بازیگر پنجابی ، Deep Sidhu ، معترضین را تحریک کرد آنها را به سمت رهبران Red Fort می کشاند – کشاورزان اعتراض می کنند: نام این مردی که کشاورزان را تحریک می کند می داند Deep Sidhu کیست که پرچم قلعه سرخ را برافراشته کرد

[ad_1]

کتاب الکترونیکی عمار اوجالا را بخوانید
هر کجا و هر زمان

* اشتراک سالانه فقط 299 پیشنهاد with با مدت زمان محدود. عجله کن!

اخبار را بشنوید

حوادث خشونت ناگهانی از یک تراکتور کشاورز در روز جمهوری در دهلی ، پایتخت این کشور آغاز شد. کشاورزان خشمگین در خیابان های دهلی سر و صدا کردند. وقتی اوضاع بدتر شد پلیس مجبور به اقدام شد. برخی از کشاورزان مخالف این حوادث خشونت آمیز هستند. برخی از رهبران این کشاورزان Deep Sidhu را به تحریک کشاورزان و گسترش خشونت متهم کردند. سیدو سپس در فیس بوک گفت که پرچم نیشان صاحب قلعه سرخ را تحت حاکمیت دموکراتیک برافراشته است. بیایید بگوییم Deep Sidhu چه کسی است که باید به سانی دیول بازیگر بالیوود خلوص بدهد و توسط NIA تماس گرفته شود …

رئیس دولت ایالت هاریانا ، اتحادیه بهاراتیا کیسان ، گورنام سینگ ، دیپ سیدهو را به نداشتن برنامه ای برای بازدید سازمانهای کشاورزان از قلعه سرخ متهم کرد. Deep Sidhu کشاورزان را تحریک کرد و آنها را از جاده کمربندی بیرونی به قلعه سرخ برد. کشاورزان به فعالیتهای مسالمت آمیز خود ادامه خواهند داد. این جنبش یک جنبش مذهبی نیست. یوجندرا یداو ، فعال گفت شب گذشته دیه سیدو و رهبر گانگستر ، لاها سیدانا ، تلاش کردند تا کشاورزان را در مرز سینگو تحریک کنند. Yogendra Yadav همچنین گفت که باید بررسی شود که چگونه Deep Sidhu با میکروفون به قلعه سرخ رسیده است.

Deep Sidhu کیست
دیپ سیدو بازیگر پنجابی است. دیپ سیدو در سال 1984 در منطقه مقتسار پنجاب متولد شد ، و به دنبال آن قانون اضافی ارائه شد. Deep Kingfisher برنده مدل هانت است و عنوان Mr. آقای. شخصیت در Mr. هند در ابتدا مدل سازی شد ، اما ناموفق بود. وی همچنین قبل از برنده شدن در شکار مدل Kingfisher ، چند روز عضو بار بود. در سال 2015 ، اولین فیلم پنجابی Deep Sidhu ، Ramta Jogi منتشر شد. با این حال ، او از فیلم 2018 “Zora Das Numbaria” ، که در آن نقش یک گنگستر را بازی می کند ، به رسمیت شناخته شد.

برخی از فعالان و هنرمندان تصمیم گرفتند از حرکت مستمر کشاورزان در مرز سینگو در 25 سپتامبر حمایت کنند. دیپ سیدو بازیگر پنجابی نیز یکی از هنرمندانی بود که تصمیم گرفت با کشاورزان نشست. سپس تصمیم گرفت اعتصاب دائمی کند. دیپ سیدو در شبکه های اجتماعی خود از طرفدارانش خواست این موضوع را با کشاورزان مطرح کنند.

سانی دئول مجبور به تمیز کردن شد
در آخرین انتخابات در لوک سبها دیپ ، وی برای GJB نماینده پارلمان BJP و سانی دئول بازیگر بالیوود فعالیت کرد. با این حال ، پس از حادثه بی رحمانه در قلعه سرخ ، سانی دئول در توئیتی نوشت: “من یا خانواده ام هیچ ارتباطی با دیپ سیدو نداریم. “دئول گفت:” ذهن من از دیدن آنچه امروز در قلعه سرخ رخ داده بسیار ناراحت است. من قبلاً در تاریخ 6 دسامبر توییت کردم که من یا خانواده ام هیچ ارتباطی با دیپ سیدو نداریم. جای هند. ”

عکس با نخست وزیر ویروسی شد
در آخرین انتخابات در لوک سبها دیپ ، او برای GJP نماینده مجلس BJP و سانی دئول بازیگر بالیوود فعالیت کرد. عکس های Deep Siddha با نخست وزیر نارندرا مودی ، وزیر کشور Amit Shah و نماینده مجلس Sunny Deol قبلاً در شبکه های اجتماعی منتشر شده است. راجیندر سینگ دیپ سینگ والا ، معاون رئیس جمهور کیرتی کیسان گفت که دولت مرکزی می خواهد از همان ابتدا رنگ عمومی به جنبش کشاورزان بدهد. دیپ سیدو به خوبی به او خدمت کرد.

دیپ سیدو به مدت دو ماه متوالی در جنبش کشاورزان فعال است. چند روز پیش ، دیپ همچنین اطلاعیه ای از آژانس تحقیقات ملی (NIA) در مورد رابطه خود با سیک های دادگستری (SFJ) دریافت کرد. دیپ رهبری اتحادیه کیسان را در طول مبارزات انتخاباتی سال گذشته زیر سال برد. در این مدت او همچنین یک انجمن کشاورزان جدید را اعلام کرد ، معروف به Shambhu Morcha. جبهه وی همچنین توسط کانالهای طرفدار مسیحی پشتیبانی می شد.

دیپ سیدو موضوع برافراشتن پرچم در قلعه سرخ را می پذیرد
در همین حال ، دیپ سیدو ، ویدئویی را در فیس بوک منتشر کرد و گفت پرچم نیشان صاحب را در قلعه سرخ به اهتزاز درآورد ، اما پرچم ملی را بر نداشت. در همان زمان ، او اتهاماتش را رد کرد. وی گفت: رهبران برخی از سازمان ها قبلاً گفته بودند كه آنها مسیر تعیین شده را دنبال نمی كنند ، اما اتحادیه كشاورزان هند آن را نادیده گرفت. وی گفت که وی صاحبان نشان را فقط به عنوان یک اعتراض نمادین تحمیل کرده است. توضیح اینکه نیشان صاحب نماد “سیک گرایی” است و این پرچم در همه اتاق های گوردوارا نصب شده است.

بگذارید به شما بگویم که در هنگام تجمع تراکتورهای کشاورزان ، درگیری های خشونت آمیزی نیز در بسیاری از مناطق دهلی رخ داد. صدها کشاورز که سوار تراکتور ، موتورسیکلت و اتومبیل بودند ، با حمل سه رنگ و پرچم دیگر در دستان خود به مجموعه قلعه سرخ وارد شدند. به زودی بیش از تعدادی از نیروهای امنیتی و پرسنل پلیس ، کشاورزان از استحکامات این بنای یادبود بالا رفتند و پرچم خود را در آنجا به اهتزاز درآوردند. ده ها پلیس و چندین کشاورز در درگیری های شدید روز سه شنبه در مناطق مختلف پایتخت زخمی شدند. در پی واژگونی تراکتور در حوالی چهارراه ITO ، یک کشاورز کشته شد.

حوادث خشونت ناگهانی از یک تراکتور کشاورز در روز جمهوری در دهلی ، پایتخت این کشور آغاز شد. کشاورزان خشمگین در خیابان های دهلی سر و صدا کردند. وقتی اوضاع بدتر شد پلیس مجبور به اقدام شد. برخی از کشاورزان مخالف این حوادث خشونت آمیز هستند. برخی از رهبران این کشاورزان Deep Sidhu را به تحریک کشاورزان و گسترش خشونت متهم کردند. سیدو سپس در فیس بوک گفت که پرچم نیشان صاحب قلعه سرخ را تحت حاکمیت دموکراتیک برافراشته است. بیایید بگوییم Deep Sidhu چه کسی است که باید به سانی دیول بازیگر بالیوود خالصی بدهد و توسط NIA تماس گرفته شود.

رئیس دولت ایالت هاریانا ، اتحادیه بهاراتیا کیسان ، گورنام سینگ ، دیپ سیدو را به نداشتن برنامه ای برای بازدید سازمانهای کشاورزان از قلعه سرخ متهم کرد. Deep Sidhu کشاورزان را تشویق کرد و قلعه سرخ را از جاده کمربندی بیرونی برداشت. کشاورزان به فعالیتهای مسالمت آمیز خود ادامه خواهند داد. این جنبش یک جنبش مذهبی نیست. یوجندرا یداو فعال گفت دیپ سیدو و رهبر گانگستر لاها سیدانا شب گذشته تلاش کردند کشاورزان را در مرز سینگو تحریک کنند. Yogendra Yadav همچنین گفت که باید بررسی شود که چگونه Deep Sidhu با میکروفون به قلعه سرخ رسیده است.

Deep Sidhu کیست

دیپ سیدو بازیگر پنجابی است. دیپ سیدو در سال 1984 در منطقه مقتسار پنجاب متولد شد ، و به دنبال آن قانون اضافی ارائه شد. Deep Kingfisher برنده مدل هانت است و عنوان Mr. Personality را در Mr. هند در ابتدا مدل سازی شد ، اما ناموفق بود. او همچنین چند روز قبل از برنده شدن جایزه Kingfisher Model Hunt عضوی از بار بود. در سال 2015 ، اولین فیلم پنجابی Deep Sidhu ، Ramta Jogi منتشر شد. با این حال ، او از فیلم 2018 “Zora Das Numbaria” ، که در آن نقش یک گنگستر را بازی می کند ، به رسمیت شناخته شد.

ادامه مطلب

عکس با نخست وزیر ویروسی شد[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید