بسیاری از افراد در شرایط مشکوک در Western Champagne Bihar کشته شدند پنج نفر برای بازجویی بازداشت شدند

[ad_1]

دفتر خبر ، عمار اوجالا ، چمپاران

منتشر شده توسط: کومار سامباو
به روز شده در شنبه 17 ژوئیه 2021 ، ساعت 9:00 صبح IST

به طور انتزاعی

در چمپاران غربی ، در طی دو یا سه روز حدود هشت نفر جان خود را از دست دادند. اکنون این تعداد به 16 رسیده است ، پس از آن دولت وارد عمل شده است.

معاون وزیر بحار رنو دوی
– عکس: ANI

به اخبار گوش کن

در منطقه Champaran غربی بهار ، 16 نفر در شرایط مشکوک به مدت دو تا سه روز جان خود را از دست دادند. پس از دریافت اطلاعات در مورد حادثه در منطقه جو هراس ایجاد می شود. پلیس تحقیقات در مورد این موضوع را آغاز کرده است. پنج نفر نیز برای بازجویی بازداشت شدند.

این کل ماجراست
گفته می شود که در طی دو یا سه روز در غرب چمپاران حدود هشت نفر جان خود را از دست داده اند. اکنون این تعداد به 16 رسیده است ، پس از آن دولت وارد عمل شد. دادستان ولسوالی کوندان کومار گفت که در این باره با روستاییان و خانواده های قربانیان بحث و گفتگو شده است ، اما هیچ اطلاعاتی در مورد مصرف الکل تقلبی دریافت نشده است. موضوع در حال بررسی است.

معاون CM این حرف را زد
در این باره ، معاون نخست وزیر رنو دوی گفت که اطلاعاتی در مورد مرگ افراد در شرایط مشکوک در یک روستا در غرب چمپاران دریافت شده است. تحقیقات در مورد این موضوع آغاز شده است. با این وجود مردم محلی آماده نیستند که در این زمینه چیزی بگویند. ما از نزدیک وضعیت را مشاهده می کنیم.

با جزئیات

در منطقه Champaran غربی بهار ، 16 نفر در شرایط مشکوک به مدت دو تا سه روز جان خود را از دست دادند. پس از دریافت اطلاعات در مورد حادثه در منطقه جو هراس ایجاد می شود. پلیس تحقیقات درباره این موضوع را آغاز کرده است. پنج نفر نیز برای بازجویی بازداشت شدند.

این کل ماجراست

گفته می شود که در طی دو یا سه روز در غرب چمپاران حدود هشت نفر جان خود را از دست داده اند. اکنون این تعداد به 16 رسیده است ، پس از آن دولت وارد عمل شد. دادستان منطقه کوندان کومار گفت که صحبت هایی با اهالی روستا و خانواده های قربانیان انجام شده است ، اما هیچ اطلاعاتی در مورد مصرف الکل تقلبی دریافت نشده است. موضوع در حال بررسی است.

معاون CM این حرف را زد

در این باره ، معاون نخست وزیر رنو دوی گفت که اطلاعاتی در مورد مرگ افراد در شرایط مشکوک در یک روستا در غرب چمپاران دریافت شده است. تحقیقات در مورد این موضوع آغاز شده است. با این حال ، مردم محلی آماده نیستند که در این زمینه چیزی بگویند. ما از نزدیک وضعیت را مشاهده می کنیم.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید