امروز بخشی از تنظیم کننده ملی دارو برای بررسی برنامه بهارات بیوتک برای واکسن Covid19 خود در این کشور تشکیل می شود تا به زودی تاج دوم را دریافت کند.

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

امروز بخشی از تنظیم کننده ملی دارو برای بررسی برنامه بهارات بیوتک برای واکسن Covid19 خود در این کشور تشکیل می شود تا به زودی تاج دوم را دریافت کند.

[ad_1]

دفتر خبر ، عمار اوجالا ، دهلی نو
به روز شده در شنبه ، 02 ژانویه 2021 13:32 IST

غرفه Bharat Biotech (عکس نمادین)
– عکس: شبکه های اجتماعی

کتاب الکترونیکی عمار اوجالا را بخوانید
هر کجا و هر زمان

* اشتراک سالانه فقط با پیشنهاد 299 with با مدت زمان محدود. عجله کن!

اخبار را بشنوید

امروز ممکن است این کشور واکسن تاج دیگری دریافت کند. امروز ، یعنی روز شنبه ، کمیته متخصص ملی تنظیم دارو (SEC) با هند بیوتک در مورد واکسن کرونا “Kovacine” دیدار خواهد کرد. برنامه این شرکت برای واکسن کرونر در این جلسه مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.

بگذارید به شما بگویم که امروز واکسیناسیون Kovid-19 در سراسر کشور تمرین می شود. این برنامه در تمام کشورها و سرزمین های متحد کشور ساخته می شود و دستورالعمل های صادر شده توسط دولت مرکزی به شدت دنبال می شود. در همان زمان ، دکتر بهداشت وردان ، وزیر بهداشت ، اعلام کرد که واکسن تاج به صورت رایگان برای انسان نصب می شود.

امروز ممکن است این کشور واکسن تاج دیگری دریافت کند. امروز ، یعنی روز شنبه ، کمیته متخصص ملی تنظیم دارو (SEC) جلسه ای درباره واکسن کرونا از بهارات بیوتک برای تاجگذاری برگزار می کند. برنامه این شرکت برای واکسن کرونر در این جلسه مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.

به ما اطلاع دهید که امروز واکسیناسیون Kovid-19 در سراسر کشور تمرین می شود. این برنامه در تمام کشورها و سرزمین های متحد کشور ساخته می شود و دستورالعمل های صادر شده توسط دولت مرکزی به شدت دنبال می شود. در همین حال ، دکتر هارث وردان ، وزیر بهداشت اتحادیه ، اعلام کرد که واکسن کرونر به صورت رایگان برای انسان نصب می شود.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *