بازیهای المپیک توکیو: روز 10 برنامه هند 1 اوت ، All Eye on Pv Sindhu و هاکی مردان

[ad_1]

خلاصه

بسیاری از مسابقات مهم قرار است در المپیک توکیو در روز دهم برگزار شود ، یعنی. در روز یکشنبه در این بازی ، به ویژه در بدمینتون ، PV Sindhu برای مدال برنز بازی می کند.

به اخبار گوش کن

روز نهم المپیک توکیو برای هند چندان خاص نبود ، اما خوب بود. در بدمینتون PV سندو باید در نیمه نهایی با شکست روبرو می شد. در همان زمان ، پوجا رانی و آمیت پانگال بوکس را ناامید کردند. از سوی دیگر ، سفر تیرانداز هندی آتانو داس به المپیک توکیو به پایان رسید. در هاکی اما تیم زنان هند برای اولین بار پس از 41 سال وارد مرحله یک چهارم نهایی شد. کمال پریت کائور وارد فینال پرتاب دیسک می شود. اکنون برخی از مسابقات مهم باید در روز دهم ، یعنی یکشنبه برگزار شود. در این بازی ، به ویژه در بدمینتون ، PV Sindhu برای مدال برنز بازی می کند. در عین حال ، در هاکی ، هاکی مردان هندی به مصاف بریتانیا می رود. در چنین شرایطی ، برنامه و برنامه کامل هند را در روز دهم به ما اطلاع دهید.

آنیربان لاهیری ، سکته مغزی انفرادی مردان ، از ساعت 16:11 بعد از ظهر.
و اودیان مانه ، بازی سکته مغزی انفرادی مردان ، از ساعت 5:55 بعد از ظهر.

مسابقه برنز زنان ، PV Sindhu مقابل He Bing Jiao (چین) ، 17:00

  • مشت زنی

91 کیلوگرم مردان ، ساتیش کومار در مقابل باهودیر یالولوف (ازبکستان)، 9:36 утринта

یک چهارم نهایی مردان: هند مقابل انگلیس ساعت 17:30

  • اسب سواری

کراس کانتری ، رویداد انفرادی ، فواد میرزا ، 5:18 بعد از ظهر

بسط

روز نهم المپیک توکیو برای هند چندان خاص نبود ، اما خوب بود. در بدمینتون PV سندو مجبور شد در نیمه نهایی با شکست روبرو شود. در همان زمان ، پوجا رانی و آمیت پانگال بوکس را ناامید کردند. از سوی دیگر ، سفر تیرانداز هندی آتانو داس به المپیک توکیو به پایان رسید. در هاکی اما تیم زنان هند برای اولین بار پس از 41 سال وارد مرحله یک چهارم نهایی شد. Kamalpreet Kaur وارد فینال پرتاب دیسک می شود. اکنون برخی از مسابقات مهم باید در روز دهم ، یعنی یکشنبه برگزار شود. در این بازی ، به ویژه در بدمینتون ، PV Sindhu برای مدال برنز بازی می کند. در عین حال ، در هاکی ، هاکی مردان هندی به مصاف بریتانیا می رود. در چنین شرایطی ، برنامه و برنامه کامل هند را در روز دهم به ما اطلاع دهید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید