انتخابات مجلس تا 2022 Bjp استراتژی عالی 10 Lakh Panna Pramukhs برای دسترسی به هر رأی دهنده ساخته خواهد شد

[ad_1]

دفتر اطلاعات ، عمار اوجالا ، نویدا

ارسال شده توسط: کومار سامباو
سه شنبه ، 24 آگوست 2021 ساعت 19:45 IST به روز شد

خلاصه

صفحه در روز انتخابات به معنای صفحه ای از لیست رای دهندگان است. برای این BJP خواهد شد Panna Pramukh. برای هر صفحه از لیست رای دهندگان ، یک کارمند BJP پانا پراموخ خواهد بود. یک صفحه شامل نام حدود 30 رای دهنده است.

BJP استراتژی بزرگی را برای انتخابات پارلمانی اوتار پرادش در پیش گرفته است
– عکس: عمار اوجالا

به اخبار گوش کن

این بار ، BJP پایین ترین حلقه اتصال رای دهندگان در انتخابات پارلمانی اوتار پرادش را تقویت خواهد کرد. بر این اساس ، BJP حدود 10 لاک Panna Pramukhs را در سراسر کشور مستقر می کند. این پانا پراموهی مشهورترین چهره های مهمانی در منطقه خود خواهند بود. در انتخابات پارلمانی 2017 ، BJP 312 کرسی از 403 کرسی را بدست آورد و 40 درصد آرا را به دست آورد. برای افزایش سهم خود از آرا ، BJP در تلاش است تا تیم Panna Pramukh ، پایین ترین مرحله در سازمان را تقویت کند.

BJP یک گام جلوتر از موضع کمیسیون برداشته و مسئولیت ها را در سطح مجلس Pan-Pramukh در انتخابات مجلس چند ایالت تعیین کرده بود. برای BJP ، این آزمایش در بسیاری از کشورها بسیار م provedثر بود. با این اوصاف ، در طول جلسات برنامه عملیاتی یک هفته ای ، عملکرد پانا پراموهی به نمایندگی از مقامات حزبی در سطح ایالت ، از جمله سونیل بانسال ، وزیر امور خارجه BJP (سازمان) ، مورد بحث قرار گرفت. مقرر شد که تنها در دو واحد منطقه ای کلانشهر کانپور حدود 50 هزار پانل پاموهی ساخته شود. به همین ترتیب ، BJP حدود 20،000 Panna Pramuhi را با ترکیب چهار Vidhan Sabhi of Jansi آماده می کند.

به عنوان مثال ، در جانسی ، حدود 1723 شعبه اخذ رای وجود دارد ، از جمله هر چهار ویدان سبحی. در این حداکثر 471 شعبه اخذ رای در Mauranipur Vidhan Sabha قرار دارد. 450 غرفه در نصب Garautha ، 417 غرفه در نصب Sadar و 385 غرفه در Babina وجود دارد. به طور متوسط ​​در هر شعبه اخذ رای 900 رای دهنده وجود دارد.

  • حدود 20 تا 21 سرپانل در یک پایه ساخته می شود. مساحت این پانا پراموهی بین شش تا هفت خانواده است که در آنجا زندگی می کنند. پانا پراموه متشکل از افرادی خواهد بود که مشهورترین نامهای حزب در بین افراد در این زمینه خواهند بود یا رهبران حزب خواهند بود.
  • بنابراین Panna Pramukh در تمام مناطق شهری و روستایی ساخته خواهد شد. هر پانا پراموه از این پس تا انتخابات با مردم منطقه خود ارتباط برقرار می کند. او تمام تلاش خود را می کند تا او را به BJP پیوند دهد و ایدئولوژی حزب را به او ارائه دهد تا بتواند در جریان انتخابات به نفع نامزد BJP رای دهد.
  • شعبه سازمان BJP به شرح زیر کار می کند – واحد ملی ، واحد دولتی ، واحد منطقه ، واحد ماندال ، شاکتی کندرا (بخش) ، واحد غرفه ، پانا پراموخ.
پانا به معنای صفحه ای از فهرست رای دهندگان در روز انتخابات است. برای این BJP خواهد شد Panna Pramukh. یک صفحه شامل نام حدود 30 رای دهنده است. این وظیفه پانا پراموه است که با رای دهندگان ذکر شده در صفحه خود تماس گرفته و آنها را متقاعد کند که به نفع BJP رای دهند. در روز رای گیری ، BJP همچنان با هر رهبر صفحه بررسی می کند که چند نفر از صفحه ای که دریافت کرده اند برای رای دادن آمده اند.

K Sudhir Singh ، نایب رئیس منطقه ای Kanpur-Bundelkhand ، می گوید که مفهوم Panna Pramukh هدیه ای از بلندگوی Lok Sabha Om Birla است. در نتیجه ، این حزب در بسیاری از کشورها موفق شده است.

بسط

این بار ، BJP پایین ترین حلقه اتصال رای دهندگان در انتخابات پارلمانی اوتار پرادش را تقویت خواهد کرد. بر این اساس ، BJP حدود 10 لاک Panna Pramukhs را در سراسر کشور مستقر می کند. این پانا پراموهی مشهورترین چهره های مهمانی در منطقه خود خواهند بود. در انتخابات پارلمانی 2017 ، BJP 312 کرسی از 403 کرسی را بدست آورد و 40 درصد آرا را به دست آورد. برای افزایش سهم خود از آرا ، BJP در تلاش است تیم Panna Pramukh ، پایین ترین مرحله در سازمان را تقویت کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید