انتخابات Chandigar Mack 2021: انتخابات Chandigar Municipal Corporation امروز ، نتیجه انتخابات Chandigar Mack – شهردار Chandigarh امروز با رأی گیری در ساعت 11 صبح انتخاب می شود ، نتایج تا ساعت 14 بعد از ظهر اعلام می شود.

[ad_1]

دفتر خبر ، عمار اوجالا ، چندیگره
به روز شده در جمعه ، 08 ژانویه 2021 01:48 IST

کتاب الکترونیکی عمار اوجالا را بخوانید
هر کجا و هر زمان

* اشتراک سالانه فقط 299 پیشنهاد with با مدت زمان محدود. عجله کن!

اخبار را بشنوید

ساکنان چندیگره روز جمعه شهردار جدید دریافت می کنند. روند رای گیری از ساعت 11 صبح آغاز می شود. سپس آرا count شمارش شده و نتیجه تا ساعت 2 بعدازظهر منتشر می شود. ممنوعیت استفاده از دستگاه های تلفن همراه ، دوربین ها ، قلم ها ، اسلحه ها یا هر نوع وسیله الکترونیکی در سالن شمارش ممنوع است. در حال حاضر ، BJP رأی 20 مشاور و یک نماینده دارد.

کنگره دارای پنج و یک مشاور به نام آکالی دال است. کایران هر ، نماینده BJP در بمبئی بستری شد. مشاور هیرا نگی کرونا آلوده است. در چنین شرایطی می توان این دو رای BJP را کاهش داد. مشاور آکالی انتخابات را تحریم کرد. جدا از آن ، کنگره در حال حاضر فقط به دنبال شورش در BJP است. ممکن است کنگره پیروز نشود ، اما می خواهد از مبارزات BJP استفاده کند. ماندیپ سینگ برار ، آجی دوتا ، مسئول انتخابات و آنیل گارگ ، وزیر امور خارجه در جریان رای گیری حضور خواهند داشت.

مشاور کنگره اطمینان دارد که آرای BJP کاهش می یابد
آرون سود ، رئیس BJP ، روز گذشته پیامی را برای همبستگی با سازماندهی رژه شورایاران ارائه داد. وی همچنین گفت که کل رای گیری به نفع BJP خواهد بود ، اما مشاوران کنگره هنوز مطمئن هستند که در BJP شکاف وجود دارد. آرای BJP قطعاً از بین خواهد رفت که به نفع کنگره خواهد بود.

در جریان انتخاب شهردار سال گذشته ، در شورای نگهبان و کنگره و BJP بحث در مورد نگهداری تلفن های همراه وجود داشت. دوندرا سینگ ، رهبر حزب مشاوران کنگره ، گفت که اگر شورایاری تلفن همراه دریافت کند ، باید اقدامات سختگیرانه ای علیه وی انجام شود. کایران هر نماینده مجلس به آن گفته است که مردم کنگره می خواهند با پرداختن به موضوع دستگاه های تلفن همراه صدای BJP را جذب کنند ، در حالی که اگر تعداد مشاوران خود را افزایش دهند خوب است. این بار ، کنگره قبلاً نامه ای به دبیر نوشت و از آوردن این موارد به داخل خودداری کرد.

این معادله صداها است

  • مشاور کل: 26
  • صدای نماینده مجلس: 1
  • BJP: 20 مشاور
  • کنگره: 5 مشاور
  • آکالی دال: 1 مشاور
  • آرا needed لازم برای برنده شدن: 13
تنها پس از غربالگری ، مشاوران به شعبه اخذ رأی دسترسی خواهند داشت

برای اولین بار ، غربالگری مشاوران برای انتخاب شهردار ، معاون ارشد و معاون شهردار برگزار می شود. در این مدت ، اگر درجه حرارت کسی افزایش یابد ، رأی پس از ترک وی برعکس می شود. در این مدت ، کارمندان در کیت های PPE اسکان داده می شوند. آژای دوتا ، مسئول انتخابات گفت که مشاور کرونا آلوده است و می خواهد رأی دهد ، یک سلول جداگانه خارج می شود که وی در آن رأی می دهد.

کارمندان همچنین از دستکش استفاده خواهند کرد. در حین شمارش ، پس از مشاهده لغزش رای دهنده ، دست ها کاملاً احیا می شوند. علاوه بر این ، یک ضد عفونی کننده در نزدیکی رای گیری قرار می گیرد. هر مشاور فقط پس از استفاده از ضد عفونی کننده قبل از رای گیری رأی می دهد. در این فرآیند دقت خواهد شد. نظرسنجی از ساعت 11 صبح آغاز می شود و طی یک تا دو ساعت پایان می یابد.

ساکنان چندیگره روز جمعه شهردار جدید دریافت می کنند. روند رای گیری از ساعت 11 صبح آغاز می شود. سپس آرا count شمارش شده و نتیجه تا ساعت 2 بعدازظهر منتشر می شود. تحریم دستگاه های تلفن همراه ، دوربین ها ، قلم ها ، اسلحه ها یا هر نوع وسیله الکترونیکی در سالن شمارش ممنوع است. در حال حاضر ، BJP آرای 20 مشاور و یک نماینده دارد.

کنگره 5 و یک مشاور آکالی دال دارد. کایران هر ، نماینده BJP در بمبئی بستری شد. مشاور هیرا نگی کرونا آلوده است. در چنین شرایطی می توان این دو رای BJP را کاهش داد. مشاور آکالی انتخابات را تحریم کرد. جدا از آن ، کنگره در حال حاضر فقط به دنبال شورش در BJP است. ممکن است کنگره پیروز نشود ، اما می خواهد از مبارزات BJP استفاده کند. ماندیپ سینگ برار ، آجی دوتا ، مسئول انتخابات و آنیل گرگ ، وزیر امور خارجه در جریان رای گیری حضور خواهند داشت.

مشاور کنگره اطمینان دارد که آرا the BJP خراب خواهد شد

آرون سود ، رئیس BJP ، روز گذشته پیامی را برای همبستگی با سازماندهی رژه شورایاران ارائه داد. وی همچنین گفت که کل رای گیری به نفع BJP خواهد بود ، اما مشاوران کنگره هنوز مطمئن هستند که در BJP شکاف وجود دارد. آرای BJP قطعاً از بین خواهد رفت که به نفع کنگره خواهد بود.

ادامه مطلب

سال گذشته غوغایی به پا شد ، بابلا موضوع را مطرح کرد

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید