده اش در همان ساختمان زندگی می کرد و چند دقیقه قبل از ریزش ساختمان برای گرفتن شیر بیرون آمد.

وقتی شیخ بازگشت ، دنیای او ویران شد. همسر ، برادر ، عروس و شش فرزند او از هر دو خانواده در این سانحه جان خود را از دست دادند. شیخ گفت یکی دیگر از اعضای خانواده نیز هنگام دفن در زیر آوار زخمی شده است. وی در بیمارستان بستری شد. اکنون خانواده وی با پسری شانزده ساله روبرو شده اند که هنگام حادثه برای خرید دارو از خانه خارج شده است.

شیخ گفت: “وقتی حادثه اتفاق افتاد ، من برای تهیه شیر چای صبح رفته بودم. من نمی دانستم که ساختمان در چنین وضعیتی قرار دارد. خانواده من وقت ریختن ساختمان را نداشتند. وقتی برگشتم ، دیدم چند نفر از مردم محلی قبل از رسیدن تیم نجات ، آوارهای محل را تمیز می کنند.

یک محلی ادعا می کند که بیشتر خانه های منطقه به طور غیرقانونی ساخته شده اند. بعداً آنها بدون تأیید ارگان غیرنظامی به ساختمانهای سه یا چهار طبقه تبدیل شدند. وی گفت: صاحبان اکثر خانه ها در جای دیگری زندگی می کنند و این خانه ها به افراد فقیر اجاره داده می شود.

کارمند دولت گفت که ساختمان اواخر روز چهارشنبه حوالی ساعت 11:15 شب در محل مجموعه دار واقع در جاده عبدالحمید در منطقه ملوانی ریزش کرد. کمیسار مشترک پلیس (قانون و نظم) ویسواس نانگر پاتیل گفت که این ساختمان به طور غیرقانونی ساخته شده است. کمبودهای ساختاری نیز وجود داشت. وی گفت که ماه گذشته در اثر طوفان طوفانی Toute به این ساختمان نیز آسیب وارد شد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید