انگلستان: 1325 مرگ در یک روز ، دولت کمپین آگاهی از تاج را آغاز کرد – انگلیس: ملکه الیزابت نیز واکسن دریافت می کند ، 1325 مرگ در روز از تاج

[ad_1]

در انگلیس به دلیل ویروس کرونا وضعیت رو به وخامت است.
– عکس: PTI

کتاب الکترونیکی عمار اوجالا را بخوانید
هر کجا و هر زمان

* اشتراک سالانه فقط 299 پیشنهاد with با مدت زمان محدود. عجله کن!

اخبار را بشنوید

سویه جدید ویروس کرونا به سرعت در انگلیس در حال گسترش است. دولت انگلیس از روز شنبه یک کمپین آگاهی بخشی را آغاز کرد. به عنوان بخشی از این کارزار ، وی خواستار حمایت شد. به مردم توصیه می شود قوانین قفل را کاملاً رعایت کنند و در خانه بمانند. از سوی دیگر ، Action Fraud ، مرکز ملی گزارش تقلب و جرایم اینترنتی ، هشدار داد که حدود 57 مورد واکسیناسیون Kovid-19 ثبت شده است. در چنین شرایطی موارد کلاهبرداری به نام واکسن نیز افزایش می یابد.

نخست وزیر انگلیس ، بوریس جانسون ، در شبکه های اجتماعی درخواست کرد “محاصره را کاملاً رعایت کنند”. مردم در خانه می مانند. زیرا این بیماری به سطح خطرناک خود می رسد. فراخوان او از تلویزیون ، رادیو و روزنامه ها پخش می شود.

ملکه الیزابت نیز واکسن دریافت کرد
ملکه الیزابت دوم انگلیس و همسرش شاهزاده فیلیپ روز شنبه واکسینه شدند. وی در کاخ باکینگهام واکسینه شد ، اگرچه جزئیات بیشتری فاش نشده است.

از هر سه بیمار یک نفر بدون علامت است
در انگلیس ، 1325 بیمار در یک روز جمعه فوت کردند ، در حالی که 68.053 نفر آلوده بودند. دولت می گوید حدود سه نفر از مبتلایان شخصی را پیدا کرده اند که آلوده است اما هیچ علائمی از تاج ندارد. بنابراین ، دیگران را در موارد ناشناخته آلوده می کند.

جانسون گفت که آن زمان دشوار برای نجات جان است
نخست وزیر انگلیس ، بوریس جانسون ، در شبکه های اجتماعی درخواست کرد “محاصره را کاملاً رعایت کنند”. مردم با رسیدن بیماری به سطح خطرناک خود در خانه می مانند. جانسون در حساب توئیتر خود نوشت که از ابتدای شیوع همه گیر ، بیمارستان های ما تحت فشار زیادی قرار گرفته اند و میزان عفونت به طور مداوم در حال افزایش است. برای ما دوران سختی است ، اما ما باید برای نجات جان خود مهار کنیم. در خانه بمان

آلوده ترین سویه های کرونر جدید در لندن یافت شده است. در اینجا ، معاون دستیار کمیسیون مت توئیست گفت که قوانین در مبارزه با اپیدمی ویروس کرونا کاملاً رعایت می شوند. من می دانم که برخورد افسران ما با افراد کوچک و خودخواه می تواند برای افرادی که در لندن زندگی می کنند تکان دهنده باشد.

آنها افرادی هستند که پس از رعایت نکردن قوانین قفل ، در مهمانی در خانه دور هم جمع می شوند. افرادی که این قوانین را زیر پا می گذارند خطر را نادیده می گیرند. این افراد به انتشار نسخه جدید کرونا کمک می کنند. عفونت ویروسی به طور مداوم در حال افزایش است و هیچ کس بدون کمک جان خود را از دست نمی دهد.

وزیر بهداشت انگلیس مت هانکوک نیز خواست تا به آخرین تلاش ها در برابر این بیماری همه گیر عمل کنیم. من می دانم که همه بسیار رها شده اند ، اما نسخه جدید بارها و بارها هویت خود را تغییر می دهد.

ریاضت اقتصادی در انگلیس ، اسکاتلند ، ولز و ایرلند شمالی
قوانین قفل دقیق فقط به کسانی که نیاز به مراقبت های پزشکی فوری دارند و خریدهای لازم را از خانه انجام می دهند اجازه می دهد. محاصره شدید در انگلیس ، اسکاتلند ، ولز و ایرلند شمالی ادامه دارد. مدارس تعطیل است کلاس آنلاین برگزار می شود. این قوانین تا این ماه ها ادامه خواهد داشت.

آژانس ملی جرایم انگلیس (NCA) به هموطنان هشدار داده است كه برخی از كلاهبرداران در این كشور با درخواست اطلاعاتی درباره حساب بانكی یا پول نقد خود به نام واكسن Kovid-19 ، در تلاشند تا پول بگیرند.

واکسیناسیون علیه Pfizer / Bioentech و Oxford / AstraZeneca در انگلیس آغاز شده است. در چنین شرایطی ، مقامات این هفته پیامی ارسال کردند و مردم را از تقلب در واکسن هشدار دادند. در لندن ، مردی که ادعا می کند واکسیناسیون می کند 160 پوند از اراذل و اوباش از یک زن 92 ساله گرفت که پلیس این شهرستان در حال تحقیق درباره آن است.

گریم بیگر ، مدیر کل مرکز ملی جرایم اقتصادی در NCA ، گفت که موارد کلاهبرداری هنوز کم است ، اما تعداد آنها در حال افزایش است.

جیمز بروکنشر ، وزیر امور خارجه در امور امنیت میهن ، گفت این واقعیت ناراحت کننده ای است که کلاهبرداران و کلاهبرداران از این اپیدمی جهانی برای فریب مردم استفاده می کنند. اگر کسی برای شما ایمیل یا پیام یا تماس تلفنی ارسال کند و ادعا کند که به NHS متصل است و از شما می خواهد هزینه واکسن را پرداخت کنید ، این یک کلاهبرداری است.

به مردم متوسل شوید که احتیاط کنند
NCA گفت که با دولت و مجریان قانون همکاری نزدیک دارد تا مردم را به هوشیاری تشویق کند و از توصیه های اساسی مربوط به برنامه واکسیناسیون Kovid NHS (سرویس بهداشت ملی) پیروی کند.

وی گفت که NHS تحت برنامه واکسیناسیون Kovid به طور رایگان واکسینه می شود و NHS هیچ گونه پرداختی برای واکسن ها یا حساب های بانکی نمی خواهد.

سویه جدید ویروس کرونا به سرعت در انگلیس در حال گسترش است. دولت انگلیس از روز شنبه یک کمپین آگاهی بخشی را آغاز کرد. به عنوان بخشی از این کارزار ، وی خواستار حمایت شد. به مردم توصیه می شود قوانین قفل را کاملاً رعایت کنند و در خانه بمانند. از طرف دیگر ، Action Fraud ، یک مرکز ثبت ملی در زمینه تقلب و جرایم اینترنتی ، هشدار داد که حدود 57 مورد واکسیناسیون Kovid-19 ثبت شده است. در چنین شرایطی موارد کلاهبرداری به نام واکسن نیز افزایش می یابد.

نخست وزیر انگلیس ، بوریس جانسون ، در شبکه های اجتماعی درخواست کرد “محاصره را کاملاً رعایت کنند”. مردم در خانه می مانند. زیرا این بیماری به سطح خطرناک خود می رسد. فراخوان او از تلویزیون ، رادیو و روزنامه ها پخش می شود.

ملکه الیزابت نیز واکسن دریافت کرد

ملکه الیزابت دوم انگلیس و همسرش شاهزاده فیلیپ روز شنبه واکسینه شدند. وی در کاخ باکینگهام واکسینه شد ، اگرچه جزئیات بیشتری فاش نشده است.

از هر سه بیمار یک نفر بدون علامت است

در انگلیس ، 1325 بیمار در یک روز جمعه فوت کردند ، در حالی که 68،053 نفر آلوده بودند. دولت می گوید حدود سه نفر از مبتلایان شخصی را پیدا کرده اند که آلوده است اما هیچ علائمی از تاج ندارد. بنابراین ، او دیگران را در ناشناخته آلوده می کند.

جانسون گفت که آن زمان دشوار برای نجات جان است

نخست وزیر انگلیس ، بوریس جانسون ، در شبکه های اجتماعی درخواست کرد “محاصره را کاملاً رعایت کنند”. مردم با رسیدن بیماری به سطح خطرناک خود در خانه می مانند. جانسون در حساب توئیتر خود نوشت که از ابتدای شیوع همه گیر ، بیمارستان های ما تحت فشار زیادی قرار گرفته اند و میزان عفونت به طور مداوم در حال افزایش است. برای ما زمان دشواری است ، اما ما باید برای نجات جان خود مهار کنیم. در خانه بمان

ادامه مطلب

نادیده گرفتن فشارهای جدید در خانه ها

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید