امتحانات دانشگاهی از اول ژوئیه ، معلمان تعطیلی مدارس زمستانی برای پیوستن به وظیفه هیماچال

[ad_1]

شبکه عمار Uyala ، Shimla

منتشر شده توسط: کریشان سینگ
به روز شده در چهارشنبه ، 30 ژوئن 2021 16:53 IST

به طور انتزاعی

در هیماچال پرادش ، جایی که امتحانات دانشجویی سال گذشته در کالج ها از اول ژوئیه آغاز می شود ، معلمان در تعطیلات زمستانی در مدارس حضور خواهند یافت.

امتحان (گرایش)
– عکس: عمار یولا

به اخبار گوش کن

در کالج های دیپلماتیک هیماچال پرادش ، امتحانات حدود 35000 دانشجو از آخرین سال فارغ التحصیلی از اول ژوئیه آغاز می شود. مدیریت دانشگاه برای انجام موفقیت آمیز آزمون ها 156 مرکز آزمون در سراسر کشور ایجاد کرده است. حضور معلمان از روز پنجشنبه در مدارس در تعطیلات زمستانی الزامی است. معلمان به مدرسه می آیند و از طریق واتس اپ به دانش آموزان آموزش می دهند. در حال حاضر ، مدارس به روی دانش آموزان بسته خواهد ماند. پس از 15 ژوئیه ، برنامه ای برای تماس دانش آموزان پایه های 10 و 12 وجود دارد.

سال اول در کالج های مهندسی و سومین سال در کالج های پلی تکنیک از اول ژوئیه آغاز می شود. همچنین کلاس های منظمی برای دانشجویان سال اول و دوم در کالج های داروسازی برگزار می شود. کلاسهای دانشجویان سال دوم نیز در ITI برگزار می شود. برای جلوگیری از عفونت کرونر ، معاینات و کلاسهای منظم SOP که توسط وزارت بهداشت ، آموزش و پرورش و آموزش فنی صادر می شود ، انجام می شود. هیچ کس حق ندارد بدون ماسک صورت وارد م institutionsسسات آموزشی شود. قانون دو حیاط باید رعایت شود.

وی حتی پس از نشان دادن آدزار و گواهینامه رانندگی قادر به شرکت در آزمون خواهد بود
دانشجویانی که در آزمونهای B.Tech در دانشگاه هیماچال پرادش شرکت می کنند باید شماره خود را به مراکز تعیین شده برسانند. حتی اگر دانشجو شماره لیست نداشته باشد ، دانشجو مجاز به شرکت در امتحان برای تولید کارت شناسایی UIT ، کارت Aadhar ، کارت رأی دهنده ، گواهینامه رانندگی خواهد بود. در این راستا ، دستورالعمل هایی برای پنج رئیس مرکز آزمون از طرف مدیر آزمون دانشگاه صادر شده است. میز مطالعه

تاریخ پر کردن فرم آزمون برای BBA، BCA تمدید شده است
HPU آخرین تاریخ برای پر کردن فرم آزمون شانس ویژه BBA ، BCA ، BTA در سیستم RUSA را تا 8 ژوئیه تمدید کرد. دانشجویان اکنون می توانند فرم آزمون آنلاین را تا تاریخ 8 ژوئیه و بدون تأخیر پرداخت هزینه تکمیل کنند. سپس هزینه دیرکرد دریافت می شود. این دانشگاه از دوره 14-132013 تا 16-2015 برای تکمیل این مدرک فرصتی ویژه به دانشجویان داده است. میز مطالعه

دوره های مربیگری آنلاین از اول جولای
مرکز آمادگی قبل از آزمون دانشگاه هیماچال پرادش لیستی از دانشجویان برگزیده ، SC ، ST ، OBC و دسته عمومی برای دوره های آموزش امتحان پزشکی و مهندسی را منتشر کرده است. این در وب سایت ارائه شده است. کلاس های آنلاین حزب مربیگری که از اول جولای تا 31 آگوست برگزار می شود ، از اول جولای آغاز می شود.

با جزئیات

در کالج های دیپلماتیک هیماچال پرادش ، امتحانات حدود 35000 دانشجوی سال آخر از اول جولای آغاز می شود. مدیریت دانشگاه برای امتحانات موفق 156 مرکز آزمون در سراسر کشور ایجاد کرده است. حضور معلمان از روز پنجشنبه در مدارس در تعطیلات زمستانی الزامی است. معلمان به مدرسه می آیند و از طریق واتس اپ به دانش آموزان آموزش می دهند. در حال حاضر ، مدارس به روی دانش آموزان بسته خواهد ماند. پس از 15 ژوئیه ، برنامه ای برای تماس دانش آموزان پایه های 10 و 12 وجود دارد.

اولین دوره ها در دانشکده های مهندسی و سال سوم در کالج های پلی تکنیک از اول ژوئیه آغاز می شود. همچنین کلاس های منظمی برای دانشجویان سال اول و دوم در کالج های داروسازی برگزار می شود. کلاسهای دانشجویان سال دوم نیز در ITI برگزار می شود. برای جلوگیری از عفونت کرونر ، معاینات و کلاسهای منظم SOP که توسط وزارت بهداشت ، آموزش و پرورش و آموزش فنی صادر می شود ، انجام می شود. هیچ کس حق ندارد بدون ماسک صورت وارد م institutionsسسات آموزشی شود. قانون دو حیاط باید رعایت شود.

شما می توانید حتی پس از نشان دادن آدار و گواهینامه رانندگی در امتحان شرکت کنید

دانشجویانی که در آزمونهای B.Tech در دانشگاه هیماچال پرادش شرکت می کنند باید شماره خود را به مراکز تعیین شده بیاورند. حتی اگر دانشجو شماره لیست نداشته باشد ، دانش آموز حق دارد در آزمون برای ارائه کارت شناسایی UIT ، کارت Aadhar ، شناسه رأی دهنده ، گواهینامه رانندگی شرکت کند. در همین راستا ، دستورالعمل هایی برای پنج رئیس مرکز آزمون توسط ممتحن دانشگاه صادر شده است. میز مطالعه

تاریخ پر کردن فرم آزمون برای BBA، BCA تمدید شده است

HPU آخرین تاریخ برای پر کردن فرم آزمون شانس ویژه BBA ، BCA ، BTA در سیستم RUSA را تا 8 ژوئیه تمدید کرد. دانشجویان اکنون می توانند فرم آزمون آنلاین را تا تاریخ 8 ژوئیه و بدون تأخیر پرداخت هزینه تکمیل کنند. سپس هزینه دیرکرد دریافت می شود. این دانشگاه از دوره 14-132013 تا 16-2015 برای تکمیل این مدرک فرصتی ویژه به دانشجویان داده است. میز مطالعه

دوره های مربیگری آنلاین از اول جولای

مرکز آمادگی قبل از آزمون دانشگاه هیماچال پرادش لیستی از دانشجویان منتخب ، SC ، ST ، OBC و دسته عمومی برای دوره های آموزش امتحان پزشکی و مهندسی را منتشر کرده است. این در وب سایت ارائه شده است. کلاس های آنلاین حزب مربیگری که از اول جولای تا 31 آگوست برگزار می شود ، از اول جولای آغاز می شود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید