اولین قرعه کشی Ews برای ورود به مهد کودک و کلاس 1 در مدارس خصوصی امروز در دهلی

[ad_1]

دفتر خبر ، عمار اوجالا ، دهلی نو

منتشر شده توسط: ویکاس کومار
آخرین بروزرسانی در سه شنبه ، 15 ژوئن 2021 01:41 IST

به طور انتزاعی

فرزندان والدین EWS که درآمد سالانه زیر یک لاک ، گروههای برنامه ریزی شده ، قبایل برنامه ریزی شده و کلاسهای عقب (بدون لایه کرم) ، کودکان بی سرپرست ، ترنسجنس و اچ آی وی مبتلا به گروه DG را دارند ، به 22 درصد صندلی ها دسترسی دارند.

به اخبار گوش کن

انتظار برای پذیرش در مدارس خصوصی در مهد کودک ها ، KG و کلاس I در 25 درصد کلاس های عقب مانده اقتصادی و محروم به پایان خواهد رسید. اولین برداشت از رایانه ساعت 3 بعد از ظهر روز سه شنبه برگزار می شود. مدارس به کودکان انتخاب شده در این قرعه کشی اختصاص می یابد. سپس مراحل پذیرش آغاز می شود. با این حال ، تاریخ مراحل پذیرش هنوز منتشر نشده است.

از 7 آوریل ، اداره آموزش و پرورش روند تقاضای آنلاین برای پذیرش در این گروه را در حدود 1700 مدرسه خصوصی آغاز کرده است. پیش از این ، 20 روز برای درخواست آنلاین مهلت داده شده بود. مراحل درخواست قرار بود در تاریخ 26 آوریل پایان یابد. اولین بارگیری رایانه برای 30 آوریل برنامه ریزی شده بود. اما با توجه به موارد عفونت مداوم در موج دوم اپیدمی های کرونر ، تاریخ درخواست به 15 مه تمدید شده است. از آن زمان به بعد ، والدینی که به دنبال پذیرش در مدارس خصوصی هستند منتظرند که این انصراف انجام شود.

لازم به ذکر است که فرزندان والدین EWS با درآمد سالانه زیر یک ناخن ، کستهای برنامه ریزی شده ، قبایل برنامه ریزی شده و طبقات عقب مانده (لایه غیر کرم) ، کودکان بی سرپرست ، ترنسجنس و اچ آی وی که تحت گروه DG قرار دارند به 22 درصد مکان دسترسی دارند. از طرف دیگر ، 3 درصد مکان ها برای کودکان متعلق به گروه معلولان اختصاص داده می شود.

با جزئیات

انتظار برای پذیرش در مدارس خصوصی در مهد کودک ، KG و کلاس I در 25 درصد مکانهای کلاسهای عقب مانده اقتصادی و بدون کلاس به پایان خواهد رسید. اولین برداشت از رایانه ساعت 3 بعد از ظهر روز سه شنبه برگزار می شود. مدارس به کودکان انتخاب شده در این قرعه کشی اختصاص می یابد. سپس مراحل پذیرش آغاز می شود. با این حال ، تاریخ مراحل پذیرش هنوز منتشر نشده است.

از 7 آوریل ، اداره آموزش و پرورش روند تقاضای آنلاین برای پذیرش در این گروه را در حدود 1700 مدرسه خصوصی آغاز کرده است. پیش از این ، 20 روز برای درخواست آنلاین مهلت داده شد. مراحل درخواست قرار بود در تاریخ 26 آوریل پایان یابد. اولین بارگیری رایانه برای 30 آوریل برنامه ریزی شده بود. اما با توجه به موارد عفونت مداوم در موج دوم اپیدمی های کرونر ، تاریخ درخواست به 15 مه تمدید شده است. از آن زمان ، والدینی که به دنبال پذیرش در مدارس خصوصی بودند منتظر انصراف بودند.

لازم به ذکر است که فرزندان والدین EWS با درآمد سالانه زیر یک ناخن ، کاستهای برنامه ریزی شده ، قبایل برنامه ریزی شده و طبقات عقب مانده (لایه غیر کرم) ، کودکان بی سرپرست ، تراجنسی و اچ آی وی که تحت گروه DG قرار دارند به 22 درصد دسترسی دارند. زمان ، سه درصد مکان برای کودکان از گروه معلولین پذیرفته خواهد شد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید