بحران اکسیژن در کالج پزشکی گوا با 8 بیمار مرده ادامه دارد

[ad_1]

دفتر خبر ، عمار اوجالا ، پاناجی

منتشر شده توسط: پروشانت کومار
به روز شده در یکشنبه ، 16 مه 2021 1:02 PM IST

به طور انتزاعی

در کالج پزشکی در گوا ، تعداد مرگ و میرها به دلیل کمبود اکسیژن بیشتر و بیشتر است. تاکنون 83 بیمار در این بیمارستان فوت کرده اند. مخالفان به دلیل مرگ مداوم حزب حاکم مهاجم هستند.

کالج پزشکی گوا (عکس پرونده)

کالج پزشکی گوا (عکس پرونده)
– عکس: شبکه های اجتماعی

کتاب الکترونیکی عمار اوجالا را بخوانید
هر جا و هر زمان

اخبار را بشنوید

با جزئیات

در گوا ، کمبود اکسیژن باعث مرگ بیماران نمی شود. 8 بیمار تاجی دیگر که روز شنبه در اینجا بستری شدند به دلیل کمبود اکسیژن درگذشتند. در مجموع 83 بیمار در موج دوم کرونا تاکنون به دلیل کمبود اکسیژن در این کالج پزشکی در پنج روز گذشته جان خود را از دست داده اند. طبق گزارش رسانه ها ، بیشتر این مرگ ها بین ساعت 14 و 6 صبح رخ داده است. مخالفان دولت را به علت مرگ مکرر در بیمارستان محاصره کرده اند.

مرگ در کالج پزشکی گوا به دلیل کمبود اکسیژن رخ نمی دهد. وزیر ارشد گوا ، پرامود ساوانت ، گفت بیماران بدحال در بیمارستان بستری شدند. به همین دلیل آنها می میرند. وزیر ارشد به دنبال اتهامات مخالفت بود و گفت گوا اکسیژن کافی دارد. توضیح اینکه مخالفان دولت را مسئول مرگهای ناشی از کمبود اکسیژن در کالج پزشکی گوا می دانند. احزاب مخالف خواستار استعفای نخست وزیر پرامود ساوانت شده اند.

نه به دلیل کمبود اکسیژن ، مرگ به دلیل ذات الریه – بیمارستان

در همان زمان ، مدیریت بیمارستان می گوید که اکثر مرگ ها به دلیل کمبود اکسیژن نیست ، بلکه به دلیل ذات الریه ناشی از تاج است. به گفته دکتر SM Bandekar ، رئیس دانشکده پزشکی ، این مرگ ها نمی توانند ارتباط مستقیمی با بحران اکسیژن داشته باشند. بیماران بر اثر ذات الریه می میرند.

میزان مثبت گوا 42٪

روز شنبه ، 58 بیمار مبتلا به کوید در 24 ساعت گذشته در گوا درگذشتند که 33 نفر از آنها در GMC فوت کردند. در موج دوم تاج ، تاکنون بیش از 2000 مرگ در گوا رخ داده است. در گوا ، درجه مثبت بودن 42 درصد است که بالاترین میزان در میان تمام ایالت های کشور است. پس از آنها کارناتاکا ، ماهاراشترا ، تامیل نادو ، پنجاب و دهلی قرار دارند. وقتی درصد مثبت زیاد باشد.

دولت می تواند پس از توبیخ دیوان عالی کشور

دادگاه عالی گوا در دادگاه عالی بمبئی دولت ایالت را مسئول این وضعیت غیرقابل کنترل می داند. دیوان عالی کشور با لحنی سختگیرانه از دولت خواسته است که چرا پرونده های تاج تحت کنترل شما نیست. آیا قادر به کنترل آن نیستید؟ با این حال ، پس از صدور رای دادگاه عالی ، دولت ایالتی یک کارخانه 23000 لیتری مایع اکسیژن پزشکی راه اندازی کرد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید