بحران اکسیژن در هند: بیش از 150 مرگ به دلیل کمبود اکسیژن ، ویروس کرونا ویرایشگاه دیوان عالی – بحران تنفسی: 150 مرگ به دلیل کمبود اکسیژن در این کشور

[ad_1]

به طور انتزاعی

تاکنون بیش از 150 نفر در بسیاری از ایالت ها از جمله دهلی ، ماهاراشترا و گوا به دلیل کمبود اکسیژن جان خود را از دست داده اند.

یک تصویر نمادین
– عکس: PTI

اخبار را بشنوید

کمبود اکسیژن در میان شیوع موج دوم ویروس کرونا در کشور سر و صدا ایجاد کرد. صدها بیمار در اثر کمبود اکسیژن تسلیم شدند. دولت هند تمام اقدامات ممکن را برای نجات جان بیماران انجام می دهد ، از جمله ساخت امکانات اکسیژن و واردات آنها از خارج. با این حال ، مشکل در تنفس وجود دارد. تاکنون بیش از 150 نفر در بسیاری از ایالت ها از جمله دهلی ، ماهاراشترا و گوا به دلیل کمبود اکسیژن جان خود را از دست داده اند.

بسیاری از کشورهای جهان در حال رساندن کمک به دستگاههای اکسیژن ، ژنراتورها و سیلندرهای اکسیژن هند با موج دوم تاج هستند ، اما هنوز بهبود چشمگیری در وضعیت وجود ندارد بگذارید بگوییم کمبود اکسیژن در چه شرایطی مبتلایان را خفه می کند.

گوا: 26 بیمار با تاج کشته شدند
در بزرگترین مرکز مراقبت Covid Govid ، کالج پزشکی و بیمارستان گوا (GMCH) ، 26 بیمار دارای تاج در 4 ساعت دوشنبه و سه شنبه شب فوت کردند. وزیر بهداشت دولت از دولت در این باره س questionال کرد. ویشواجیت رین وزیر بهداشت ایالتی خواستار تحقیق در دادگاه عالی شد و گفت که این مرگ ها می تواند به دلیل کمبود اکسیژن باشد.

آندرا پرادش: با قطع اکسیژن ، 11 بیمار تنفس را متوقف کردند
در 10 ماه مه ، در شهر تیروپاتی ، آندرا پرادش ، 11 بیمار به دلیل عدم فشار در اکسیژن رسانی در بیمارستان دولتی Ruia جان خود را از دست دادند. همه این بیماران تحت تعمیرات ونتیلاتور بودند.

بیش از 24 بیمار در تاریخ 3 مه در چماراجاناگار ، کارناتاکا به دلیل کمبود اکسیژن جان خود را از دست دادند. این شامل 23 تاج آلوده و بیمارانی است که از بیماری دیگری رنج می برند. گفته می شود که بیمارانی که تحت تاج درمانی قرار می گیرند ، همه دستگاه های تهویه داشته اند. با این حال ، دولت کمبود اکسیژن را انکار کرد. همزمان ، دو بیمار مبتلا به تاج در صبح روز 4 مه به دلیل کمبود اکسیژن در بنگلور درگذشت.

تلانگانا: هفت بیمار جان خود را از دست دادند
در تاریخ 10 ماه مه ، هفت بیمار در اثر کمبود اکسیژن در یک بیمارستان دولتی در حیدرآباد ، پایتخت تلانگانا درگذشتند. در حقیقت ، راننده ای که برای تحویل بار جدید اکسیژن پزشکی به آنجا رفت ، راه خود را گم کرد و هفت بیمار در انتظار او مردند.

25 نفر در بیمارستان طلایی جیپور ، دهلی کشته شدند
در 23 آوریل ، 25 بیمار در بیمارستان طلایی جیپور در دهلی به دلیل کمبود اکسیژن جان خود را از دست دادند. مدیریت بیمارستان کاهش فشار اکسیژن را به علت مرگ مرتبط دانست. سپس بیمارستان طلایی جیپور دادگاه عالی را به دلیل کاهش مستمر منابع اکسیژن به دهلی منتقل کرد. دولت دهلی ، در حالی که به دیوان عالی کشور گزارش می داد ، گفت که مرگ در بیمارستان به دلیل کمبود اکسیژن نبوده است.

25 نفر به دلیل کمبود اکسیژن در سر گنگرام دهلی جان خود را از دست دادند

در 23 آوریل ، 25 بیمار در بیمارستان Sir Gangaram در دهلی در اثر کمبود اکسیژن جان خود را از دست دادند.

12 نفر در بیمارستان باترا در دهلی کشته شدند
در اول ماه مه ، 12 بیمار دارای تاج در بیمارستان باترا در دهلی پایتخت به دلیل کمبود اکسیژن فوت کردند. یک پزشک بیمارستان در میان کشته شدگان بود. همه بیماران در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان بستری شدند. این دومین مورد کمبود اکسیژن در این بیمارستان طی یک هفته است. در 21 آوریل ، در ناشیک ، ماهاراشترا ، 22 بیمار در اثر کمبود اکسیژن در بیمارستان دکتر ذاکر حسین به دلیل نشت اکسیژن جان خود را از دست دادند. زایمان به دلیل نشت اکسیژن در بیمارستان حدود نیم ساعت قطع شد. جدا از آن ، در 13 آوریل ، حداقل 10 بیمار به دلیل کمبود اکسیژن در Vasai در منطقه Palgar جان دادند.

با جزئیات

کمبود اکسیژن باعث ایجاد صدا در میان شیوع موج دوم ویروس کرونا در کشور شده است. صدها بیمار در اثر کمبود اکسیژن تسلیم شدند. دولت هند تمام اقدامات ممکن را برای نجات جان بیماران انجام می دهد ، از جمله ساخت امکانات اکسیژن و واردات آنها از خارج. با این حال ، مشکل در تنفس وجود دارد. تاکنون بیش از 150 نفر در بسیاری از ایالت ها از جمله دهلی ، ماهاراشترا و گوا به دلیل کمبود اکسیژن جان خود را از دست داده اند.

بسیاری از کشورهای جهان در حال رساندن کمک به دستگاههای اکسیژن ، ژنراتورها و سیلندرهای اکسیژن هند با موج دوم تاج هستند ، اما هنوز بهبود چشمگیری در وضعیت وجود ندارد بگذارید بگوییم کمبود اکسیژن در چه شرایطی مبتلایان را خفه می کند.

گوا: 26 بیمار با تاج کشته شدند

در بزرگترین مرکز مراقبت Covid در کالج پزشکی و بیمارستان گوآ (GMCH) ، 26 بیمار دارای تاج در 4 ساعت دوشنبه و سه شنبه شب فوت کردند. وزیر بهداشت دولت از دولت در این باره س questionال کرد. ویشواجیت رین وزیر بهداشت ایالتی خواستار تحقیق در دادگاه عالی شد و گفت که این مرگ ها می تواند به دلیل کمبود اکسیژن باشد.

آندرا پرادش: با قطع اکسیژن ، 11 بیمار تنفس کردند

در تاریخ 10 مه ، در شهر تیروپاتی ، آندرا پرادش ، 11 بیمار به دلیل عدم فشار در اکسیژن رسانی در بیمارستان دولتی Ruia جان خود را از دست دادند. همه این بیماران تحت تعمیر و نگهداری ونتیلاتور بودند.

ادامه مطلب

کارناتاکا: 24 بیمار در اثر کمبود اکسیژن تسلیم شدند

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید